Klidně i starší telefon s qwerty klávesnicí

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 3. 2017 12:27

Ahojte, sháním „nový“ telefon pro kamaráda klidně i starší typ s qwerty klávesnicí. Je to jedno co to bude za značku ale aby ještě vydržel dobře nějakou dobu. A aby se na něm super psalo. Sháním telefon typu: blackberry bold 9900 , a nebo Nokia Asha 200 nebo Sony Ericsson Txt. Takovýhle nejaký typ. Zatím mám vyhlídnutý v bazaru zánovní SE Txt. Ale chtělo by to ještě něco jiného. Kamarád je zvyklý na hodně moc čudlíků. Jeho předchozí telefon byl Nokia Nokia C3 tušim. Ale umřela, teď má nějaký dotykáč LG Optimus G a je z toho na játro. Prý zlatá HW qwerty klávesnice. Kamarád převážně datluje SMS a whatsap. Nic víc. Tak děkuji za vaše typy.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2017 14:01

Nokia Asha 210 DualSim by se mu nezamlouvala? Jednu téměř nepoužitou v perfektním stavu tady mám :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 3. 2017 15:25

No možná jo, ale ten 2mpx foťák na příležitostný fotky občas se mi zdá trošku málo. :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2017 15:46

dobrý fotoaparát má BB Q10
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 3. 2017 16:01

Jo no, ale ta cena :D já potřebuju telefon za pár šlupek. nejlepe tak do 1000,- :D :D Vsak jsem psal ze klidne i bazarovy. :) Nemusi byt uplne novy. On mu stejne zas za x mesicu spadne na zem a K.O. :'D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2017 16:48

za 1t nemůže čekat zázraky, když něco přidá, tak třeba bazarový BB Q5
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod banner 20. 3. 2017 07:28

Do 1000 libovolné Blackberry z druhé ruky. Ale ty starší nebudou umět appky jako whatsapp apod. Chtělo by to BlackBerry s BBos 10.
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 3. 2017 09:44

banner: aha fakt jo? ty stary BB tam nerozjede whtsp? tak to je na kokos. Vcera jsem jedno pekny bazarovy objevil. Achjo. No tak to budu muset asi pokouknout nejakou tu Nokii s mrtvym Symbianem. :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 3. 2017 09:45

Nick Cave: Na ten jsem koukal kdysi na to BB Q5 ten jsem si kdysi malem i koupil ja asi za 6tis. :D koukam ze ted v bazaru za 2k a i min to je parada! Dobry typ. :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2017 10:08

Ten BB Q5 se mi tehdá taky líbil, má perfektní klávesnici, no ale chyběl mi tam joystick a tak jsem nakonec vzal 6palcový dotykáč :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 3. 2017 10:14

Nick Cave: Nasel jsem krasny BB Q za 1500,- ale ruzovy :D achjo.. a jeste kousek ode me.. To by asi neprezil kamarad ruzovy telefon :D Brrr 6 palcu :/ uz nikdy vic.. Ja uz jsem alergickej i na 5,5 je to moc velky. Nejlepsi vcera jsem potkal jednoho eh jak to rict roma :D kluka tak 13-14 let a mel to 6,4 palcovy Lenovo.... nechapu :D :roll: jak s tim muze existovat.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2017 10:30

Q5 růžovej to je fakt pro holky :)
jinak ti můžu říct, že já nedávno taky přešel z 6p na to 6,4p Lenovo, konečně pořádnej smartfon :)
p.s. s tím Lenovem, to jsem nebyl já, jednak jsem starší a také nejsem rom :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 3. 2017 10:41

Nick Cave:
No takova pekna nabidka a je ruzovy tvl... to je na kokosak fakt..
Nechapu kam ty velky phatelefony davate :D 6,4 jak s tim volate atd.. vsak to je velky jak krabice od mleka.
Zlatej 5. palec :D :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2017 10:49

Q5 černý jsem nedávno viděl v Mobil Pohotovosti, cenu už přesně nevím..
Můžu ti říct, že já s tím 6,4p Lenovem v pohodě funguju, menší už nechci :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 3. 2017 11:06

Nick Cave:
Aha. Tak kdyz mas pres 2metry a ruku jako lopatu tak pak se nedivim no. :D :D dobre kdyz rikas..
Jeste jsem nasel i nejaky samsung s qwerty vypadajici jako bb q5 :D ale tam je stary android 2 3 nevim kolik. A to asi nema cenu v desni dobe tak stary android :/ ale cena byla super.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků