Lenovo moto G5 vs Xiaomi redmi 4X Global

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Loppo 3. 7. 2017 00:27

Ahoj, sháním telefon max 5", android 6 a novější. Rozhoduji se mezi těmito dvěma.. spíš jsem pro to Lenovo G5, ale na Fony.sk říkal, že je k dostání i ve verzi s 3GB RAM, ale nemůžu ho nikde najít.

Kdyby někdo věděl, kde se dá sehnat případně doporučil ještě něco jiného budu jenom rád :-)
Loppo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 7. 2017 00:34

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M@ngo 4. 7. 2017 11:08

Asi hlavně pro cenu jsme riskl a objednal z aliexpresu 4x global 3/32, do měsíce přišel, výpalné jsem neplatil. Za cca 3,5k, no neber to... Stejně mi někde křápne nebo něco. Ten jejich zmrvený android mě občas namíchne, třeba proč mi neukazuje náhledy mejlů a zpráv na lock screenu nechápu. Zatím mě rozčiluje že nefachčí double tap na display pro probuzení, ale to přejde.
Jinak je to svižný telefon, display je úplně vpoho, nevím co je vám s tím rozlišením. Až odejde, tak třeba bude z čeho zase vybírat.
Stejně je zvláštní, že se daří prodávat founy za 20k, jak svého času některé top tlačítkáče. Pak to sletělo a teď se to zase podařilo udělat úplně normální cenou, nad kterou se nikdo nepohoršuje.
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior