výběr telefonu - kompaktní, notifikační dioda

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 18. 6. 2017 15:31

On to myslí obrazně. Někdo prostě nemá rád nadstavby. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 6. 2017 15:33

tomikm píše:Používal jsi někdy ten mobil? Já ano a můžu říct, že funguje skvěle a nadstavba není na překážku pro běžného uživatele.

Dva týdny funguje dobře snad i ten největší bazmek, ale počkej nějaký čas, tak za dva roky sem hoď poznatky, nebo i dřív
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 18. 6. 2017 17:27

Neodpověděl jsi na dotaz. Používal jsi někdy Novu, že ji tak haníš? Piš jen relevantní informace a ne nějaké tvé předsudky.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod tetrao 18. 6. 2017 17:36

Neodpoví ti. Tak já, jestli dovolíš, odpovím za něj. Ne neměl... Jenom četl... :)
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 6. 2017 17:49

nečetl, huawei mám.. mimochodem, já píši o ,,nadstavbě huawei''
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 18. 6. 2017 18:05

Fajn, beru zpět :) A který to je Nicku?
Naposledy upravil tetrao dne 18. 6. 2017 18:58, celkově upraveno 1
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 6. 2017 18:14

hulman_posvatny píše:Já bych bral Galaxy A3 2017. Dá se teď sehnat už za nějakých 6000 a vyhneš se nejistotě rádoby výhodné u produkce Huawei a spol. To je vždycky na začátku super a pak z toho vylezou kostlivci.
Notifikační diodu zastoupí a podle mě zdaleka přeci Always on display. Mám tu A3 a jsem spokojený, krásný telefon, co pokud nechceš zrovna mrskat od rána do večera náročné hry, jede jak z praku.

Blbost, AOD neni totež co not.dioda, takže ji nezastoupi.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulman_posvatny 18. 6. 2017 19:45

Pokud přijdu k telefonu, který leží na stole, tak vidím, jestli se něco událo a vidím i co, aniž bych ho musel odemykat zapínat. Takže každé řešení má svoje specifika, ale ve všeobecné rovině zastoupí. Nicméně pokud nestačí, je tu i originální v filip pouzdro s neon efektem, třeba by se líbilo tohle.
hulman_posvatny
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 18. 6. 2017 20:37

hulman_posvatny píše:
a vyhneš se nejistotě rádoby výhodné u produkce Huawei a spol. To je vždycky na začátku super a pak z toho vylezou kostlivci.


Jaké myslíš?
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Berliner 23. 6. 2017 05:56

Díky moc všem za rady. Telefony jsem si vyzkoušel a nakonec opravdu trochu připlatím a pořídím iPhone SE. Ta kompaktnost je prostě bezkonkurenční a pro mě je to nejpodstatnější faktor. Nicméně mám jeden dotaz, možná s tím má někdo zkušenost.

Alza za příplatek nabízí aplikaci tvrzeného skla. Má toto smysl nebo je člověk schopný bez problémů nalepit sklo sám?

A druhá věc - člověk to dostane už nalepené nebo vyzvedne telefon a v rámci obchodu odnese k nalepení?

Já bych rád obdržel telefon zapečetěný a před lepením skla prohlédl. Nerad bych pak dostal nějaký vrácený nebo tak. Pokud někdo ví, díky předem za odpovědi.
Berliner
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků