5"+,8000-,baterka

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod johohoo 28. 5. 2017 15:18

Zdravím.

Vzhledem k tomu že momentálně na trhu není žádný smart W10M (...za přijatelnou cenu....a vůbec), je jedinou možností prodat orgány, abych si mohl koupit HP Elite, pak ale nevím k čemu by mi byl. :-D

Můj cenový strop je 8000 a do něj bych rád nacpal použitelné foto, displej nad 5", baterku která snese aspoň jednodenní režim a nejlíp fHD, ovšem pokud by to bylo na úkor spotřeby, stačilo by HD. Moc se mi líbí bezdrátové nabíjení, kdy můžu použít telefon kdykoliv a pak ho prostě nechat dál nabíjet, ale s tím je asi v současnosti konec. Taky bych chtěl microSD, páč jsem na to zvyklej a můžu kdykoli změnit hudební styl. ;-) Telefon by měl trošku vypadat, ale to bych už chtěl asi moc.

Takže: do 8000, baterka, bezdrát. nab., fHD, 5"+,bytelná konstrukce(stačí rámeček nebo prostě aby se to nerozsypalo v kapse :-D ), notifikační dioda

Zatím jsem se díval na Samsung J5 a A3, první nemá diodu, druhej je 2017 předraženej a 2016-jsou asi lepší a levnější. Pak Xiaomi, když nebude zbytí....... Lenova mi přijdou křehký, SW i HD, ale nevím. Huawei P9 lite a jiné nemají moc velkou výdrž na baterku co jsem zatím vypátral...... A pak si mám něco vybrat. :-D 8-)
johohoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2017 16:15

Moto G5 Plus, místo not.diody má notifikace na displeji
http://www.fony.sk/clanky/12508-lenovo- ... elkych-ruk
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johohoo 28. 5. 2017 16:54

G5 Plus je teda dobrej foun, ale notifikace na displeji jsou až s ním nějak pohnu,vezmu do ruky, nevím o "zmeškané události" dokud se po ni nezačnu shánět, to mi nevyhovuje. Ale jinak opravdu suprovej telefon, hlavně za tu cenu. Taky se mi líbí možnost dualsim+sd. Foun dobrej, ale bez diody, bezdrátového nabíjení (který už se asi ani nevyskytuje?)......... Ale určitě zkouknu recenze.
johohoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2017 17:10

jestli chceš bezdrát. nabíjení, musel by jsi podstatně zvýšit fin. limit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mople71 28. 5. 2017 17:11

Nokia 6, taky bez diody a bezdratu, ani jedno se uz moc nepouziva.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2017 17:26

nastavitelnou notifikační diodu má Lenovo P2
https://mobilenet.cz/clanky/recenze-lenovo-p2-luxusni-svihak-stredni-tridy-32074?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C6507378973
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johohoo 28. 5. 2017 17:29

Diodu bych rád, nebo alespoň amoled na kterým bude svítit informace o události. Když musím vzít foun do ruky nebo s ním pohnout, proč bych ho nemohl rozsvítit a zkontrolovat displej?? Buď tohle umí, nebo má vpodstatě jinou funkci, která diodu nenahrazuje, což to Moto má. Když mám v práci ve skříňce foun a chci jen nahlídnout cestou na oběd, nemusím do něj přece "šťourat" abych viděl jestli se něco dělo. Totéž když se vrátím do místnosti a mám foun na stole, chci vidět jestli jsem něco propásl aniž bych to musel pořád kontrolovat a třást, třepat nebo házet jiný gesta. Trošku mi to připomíná náhradu za senzor v dolech, kde kdysi prý používali kanárky a jiné ptáky, kteří když spadly z bidýlka, bylo jasný že je zle. :D Ale kontrolovat pořád kanárka, nikdo nechtěl.

No tak bezrát nebude...... Ale diodu chci..... ;-)

-- 28. 5. 2017 18:37 --

Lenovo P2 zajímavý. Přijde mi hodně podobný s G5 plus, což asi nebude náhoda. ;-)
johohoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2017 17:50

johohoo píše:Lenovo P2 zajímavý. Přijde mi hodně podobný s G5 plus, což asi nebude náhoda. ;-)

není to náhoda, protože Lenovo vlastní Motorolu (Moto) :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smells 28. 5. 2017 20:24

Já jsem šel do Ulefone Power 2,koupíš ho za pět a půl a vydrží ti dva dny,má 6050 mAh baterku.Nabitý je to za hoďku a půl,4 GB RAM,64 GB ROM,paměťovka do toho taky jde.Wifi a GPS super.ZA tu cenu je to mega dobrej telefon. https://mobilni-telefony.heureka.cz/ule ... =6#reviews
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 28. 5. 2017 20:40

Na Ali stojí 4 tisíce, ale nevím kolik, když připočtes clo.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod johohoo 28. 5. 2017 20:50

Do Ulefone se mi nechce, je to už asi moc čínské, moc levné a moc dobré parametry, takže to bude ..... Děkuji, nechci. No radši něco jiného.... ;-)

-- 28. 5. 2017 21:51 --

A edit: Nechci nic objednávat z Číny nebo kupovat přes prostředníka z Číny.
johohoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 28. 5. 2017 21:36

Clo pri dovozu z Ciny nezaplati zadne, na telefony je nulova sazba cla.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 28. 5. 2017 22:59

Clo neplatí, ale DPH většinou ano. Takže příplatek je.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Katikakus 29. 5. 2017 06:06

To ja nikde nepopiram. Lukodlak ale mluvil specificky o clu. A to je nulove.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johohoo 29. 5. 2017 07:01

Tak vzhledem k tomu, že nechci nic objednávat z Číny, je mi u zadele co se platí a co ne.

Kromě toho Lenova které má mizerný foťák, je na CZ trhu ještě něco? To Moto je bez diody pro mně nepoužitelná, to snad radši to Lenovo.....
johohoo
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron