Rychlý telefon, 32GB, české LTE, ideálně menší

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Revolutia 25. 5. 2017 10:36

Aktuálně mám Xiaomi REDMI 3, bude to cca rok a telefon jede absolutně šíleně pomalu, denně se mi stává, že odemykání obrazovky trvá i 2-3 sekundy, padání všech možných aplikací. Nemám tam nainstalované žádné zbytečnosti, widgety atd..., klasicky jen messanger, spotify, mapy... a stejně telefon jede šíleně pomalu.

Existuje nějaký ne zrvona extra drahý Android, co by se nezačal po x měsících sekat nebo mám prostě smůlu, když bych chtěl telefon v rozmezí 5-6k? Nejradši bych byl, kdyby měl pod 5 palců.

Děkuji moc.
Revolutia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 25. 5. 2017 10:55

Prakticky kazdej ,i to xiaomi a to prostredi mui povazuji za sra.oru vsech sragor by frcelo jaak z praku i po letech pokud bych ho vlastnil.Par lidem jsem ho nastavoval a nestezuji si.Ovsem pochopitelne bych odrizl tiche aktualizace systemovych app na pozadi a pokud uz bych je pustil tak bych nasledne vycistil vm cache,neplest s normalni cache,aktualizaci samotnyho systemu bych ota taky odstrihl a resil to obrazama.To je tak nejak nejak prazaklaad,o tom ze bych vypreparoval pseudobezpecnostni sragory,av atd a misto toho pouzival leta letouci overene postupy jako napriklad kvalitni permissions manager a ne tu jejich parodii ani nemluve.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků