Telefon do 3.5k

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Benjax 21. 4. 2017 22:09

Zdravím,
sestra by chtěla nový telefon(momentálně má Redmi 1S 3. rokem) něco co se neseká, vydrží baterka prostě nenáročný uživatel.

Na beryko.cz mají Xiaomi Mi4 za 3.5k. Existuje nějaká lepší nabídka za tuto cenu?

Děkuji
Benjax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 21. 4. 2017 22:16

Ten nemá LTE, rozumnější volbou by mohl být Redmi 4A Global se všemi potřebnými pásmy.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Benjax 21. 4. 2017 22:18

LTE je nepotřebný

operátor má mobil.cz FUP je 200MB a pak to spadne na rychlost kdy poslat obrázek trvá dvě minuty. Internet má jen na zprávy messenger/whats app. A změnu operátora/tarifu rozhodně neplánuje.

edit: 16GB interní paměť by měla být dostačující, těď žije s 8 a prý jí to bohatě stačí.
Benjax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 21. 4. 2017 22:27

LTE není otázka jen rychlostí, ale vůbec možnosti chytit data, tarif může změnit v budoucnu i víckrát, ale jak chceš, kupovat dnes foun bez LTE není moudré.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukodlak 21. 4. 2017 22:42

Nemáš větší budget?
Naposledy upravil lukodlak dne 21. 4. 2017 23:36, celkově upraveno 1
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 21. 4. 2017 22:48

Vy jste placeni agenti Xiaomi.

Nedávno zde používali nick zeleny skrpal , nebo raul.

Benjax těm není radno věřit.
Za méně peněz najdeš víc muziky. Pohledej na Heurece. Doporucuji Doogee X6 pro. Proti Xiaomi skvost a ještě 1000 Kč ušetříš. !

Xiaomi nemá ani přeložené menu do češtiny .... ;-)
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 21. 4. 2017 23:17

Ramses drž se toho za co tě platí, tj piš o HUAWEI, větší blbost si tu ještě v poslední reinkarnaci nenapsal. Asi si nepochopil, že tazatel zkušenost s Xiaomi má, tudíž ví že menu v češtině samozřejmě je.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xr33 21. 4. 2017 23:26

Tak hele Raule. Xiaomi tě platí asi hodně dobře, když chceš zamlčet, že překlad je jen povrchní a nejde do vnoreneho menu a preklad je různý model od modelu.

Doogee ma vymennou baterii 3 000 a je výrazně levnější ...!
Má velice kvalitní displej,je dual sim a tlačítka pod displejem.
Pokud by chtěla menší, tak Doogee X5 Pro.
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 21. 4. 2017 23:33

Tak to ses dost spletl. Já nejsem žádný zastánce Xiaomi. Nikdy jsem žádné nevlastnil ani neplánuji. Chtěl levný telefon do pár tisíc, tak jsem se podíval po různých článcích na netu a byl tam zrovna tento Xiaomi.

Ještě tyto dva:

Ulefone Metal

Cubot X16 S
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 21. 4. 2017 23:39

Hele ramses, ty si xiaomi viděl maximálně na fotce, jinak bys nemohl mluvit o tlačítcích pod displejem jako výhodě, faraonku, schválně, kdepak je má to redmi?
A srovnávat mobil s MTK (dooge) a se snapem (Xiaomi).......
Kdybys věděl o čem je řeč, věděl bys taky proč je výrazně levnější.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xr33 21. 4. 2017 23:44

Hele Xiaomi agente Raule.
JÁ Doogee mám, tak vím o čem píši na rozdíl od tebe... ;-)

Má ofico A6 temer cisty bez balastu malwarove nadstavby co má Xiaomi a je to blesk. ^^
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 22. 4. 2017 00:09

Máš dogee, nemáš xiaomi, tím se to vysvětluje. Na otázky si neodpověděl, ok nevíš, drž se dogge a na centrále pěkně popros o HUAWEI p8 lite, třeba ti ho přidělí.

Pro zakladatele topicu, podívej se na LG X screen.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metyn 22. 4. 2017 06:35

pokud má zkušenosti s xiaomi tak bych opravdu volil xiaomi 4A global verzi, je samozřejmě PLNĚ v češtině, svižný, průměrný foťák, jinak recenze si vyguglíš, za ty prahy má ještě možnost o něco málo lepšího co se týká foťáku a to Asus ZenFone Go ZB500KL, nic jiného nelze doporučit pokud nechce experimentovat s noname značkami, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 22. 4. 2017 09:20

+1 ;-)
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Benjax 22. 4. 2017 09:42

Co se tu nestrhne za diskuzi :D

S Xiaomi mám zkušenosti, měl jsem taky Redmi 1S kde jsem i zkoušel různé ROM, pak jsem měl Mi3 a teď mám Redmi 3 Pro. S nepřeloženým menu jsem se za ty 4 roky co xiaomi používám ještě nesetkal :shock:
Mě hlavně zajímalo jestli letošní low end(Redmi 4A) bude lepší volba než dva roky stará vlajková loď(Mi4).
Jsem si vědom absence LTE a nemožnosti rozšíření o SD kartu.

Mi4 se mi líbí víc v tom že má 3GB RAM (Redmi 4A má 2GB). Absence LTE mě nezajímá, sám bych do telefonu bez nešel ale jí je to jedno a výhody plynoucí z LTE jí nezajímají. Vím, že se o nedá předpovědět ale zajímá mě spíš využitelnost toho telefonu do budoucna. Protože bude sloužit dokud bude moct tzn klidně deset let když na to ten telefon/baterka bude mít).

K nevyměnitelný baterce, aktuální Redmi 1S vydrží na baterku sotva půl dne(víceménně bez zátěže telefonu) a nová baterie nepomohla, výdrž je pořád stejná. Celkově už hodně topí a potopenej či tak nebyl nikdy.
Benjax
Kolemjdoucí

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor