Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB vs. Lenovo K6 note vs Nubia N1

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PavlikXSS 3. 6. 2017 21:15

Ahoj, chtěl bych poradit ohledně tří telefonu viz. název tématu, který by jste brali a proč? Při koupi beru i v potaz to že telefon po cca 1-1,5 roce prodávám... Porovnám parametry, ale v těch procesorech jádrech atd se nevyznám. Tak do čeho by jste prosím šli?

https://www.alfa.cz/basket.php?compareitems=_3V5R3O913VFV
PavlikXSS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 6. 6. 2017 01:01

Můj subjektivní názor.
1/ Redmi Note4 - tuto značku vlastním já i manželka(Redmi Pro), doporučil jsem jí několika známým a naprostá spokojenost, takže jí věřím (Redmi 4, Redmi Note 3), má kovové zpracování, baterie 4100mAh, velká RAM i vnitřní paměť (ramka je prostě důležitá)
2/ Nubia N1 - super baterie 5000mAh, velká paměť, dobré recenze
3/ Lenovo K6 Note - v první řadě značce Lenovo moc nevěřím. Hodně lidí okolo mne s touto značkou mělo dost problémů, i když někteří to neradi slyší. Má nejslabší procesor, menší paměť
Až se jeden vybere tak ať slouží. ;-) :-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 6. 2017 06:08

1. Nubia je asi u nas jen okrajová značka. te bych se vyhnul..
2. Xiaomi je nabušeny stroj ale má zauzlikovane prostředí a domršené aktualizace.
3. Lenovo nema papírově silne stroje.zaostava i s aktualizacemi ale vždy funguje jak ma po celou dobu.

stm01 : máš okolo sebe asi mene šikovné lidi 8-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 6. 6. 2017 06:57

Nubia není okrajová značka, patří zte, na trhu i v ČR dlouhodobě etablovaný výrobce.
Lenovo je svými problémy už legendární.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 6. 2017 07:20

Smartphony ZTE u nás úplně propadly a se značkou Nubia se snaží prosadit na našem trhu ale kvůli nejasným spefikacím u jednotlivých modelů je třeba dát při koupi pozor (pásma LTE)
Xiaomi je kapitola sama pro sebe, nebýt CS/SK komunity, tak jsou ty smartphony k ničemu, důležité LTE pásmo 800mhz mají 2-3 modely
Lenovo mám za poslední 3r už druhé, bez jediného problému, nikdy jsem nemusel řešit nějaké potíže, fungují, jak mají..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mangalica 6. 6. 2017 07:49

Měl jsem v ruce Nubii N11 a to byl špičkový stroj, úplně neskutečný fotky (y)

Xiaomi RedMi Note 4 Global 4GB RAM/64GB paměť (české LTE) za 5,5tisíc - je asi nejracionálnější volba, kdo hledá větší displej a nechce do vyšší cenové třídy, asi neexistuje lepší volba...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 6. 2017 07:57

roy : legendární problemy? mysliš tím ten jeden u P1m ? x let starej? .. co jsi měl za Lenova ktere měly problem? 8-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xjurasek 6. 6. 2017 09:02

Který telefon by jste doporučili?
Xiaomi RedMi Note 4 Global nebo Huawei p9 little?
To xiaomi je sice o chlup silnější ale zas mě štve že není celé pocesteno jsou tam místy čínské znaky kdežto Huawei je i hezčí má lepší podporu bych řekl ale mám strach že se bude sekat. Mám teď staré xiaomi redmi HM 1S s 1gb RAM asi 3-4roky stary telefon android 4.4 a seká se jako blázen.
xjurasek
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 6. 6. 2017 09:15

Huawei P9 lite se rozhodně sekat nebude. Výborný fotoaparát,
výborná volba, vyborny tuzemsky servis a podpora v podnikovém servisním centru v Praze.

Servisuji se tam výrobky koupené po celé EU.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 6. 2017 12:09

k6 note si skrtni,nikoliv protoze lenovo,protoze konkretni model.
Osobne bych bral Nubii,potom dlouho dlouho nic,potom Nubii.ZTE v evrope byla zalezitost ind. dovozu,coz uz neni pravda,nicmene je to telekomunikacni gigant,zadnej noname,to uz je noname spis xiaomi protoze kdyz zte delalo absolutne fantasticky zte blade,gb verzi ,takovy xiaomi si teprv rezervovalo prvni kancl,ani to ne.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 6. 6. 2017 14:40

pro xjurasek: tak za prvý, každý telefon 4 roky starý s 1GB RAM se seká.Pokud máš aspoň pár aplikací v telefonu tak určitě. Pokud to není pravda, tak je to rarita.
Tady jsou menší recenze:
Redmi Note 4 Global https://www.testado.cz/recenze-xiaomi-r ... -4-global/
P9 Lite https://www.testado.cz/recenze-huawei-p9-lite/
Redmi Note 4Global - https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... e/#section
Nikde jsem tam nečetl o neúplné češtině.
Pro Redmi Note4 hraje 2xvětší RAM, vnitřní paměť, baterie a to je základ. Takže pro mě to je jasná volba. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod green.m 6. 6. 2017 16:12

Huawei P9 Lite 2017 je podle mě nejlepší volba z těch uvedených modelů...můžu potvrdit!
green.m
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 6. 6. 2017 17:00

Měl jsi všechny tři? Když nejlepší volba tak předpokládám, že ano.
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 6. 2017 17:08

re: stmo1
neuplnou cestinu maji modely pocestovany pres adb,nebo obdobu more locale.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 6. 6. 2017 17:47

Ale nevím o tom, že v Global verzi firmware Redmi Note 4 je neúplná čeština. Neslyšel jsem o tom. U telefonu je uvedeno plně v češtině (Xiaomobile. cz). Kamarád si koupil Redmi 4 3GB/32GB a je plně v češtině. Předpokládám že je to stejné.
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků