Jaký LTE modem?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 23. 8. 2018 22:26

Dyť je to stejné jen jiný název, 500 je tak nějak odpovídajících, leda ještě nějakej vyřazenej telefon
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 24. 8. 2018 06:37

Dik, tak vezmu ten od Vodafone, je levnejsi a dopravne maji zdarma, doufam, ze bude funkcni na vsechny operatory.
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 8. 2018 08:29

Modemy a telefony se v CR jiz hooodne dlouho neblokuji.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 24. 8. 2018 09:27

Vodafone je levnejsi, posta zdarma a jeste ma 2 roky zaruku. Pokud ho nepotrebujes treba do routeru, ktery ten modem od Vodafonu nepodporuje, tak nevidim duvod pro ten od T-mobilu.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 29. 8. 2018 19:12

Modem od Vodafone funguje perfektne, dik. Akorat bylo treba zadat novy APN T-Mobile, protoze pouzivam SIM Kaktus a Mobil CZ a vychozi APN bylo predpokladam asi Vodafone, s tim to pripojit neslo.
1.5TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deniale 4. 1. 2019 00:53

Dobry den, myslite, ze tento modem
https://pc.bazos.cz/inzerat/97461420/LT ... -B3000.php
je blokovany na Vodafone alebo pojde aj so slovenskymi kartami?
Predavajuci mi povedal, ze mi to nevie zarucit, ani to vyskusat.
Diky.
deniale
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 4. 1. 2019 09:38

Na internetu jsou návody na odblokování.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blaf 13. 4. 2019 12:06

Mám doma modem Huawei E3131 brandovany pro O2. Provozoval jsem ho chvili se simkou od TM a routerem Air Live a to fungovalo. Teď jsem do stejné konfigurace dal simku od VF a nefunguje mi to. Status je "connecting" a dal se nedostane. Nejsem schopen říct, jestli je tenhle modem s VF nekompatibilní nebo ne. Mělo by to chodit nebo musím koupit jiný modem?
blaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 13. 4. 2019 17:33

Vodafone potřeboval vždycky vlastní prográmek na funkční modemy.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blaf 13. 4. 2019 19:36

To tedy znamena, ze to s tim co mam, nerozchodim? Muzu poprosit o tip na co nejlevnejsi modem, ktery bude chodit?

[size=85][i]-- 13. 4. 2019 19:37 --[/i][/size]

Kdyz bych koupil na bazaru treba Huawei B310 brandovany pro TM - https://www.sbazar.cz/jiri.hlavas/detai ... uawei-b310, tak mi to taky chodit nebude?
blaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 13. 4. 2019 21:38

polda píše:Vodafone potřeboval vždycky vlastní prográmek na funkční modemy.


Neni to pravda!
Normalne funguje primo pod Windows nebo i v routeru a neni potreba zadny Vodafone program.
Je to jen rozsirena fama (lidi co tomu nerozumi), stejne jako blokace modemu (nikdy zadna nebyla).
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 13. 4. 2019 23:16

blaf píše:To tedy znamena, ze to s tim co mam, nerozchodim? Muzu poprosit o tip na co nejlevnejsi modem, ktery bude chodit?

-- 13. 4. 2019 19:37 --

Kdyz bych koupil na bazaru treba Huawei B310 brandovany pro TM - https://www.sbazar.cz/jiri.hlavas/detai ... uawei-b310, tak mi to taky chodit nebude?


Podívej se na Vodafone.cz stránky softu tam jsou nějaké možnosti stažení aplikace na modemy a vyzkoušej.
https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... -softwaru/

Tento modem B310 ikdyž by měl fungovat se všemi SIM jsme tu také někomu odblokobavali ani nevím jak to dopadlo, ideální bude mít možnost si to předem vyzkoušet. Rozhodně bych ale používal něco takového než cpal USB modem do routeru.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzatrx 14. 4. 2019 00:47

Měl jsem jak flash USB modem, tak B310 stojící "na okno" a oboje jsem prodal coby nepotřebné, protože každá placka umí vytvořit wifi hotspot, případně ji lze přes USB kabel připojit do kompu a funguje jako USB modem a ještě se při tom nabíjí.
honzatrx
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků