lg v20 dovoz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod terka.j 17. 7. 2017 08:08

Dobry den. Vyhledla jsem si tel lg v20. Splnuje vse co od tel cekam. A ted par mych dotazu. Kde koupit? Nasla jsem par na ebuy. . Pujdou mi tady vcetne lte? Nejak jsem to nepochopila, ktery tady funguje a proc a ktere ne. Dalsi jsou treba na aliexpressu. Nejak se ztracim v tom, proc nejdou u nas a zda je v20 tento pripad. A maj i vice druhu. Dual sim..... Ja myslela, ze to je 1typ. A dalsi otazka. Ebuy. Jake dalsi poplatky by me cekaly a v jake vysi? A za treti. Riziko koupe pouziteho na ebay? Mate nejakeho prodejce , ktery je spolehlivy na ebuy? Diky za jakekoli odpovedi.
terka.j
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 7. 2017 09:27

Proč nevezmeš LG G6, máš to bez problémů s nákupem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod terka.j 17. 7. 2017 09:36

Fakt jsem uz vse zvazila. Libi se mi tenhle. Ale pokud to tady nepujde, tak samozrejme vyberu jiny.
terka.j
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod terka.j 17. 7. 2017 13:47

To je super. Tak to by se mi libilo. A jak je to s jazykem? Pujde tam nekde nastavit cestina? V popisu ji nepisou. Dekuju
terka.j
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 17. 7. 2017 14:06

Čeština tam nebude, budeš muset nahrát apku More Locale 2 a i tak to nefunguje 100% v celém prostředí.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod terka.j 17. 7. 2017 14:21

A zvladnu to jako lajk? Nebo je to neco sloziteho? A ostatni aplikace budou v cestine?
terka.j
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 17. 7. 2017 14:26

Zvládnou by jsi to měla, je to aplikace z GP. Přemýšlela jsi také, jak se servisem, když se do EU oficiálně nedováží? Spoléhat v dnešní době pouze na zahraničního prodejce, do toho bych já osobně tedy nešel.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod riki 17. 7. 2017 15:23

Proč by tam neměla být čeština?Android jí obsahuje,pokud ji výrobce nevyndal...takže podle mě,tam je...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 7. 2017 15:34

Tam čeština bude, jen ty pásma LTE, jak uvádí GSMArena, zda tento model má všechny potřebné..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 17. 7. 2017 16:14

Nebyl bych si tak jistý, četl jsem příspěvek od uživatele, který jí koupil a čeština tam nebyla. Před cca 4 roky jsem manželce kupoval z UK Moto G, kde čeština také nebyla a je to na Androidu.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 7. 2017 16:20

GSMArena uvádí 8 verzí tohoto modelu a H990DS označuje jako Global, takže myslím že tam čeština je a naše pásma LTE bude mít taky
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 17. 7. 2017 16:35

Tak jsem to dohledal, byla to verze H990N, která neměla češtinu. Tímto se omlouvám za záměnu typu.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod terka.j 17. 7. 2017 16:52

Nad servisem jsem premyslela. Ten odkaz vyse je jasny. Shop se zarukou. Ale ten jazyk? Kazdy rika neco jineho. Tak z toho moudra nejsem. Je tam, nebo neni cestina?
terka.j
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 7. 2017 17:01

Čeština tam je, LG V20 H990DS je Global verze, spíše bych měl obavy z uplatnění jakékoli reklamace nebo možnosti vrácení mobilu v tomto eshopu - osobně bych si vybral podobný smartphone v CZ distribuci ve známém eshopu s bezproblémovou zárukou a servisem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků