5"+,8000-,baterka

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 5. 2017 22:58

Tak pozor, freddy je na fóru dlouho a ještě neporadil špatně a ve fonech Lenovo se vyzná, neboť jich taky už pár měl..
Takže tvoje poznámka o jakémsi rýpání je zcela mimo ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johohoo 29. 5. 2017 23:16

Mě nic neporadil, jen popichoval že nevím co chci a mám v kapse bůra. Nevím jestli je tohle rada nad zlato..... ;-)

Ale psal jsem už víckrát, nechci odvádět řeč od tématu...... :-)

Ono je taky pitomé, když všichni v každým vlákně vlastně doporučujou totéž. Leckdy bez ohledu na požadavky, to pak jeden neví, jestli má smysl se o ten foun vůbec zajímat..... :-P
johohoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 5. 2017 23:29

Ale ty skutečně neviš který smartphone vybrat… a prakticky všechny smartphony ti byly doporučeny přibližně dle požadavků
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 29. 5. 2017 23:42

mople71 píše:Ulefone ma/mel v ROM predinstalovany malware, vyhnul bych se mu obloukem. Lenovo stejny pripad

Který Ulefone? Mám Paris a malware v něm opravdu nebyl není, zato aktualizace jsou a už je 7.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 30. 5. 2017 06:26

johohoo : když koukam co tu předvádíš tak se nediv.ja doporučuji jen co mam a jestli ty požadavky sedí poptávce.
Vibe P1 mam 1,5 roku.Vibe P1pro rok. všechny jejich vychytávky máš zde na MM. za celou dobu šlapou OK.
protože už to jsou stare kusy tak vem P2. to dostane (už vlastně má) sedmičku (dalši určite nedostane.v tom Lenovo kulhá)
věci a vychytávky ktere ma třeba Samsung má i Lenovo a to v zakladu. co vše má P2 ti klidně napíši ale až za X dní až si ho ošaham.
Taky není špatny phab2 co má Nick nad kterym jsem uvažoval ale absence NFC a čtečka na zadech se mi osobně nezamlouva. tak třeby vyjde dalši verze.
Pokud maš osmičku (me stal devět) tak je P2 slušny kompromis za ty penize. pokud nevezmeš to Moto G5 ale P2 jde taky diky "tahu" nebo pohlazenim čtečky krasně ovladat jednou rukou.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baf13 30. 5. 2017 19:51

Ještě se zkus podivat na Nubia Z11 miniS. Taky docela vybavený telefon.
http://www.nubia.com/cz/phones/Z11miniS/
Baf13
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků