Telefon s funkčním RSAP

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ka_r_los 14. 4. 2017 13:18

Zdravím vás ve spolek,

v loňském roce jsem vyměnil svůj letitý HTC touch pro 2 (protože už prostě přestával fungovat) za svůj první android.

Nakonec volba padla na Honor 7 16 GB... co bylo ale mé nemilé zděšení, že uvedený telefon nepodporoval RSAP, ačkoliv je nativně podporován v MM 6.0. Aplikace pro RSAP nefunguje na telefonech s Kirin SOC, nové updaty systému nepřinesly žádnou změnu, podpora mi jen řekla, že Huawei/Honor opravdu RSAP nepodporují SW, Zkoušel jsem Honor 8 s Nugatem, opět to samé.

Nakonec jsem zkusil kamarádovo Samsung S7, kde RSAP běžel na první dobrou.

Bohužel jsem si dost zvyknul na 3GB RAM a 3000mAh baterii, což mi další výběr trošku komplikuje. Naštěstí nevyžaduji dual SIM.

Předpokládám, že telefony od Samsungu a HTC budou mít podporu RSAP u všech modelů. koukám po S7, ale momentálně mě zaujalo i HTC 10.
ka_r_los
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 14. 4. 2017 13:32

uz na starym krumplu, htc desire byla funkcnost protokolu podminena rootnutim.coz exoti na helpline atd absolutne netusili
Takze bacha pri vyberu
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka_r_los 14. 4. 2017 13:58

Co jsem zatím našel, tak HTC má RSAP out of the box, navíc po zkušensotech kamaráda asi opravdu nechci skleněný telefon.
ka_r_los
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xr33 14. 4. 2017 14:24

Ten protokol na Android nefunguje kvuli ochrane da t, je potřeba root telefonu

/
Naposledy upravil Xr33 dne 14. 4. 2017 14:49, celkově upraveno 2
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod ka_r_los 14. 4. 2017 14:27

na kirin nefunguje;)
ka_r_los
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xr33 14. 4. 2017 14:30

Aha, na jinem bez rootu také ne, pokud vím.

PS.
Proč nefunguje po rootu na Kirin ?
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod ka_r_los 14. 4. 2017 14:43

Sám autor to píše na svém webu, stačí tam trošku hledat

Upřímně od Huawei/Honor chci odejít i kvůli tomu, že komunita není, nejsou ovladače, nic se nemění, vývoj nepokračuje a už nikdy nedostanu nic než security update.
ka_r_los
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xr33 14. 4. 2017 14:53

Ruznych krámů na telefonování je přehršel. Ten protokol VW je zapeklitý, automobilka měla použít jiný způsob.
Odkaz jsem vymazal, nemá opodstatnění.

Já osobně tohle nepoužívám, vadi mi , pouzivam jen telefon a sluchátko jako za krále klacka. :-)) .
A ještě levne abych neplakal když upadne a je po něm. Nejsem fetisista :-D


Hezký den. :-)
Xr33
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků