lg v20 dovoz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod manor 21. 7. 2017 17:13

No jo je to firma z Hong Kongu, žádný sklad v Anglii nemají, ceny jsou úžasný, zboží pošlou, ale připadá reklamace bude asi problém.
manor
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 23. 7. 2017 09:29

Vidím, že klesla G6 z 16990 na 12990! Tady skutečně už není o čem! Výhody V20 pokrývá i G6.
https://www.lgshop.cz/telefony

Ano, ano. Menší změny jsou patrné. Chybí second screen. Tělo není z plechu, ale ze skla. A verze dualSIM není pro Europu. Ale vše ostatní je vždy posun o krůček dál. Sjednocení rozlišení duálních kamer nebo svítivost displeje.

Teď LG G6 nedává modelům Q8 nebo V20 smysl v portfoliu.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 23. 7. 2017 11:18

Ano, s tímto se ztotožňuji, G6 je správná volba.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod terka.j 23. 7. 2017 15:55

Nema to dulezite u me a to je vymenitelnou baterii. Nevim jak vy, ale ja treba na kole pri zaple navigaci, mam tel ko po 4 h. A to je malo
terka.j
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 7. 2017 17:58

Kup si pořádnou powerbanku
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joejoe11 23. 7. 2017 18:26

Viac dovodov pre lg v20.
Vymenitelna bateria, kovovy kryt, v20 sa mi viac paci, cenovy rozdiel stale okolo 100€.
joejoe11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snoop69 23. 7. 2017 19:03

Pokud si Q8 a V20 porovnám zde, tak na Q8 se mi líbí pouze IP67. Do G6 jsem nešel kvůli absenci infraportu.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 23. 7. 2017 19:08

terka.j: není pak už jednodušší použít nabíječku s dynamem či lépe někam umístit powerbanku s výrazně vyšší kapacitou, která nabídne delší dobu provozu, než s jednou výměnou baterie, po které beztak následuje zdlouhavé nabíjení dvou prázdných baterií (pokud si člověk nekoupí zvlášť nabíječku na konkrétní baterii)? Ve výsledku to vyjde levněji a zůstane možnost nabíjet i přední/zadní světla přes microUSB (některá lepší a levné světla z Číny to umí).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dodike 8. 8. 2017 19:24

joejoe11 píše:Objednany lg v20 od eglobalcentral.eu za 303€
Az pride, zreferujem

Fon je doma. Zaslane z UK kurierom DPD. Dorucene za 9 dni od zaplatenia, ziadna colnica. Kurier mi balicek podal bez podpisu napriek tomu, ze balik bol poisteny ... Prijemne prekvapenie, v baliku sa nachadzali sluchadla B&O, ktore nie su na stranke obchodu uvedene.
Telefon v dizajne B&O je nadherny, bezchybne funkcny, sekundarny displej je uzitocny, dual sim + sd. Sklamanim je bateria, co som ocakaval.
Dodike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondřej.W 9. 8. 2017 09:37

Dodike / Joe11 pár dotazů:
1. jakou máš verzi? Pokud nevíš, dá se to zobrazit v Nastavení / info o telefonu / HW informace. Mělo by to být H990N nebo H990DS.
2. předpokládám, že tam čeština (slovenština) přímo v nabídce není. Zkoušel jsi použít more locale 2 pro odemknutí dalších jazyků? Pokud se v tom nevyznáš, napiš, poradím.
3. Jakou ti tam dali nabíječku (koncovku). Tím, že to je z UK, tak tam asi máš UK verzi a rekukci UK > EU. Nebo dali přímo EU vidlici?

Pro ostatní:
Mám tento telefon (H990N) už od února. Kupoval jsem přes ebay, tehdy stál cca 16k CZK, balíček z Irska, UK vidlice, čeština doplněna doma přes more locale 2. Chtěl jsem ho tehdy honem, kvůli cestě na lyže (navigace přes Android auto - super věc, dual sim - rakouská karta pro data v druhém slotu).
Ta vyměnitelná baterka je pro mě zásadní vlastnost. Nejde ani tak o výměnu v terénu (na kole, tůře apod.), ale spíš až zeslábne, tak za pár dolarů koupím novou a jedu zase dál. Se zalepeným krytem by to nešlo.
Ondřej.W
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 9. 8. 2017 11:18

taky koukám po V20 ale jak to s ní vypadá do budoucna? jestli ji LG bude podporovat novým androidem? v20 se mi hodně líbí a klidně bych ji vyměnil za svůj S7 edge.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Dodike 9. 8. 2017 14:04

Ondřej.W píše:Dodike / Joe11 pár dotazů:
1. jakou máš verzi? Pokud nevíš, dá se to zobrazit v Nastavení / info o telefonu / HW informace. Mělo by to být H990N nebo H990DS.
2. předpokládám, že tam čeština (slovenština) přímo v nabídce není. Zkoušel jsi použít more locale 2 pro odemknutí dalších jazyků? Pokud se v tom nevyznáš, napiš, poradím.
3. Jakou ti tam dali nabíječku (koncovku). Tím, že to je z UK, tak tam asi máš UK verzi a rekukci UK > EU. Nebo dali přímo EU vidlici?

Pro ostatní:
Mám tento telefon (H990N) už od února. Kupoval jsem přes ebay, tehdy stál cca 16k CZK, balíček z Irska, UK vidlice, čeština doplněna doma přes more locale 2. Chtěl jsem ho tehdy honem, kvůli cestě na lyže (navigace přes Android auto - super věc, dual sim - rakouská karta pro data v druhém slotu).
Ta vyměnitelná baterka je pro mě zásadní vlastnost. Nejde ani tak o výměnu v terénu (na kole, tůře apod.), ale spíš až zeslábne, tak za pár dolarů koupím novou a jedu zase dál. Se zalepeným krytem by to nešlo.

Ahoj, je to H990DS, čeština/slovenčina tam nie je a prišlo to s čínskou koncovkou a univerzálnym adaptérom na eu.
Zatial spokojnosť, neskutočný foťák ( rád fotím ) lepší, ako mi5, čo som mal doteraz. Len ta baterka... Mobil mam stale v ruke, poznavam ho a baterka leti dole viditelne. Určite kupim nahradnu na vymenu.
S tym jazykom sa poteším pomoci. Trochu sa bojím, aby som ho nepokazil.
Dodike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondřej.W 9. 8. 2017 14:10

Já jsem do H990N dostal češtinu podle tohoto postupu z YT
https://www.youtube.com/watch?v=_re8vC2rgNI
Kdybys to nedokázal, tak mi napiš SZ.
Ondřej.W
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The.Switch 9. 8. 2017 17:01

Uz dlouho hledam nahradu za G2 a i V20 je v hledacku. Hodne se mi libila V10ka, ale tu novou uz clovek nesezene a preci jen je obrovska. Navic podle vseho dost umiraji. Ostatne jako snad vsechny LG od G4 dal :-(. V20ka se tu navic oficialne neprodava a velikostne by byl problem stejny jako u V10. V uvahu pripada i LG G6. Jenze EU verze nema lepsi DAC+zes, ktery prave chci. Nemluve o tom, ze mit 32GB zaklad u vlajky je proste malo. Doufam,ze uz se brzo bude vedet jestli se tu bude prodavat G6+. Tam s bojim zase pocatecni ceny
LG G2 + RHA MA750i + AKG Y50BT
The.Switch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod locki 9. 8. 2017 21:16

Taky mám podobný problém :-D ... mám G2 a používám s Lineage OS a taky bych to už měl asi vyměnit. Jako nemusím fungujeto stále moc pěkně. V20 je ultimátně velká, ale to bych snad přežil .. na živo jsem bohužel neviděl. H990DS dual sim nevyužiju, jde už odemknout bootloader co jsem četl a snad bude i podpora Lineage. Dá se dokonce nějak rozchodit i ten displej, ale asi ne až tak vychytaně ... jak to znám tak se LG brzo na podporu vykašle ... zda bude 8.0 ... je ve hvězdách a pak by to snad mělo jít updatovat normálněji ... jen díky google. G2 jsem kupoval nový za cca 8,5 a V20 za podobnou cenu ... kudla co teď 8-D
locki
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků