lg v20 dovoz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod steini 10. 8. 2017 00:17

Zdravím všechny majitele V20, chtěl bych se zeptat, zda jste někdo úspěšně rootnul 990DS bez problému s focusem u foto. Rád bych si telefon koupil, ale bez rootu si bohužel telefon představit nedokážu. :-(
steini
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 10. 8. 2017 09:10

Já řeším root a recovery na H990N. Všude píšou, že oba dualsimy ( H990N , H990DS )nepodporujou odemčení bootloaderu.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod locki 10. 8. 2017 09:51

Rooting and full bootloader unlock for the H990 versions of the LGE V20:
https://forum.xda-developers.com/v20/de ... 0-t3624296
locki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod steini 10. 8. 2017 10:58

Jak píše Locki,
odemčení bootloaderu a root už je pro H990N i DS venku. Nejedná se o klasický postup, je to o něco komplikovanější, bohužel poměrně dost uživatelů reportuje problém s nefunkčním autofocusem a nebo s přehráváním natočenéných videí, vše měl řešit upravený kernel, ale u některých problém přetrvává.
Můžeš mrknout na video tuoriál pro VS995, který je velice podobný návodu na XDA pro H990N
https://www.youtube.com/watch?v=aNnEe8ExhxA
steini
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodike 10. 8. 2017 22:03

Ondřej.W píše:Já jsem do H990N dostal češtinu podle tohoto postupu z YT
https://www.youtube.com/watch?v=_re8vC2rgNI
Kdybys to nedokázal, tak mi napiš SZ.

Podarilo sa, dik :)
Dodike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The.Switch 14. 8. 2017 17:06

Ma tu nekdo z tech, co kupovali na eglobalcentral.eu, zkusenost s reklamaci? Je mozne u nas v prvnim roce nekde uplatnit tu celosvet. zaruku? Ma to nekdo prakticky "otestovane"? Pripadne reklamoval uz nekdo na tom webu a jak to slo?

Edit:
Tak jsem se zeptal přímo LG podpory a odpověd nepotěšila. Žadnou celosvětovou záruku nemají a tudíž je možné reklamovat jen u prodejce.
Bohužel další špatnou zprávou je, že se k nám prý model G6+ nedostane a bude jen pro USA. Viz típnuté odpovědi z chatu:
http://imgur.com/Pl3sLMn

To jsem opravdu nečekal. Do teď jsem žil v tom, že si tu snad brzo oficiálně (i když třeba ne zrovna levně) koupím G6+ s QuadDac a 64GB.
LG G2 + RHA MA750i + AKG Y50BT
The.Switch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 14. 8. 2017 18:23

Tak si počkej na LG V30.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 14. 8. 2017 18:27

iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod The.Switch 14. 8. 2017 20:38

panrt: To je samo moznost, ale je tu par problemu. Jednak kdo vi jestli tu ofiko bude ke koupi. Pak kdy to realne bude a samo zname cenovou politiku LG. Dobrej prvni pulrok bude cena mimo.

Carllos VoIP: Tady je stejnej problem jako s eglobalcentral. Navic se obavam,ze u tehle spesl typu to tady ani nikdo neopravi, kdyz nebude mit spravny soucastky. Coz by se nejspis tykalo i ty V20.

No porad muzu doufat,ze G6+ bude aspon v EU a sem se dostane jako sedivka. To by bylo celkem bez problemu, ale na LG podpore vypadal s urcenim jen pro USA dost presvedcene. Jeste by se sem mohla teoreticky dostat LG Q8.
LG G2 + RHA MA750i + AKG Y50BT
The.Switch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod locki 17. 8. 2017 21:00

porovnával jsem snad vše a podle mě už nemá smysl kupovat LG V20 dual sim z global central ... "čeština" ne česká záruka, ten displej nahoře téměř k ničemu, dual sim nepotřebuju

LG G6 má proti tomu cenu podobnou na int H870 verzi je oficiální root, odemknutí bootloaderu už i Lineage OS podpora s pár chybkama... ale je :) tak když se na to LG vykašle tak je na tak 4-5 let velmi dobrá podpora lineage zajištěna. v tom je V20 dual sim dost blbě ... ale každý má jiné priority. U G6 brzo bude cena pod 10 tak to bude super koupě :)

a teď vylezly obrázky V30 :tleskani
locki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod steini 17. 8. 2017 22:38

Mám stejný názor jen co se eglobal centralu týče, kdy jsi prakticky bez záruky a pokud se ji budeš snažit uplatnit, tak o telefon můžeš přijít úplně, x takových případů je popsáno na https://uk.trustpilot.com/review/eglobalcentral.co.uk
Z tohoto důvodu jsem jej vzal od Top-rated sellera na EBAY o pár stokorun dráž, ale poskytl mi roční záruku s tím, že pro porouchaný telefon pošle kurýra, takže nemusím nic řešit.
V mém případě má G6 navrch pouze ve vodotěsnosti a zanedbatelně rychlejším chipsetu.
Druhý displej je fajn věc, zvlášť když vyšla aplikace, která jeho možnosti rozšiřuje a na dobré cestě je i komplet Open Source pro Lineage OS a jiné romky viz. https://www.xda-developers.com/lg-v20-second-screen-custom-widgets/, takže do budoucna se podpory také nebojím. Přidám k tomu jednoduchou servisovatelnost, kdy prakticky cokoli vyměníš jen se šroubovákem, vyměnitelnou baterii a nemám co řešit.
steini
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodike 19. 8. 2017 09:55

locki píše:porovnával jsem snad vše a podle mě už nemá smysl kupovat LG V20 dual sim z global central ... "čeština" ne česká záruka, ten displej nahoře téměř k ničemu, dual sim nepotřebuju

LG G6 má proti tomu cenu podobnou na int H870 verzi je oficiální root, odemknutí bootloaderu už i Lineage OS podpora s pár chybkama... ale je :) tak když se na to LG vykašle tak je na tak 4-5 let velmi dobrá podpora lineage zajištěna. v tom je V20 dual sim dost blbě ... ale každý má jiné priority. U G6 brzo bude cena pod 10 tak to bude super koupě :)

a teď vylezly obrázky V30 :tleskani


V podstate suhlas ...
Kupoval som lg v20 u egc, uvedomujem si, ze pripadne uplatnenie zaruky by bolo zlozite / ziaden fon som zatial nemal v oprave /. Lg v20 mi pride dizajnovo zaujimavejsie, kovovy kryt a vymenitelna baterka, velke plus. Chystane moznosti upravy sek displeja +. Vyborny fotak, jeden z dovodov, preco som ho bral, vyborne audio.
Mobil kupujem na obdobie cca rok ...
Cena 300€ je stale zaujimava, uvidime, co v30 :)
Dodike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod locki 15. 9. 2017 10:22

V30 bude za pul roku snad za 10 :)
locki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panrt 15. 9. 2017 14:22

panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod samcz 23. 10. 2017 22:57

LG V20 objednal z Ebay.de a predal do mobilcentra na češtinu.Bohužel po týdnu se mi vrátil neupraven.Jako amatér jsem tedy cca dva dny laboroval až se mi povedlo přes Android Studio telefon propojit s PC a bez rootu zadat do Morelocale2 češtinu.Měl jsem Iphone 6s plus 128GB,ale tenhle telefon ho překonává.LG záměrně do androidu češtinu nepovolila.
samcz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků