Xperia Z3+ na inzerát

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kadlec6565 24. 3. 2017 22:45

Zdravím, chci koupit mobil a našel jsem tento, udajně v dobrém stavu a 17 měsicu ještě záruka, předek mobilu i záda včetně čočky bez jediného škrabance, cena si myslím že dobrá ale chci se zeptat z jakého důvodu to nemá krabičku ? dost inzerátu na bazoši je podobného znění a to že je to kompletní až na krabici, co s ní jako všichni dělají nebo z jakého duvodu ji nemají ? přeci kdybych chtěl telefon reklamovat tak se posílá v originální krabici, takhle to jako pošle v pytli od brambor nebo jak ? jinak myslím že cena i stav vypadá slušně co si o tom myslíte vy ?
https://mobil.bazos.cz/inzerat/72886474/Xperia-Z3-cerna-zaruka-do-072018-CZ-distr.php
Naposledy upravil Nick Cave dne 24. 3. 2017 22:57, celkově upraveno 1
Důvod: doplňen název
Kadlec6565
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 25. 3. 2017 00:15

Jestli kupuješ na bazosi, tak to zkus ještě o pár stovek stáhnout. Vždy to jde. Telefon si ber jedině osobně. Krabička je naprosto zbytečná. Ale zazadej si o pořádne fotografie a zjisti si, co přesně znamenají nedostatky, často nebývá v inzerátech vše. Ať se zbytečně neprojedes nebo hůř nenapsalis. Je to cena, která je spíše diskutabilní. Zkus ho ještě stáhnout. Dej si opravdu pozor od koho kupuješ.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod Kadlec6565 25. 3. 2017 00:20

Pán mluvil dost solidně, dokonce mi říkal že je to jen z běžného používání jinak z obou stran folie, vše funkční, a a´t se nelekám že to neposílá v té originální krabičce, ale zabalené v bublinkove folili papiru atd, tak doufám že mě neojebe......
Kadlec6565
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2017 00:29

Za 6k koupíš dneska fungl novej krásnej telefon, použitý bych nevzal (záruka, původ, skryté vady atp.)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kadlec6565 25. 3. 2017 00:45

ale zase se toho nebojí, píše i osobní předání... ale jak koukám tak nabíječka taky všeljaká a paragon na záruku nikde nevyfotil
Kadlec6565
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2017 01:02

Koupě použitého smartphonu nese vždy nějaké riziko s tím musíš počítat..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kadlec6565 25. 3. 2017 01:11

a na poště to asi rozbalit a zkontrolovat nelze že ?
Kadlec6565
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2017 01:23

Myslím že ano, ale na místě nezjistíš, že ti třeba do týdne mobil přestane fungovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kadlec6565 25. 3. 2017 01:35

tak je tam ta záruka... snad
Kadlec6565
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2017 01:40

Víš určitě, že mobil má platný záruční list a také to, z jaké je distribuce (CZ, EU)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kadlec6565 25. 3. 2017 01:48

Zakoupeno v hura mobil, čili CZ distribuce, stále v záruce ještě 17 měsíců.
Kadlec6565
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 3. 2017 01:54

Co se ti na Xperii Z3+ tak líbí, že ses rozhodl koupit použitý?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kadlec6565 25. 3. 2017 03:24

přišel jsem o práci a musel jsem se sbavit S7edge, ted práci mám ale mam starou nokii a výplata je za dlouuuuho a fakt mě jebe že všichni poslouchají a surfuji na fb a ja to mám max abych vědel kolik je hodin, sony mi přijde kord ta Z3ka+ za tyhle peníze jako hodně slušný mobil, a huawei P9lite jsem měl, stejně tak M4 Aqua, Z1čku a chtěl jsem zkusit neco jineho no...... byl by to dočasný mobil, jinak čekám asi na tu G6ku nebo S8 uvidím co bude lepší hodně fotím
Kadlec6565
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod morki 25. 3. 2017 04:35

A neni lepsi kdyz jeste nemas vyplatu, pockat a koupit si neco lepsiho a nekupovat si takovou .... ono 6000 kc neni zas tak malo. Ale tak je to tva vec
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 25. 3. 2017 08:29

Počkej si na výplatu a kup něco nového. Sice já se pohybuji na bazosi často, ale pro všechno si bež jedině osobně. A navíc nikdy nevíš kolik utrpěl mobil přes zimu. Nevíš kolika nabíjecími cykly prošel, jak moc byl vystaven mrazu. Nevíš, jestli sedí čísla imei. Spousta mých známých se nechalo napálit, já jsem si pro všechno došel osobně a zkusil zapnul. Počkej si na výplatu a kup nějaký nový stroj. Co si tak všímám, tak ti doporučuji často.
PunuisherHD
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků