Honor 9 vs Huawei P10

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod maniakovzostravy 1. 8. 2017 21:49

Zdravím všechny maniaky,

došlo na výběr nového telefonu. V současné době používám Apple S7 plus a jako druhy Apple SE a už mě nebaví nosit neustále dva mobily.

Takže můj nejdůležitější požadavej je Dual Sim - kapacita 64 Gb bude stačit, dále musí mít plnou datovou porporu, kvalitní displej a také dobrou výdrž baterie- neustále jsem online se 4 emailovými účty, google drive, a další kecalkové viber, whatsUp, messenger s v neposlední řadě kvalitní fotky.

Na mobilu hry nehraji, maximálně ještě navigace, bankovní apky, word, exel, powerpoint a nějaká editor fotek.

Mobil budu nosit v pouzdře, takže je jedno jestli bude kovový nebo skleněné.

Mám dva favority Honor 9 a Huawei P10 (líbí se mi ta zelená barva) - rozumná cena vs kvalita.

Díky za tipy
maniakovzostravy
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 8. 2017 22:09

a co chceš jako vědět? který z těch dvou? jsou téměř stejné
http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?t=189974
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maniakovzostravy 1. 8. 2017 22:40

Vím, že jsou si hodně podobné, rozhodují použité materiály. Ale jde mi hlavně o výdrž baterie, testy se docela dost rozcházejí. Potřebuji aby vydržel minimálně jeden den plného vytížení. A fotky by měli být tako lepší. Ostatní není až tak důležité.
maniakovzostravy
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 8. 2017 22:54

jeden den nadměrného zatížení ti s naprostou jistotou vydrží Lenovo P2
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 1. 8. 2017 23:02

Já bych šel do P10.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod maniakovzostravy 1. 8. 2017 23:03

Hm, díky za tip, ale lenovno nechci. Na obou se mi libí blízkoust s iOS. 5 let jsme neměl jiný mobil než jabko.
maniakovzostravy
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 8. 2017 23:06

a co LG G6, teď spadla cena na 13tis.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maniakovzostravy 2. 8. 2017 00:31

Já myslel, že se LG dělá jako Single sim.
maniakovzostravy
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 8. 2017 00:39

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maniakovzostravy 2. 8. 2017 00:42

Vypadá dobře, Díky kouknu na recenzi a zkušenosti.
maniakovzostravy
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 2. 8. 2017 05:51

Lg je jen 32 gb a otázkou zůstává spolehlivost,předchozí řady měli celkem fatální problémy,vybral bych Honor.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod puppak 2. 8. 2017 10:35

Pokud se rozhoduješ mezi Honor 9 a Huawei P10 - vem P10, fotky bude mít kvalitnější, má optickou stabilizaci a je rychlá. Měl jsem Honor 8 - byl super, vše šlapalo bez problémů, ale ten foťák nebyl žádný zázrak. Můj známý, který má Apple zkoušel p10 a říkal, že by si jí dovedl představit používat (i když je pro něj Apple samozřejmě jednička ). Já se nakonec rozhodl pro LG G6 Dual - risknul jsem to s vědomím, že G4 a G5 měly bootloop. Asi potřebuji trochu adrenalinu a dost dlouho mě nic nenaštvalo :-).
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod engine_er 2. 8. 2017 10:44

Na P10 by mi vadila absencia oleofóbnej vrstvy (temperované sklá pre 2,5D displej, ktoré by sa neodliepali v podstate neexistujú alebo som ešte také nenašiel) a čo sa týka ovládania, tak to má Honor 9 vymyslené takmer dokonale - čítačka ako stredové tlačidlo a 2 dotykové tlačidlá po stranách s možnosťou výberu ich funkcie. Na P10 ti ukrajujú tlačidlá z displeja. Ale inak ako už bolo spomenuté, optická stabilizácia a kovová zadná časť sú pre P10 veľkou (praktickou) výhodou. Ideálnou voľbou by bol telefón, ktorý by skĺbil benefity P10 a H9 :) Takto si musí človek stanoviť priority a nájsť kompromis.
Btw: LG G6 je tiež celkom zaujímavá voľba, ale určite DualSim so 64GB interným úložiskom, HiFi Quad DAC a bezdrôtovým nabíjaním. V EU samozrejme iba ako šedivka. Ale na druhej strane to vypínacie tlačidlo s integrovanou čítačkou v zadnej časti telefónu by ma každý deň riadne štvalo...
ULN WS: i5-13600K + 64 GB DDR4 + KC3000 1TB + SX8200 1TB + M500 256GB + Kingston UV400 240GB + 2x HGST 1TB Himuro + RX570 4GB + RM750x + Xonar DGX+ CS2731
DSLR: Nikon D780 + Nikon 24-70 f/2.8 + Nikon 35 f/1.8 + Nikon 50 f/1.8 + Nikon + 85 f/1.8 + Godox V1
engine_er
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Knapka369 13. 12. 2017 11:57

ja bych volil Honor, mám ho a jsem max spokojený. Predtím jsem měl jablíčko a teda nic moc. Drahý a obyč telefon.
Knapka369
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků