TOP Fotomobil na automatiku

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2017 09:12

Zdravím,
požadavek je jednoduchý TOP FOTOMOBIL na styl focení - cvak a je fotka ....
Rozumná velikost, asi jako Galaxy S6.
Android nebo iOS, WM rozhodně NE
Cena: nezáleží.

Nechci žádné neskladné pádlo.
anonymni

Odeslat příspěvekod mst3891 19. 2. 2017 10:43

U těch top tel ten rozdíl na automatiku asi nebude velký. Na automatice si dost zakládá Sony, takže urcite Sony XZ, dále Galaxy S7 a obecně top modely budou ok. Já bych ale pockal na nové modely, konkrétně Zenfone 3 zoom, LG G6, popř nové Nokie s Carl Zeiss optikou. Jenže ty nové modely budou vše 5,5" a víc...
mst3891
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2017 10:59

Tak u Xperia XZ píšou u každé recenze "Na absolutní špičku ještě trochu ztrácí", takže se nejedná o TOP. Jen nepíšou na jakou špičku strácí :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 2. 2017 11:54

az na maly detail… uplne jina kvalita jede na automatiku z napriklad open camera a defaultni app,aspon u poslednich 10 modelu co jsem mel.. :-)
Schvalne vynechavam placenou top app pro fotaky pro android,tam ten rozdil bil do oci jeste vic.Vzdyt i detekci ostreni maji nastaveny jinak..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2017 12:00

Co třeba Google Pixel?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 19. 2. 2017 12:14

Počkal bych si na Samsung S8 nebo LG G6.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2017 12:27

To pak můžu zase počkat na S9 :-) Včera se mi "rozbil" Galaxy S6, takže čekat nemůžu (nechci).
A zase chci už něco lepšího ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2017 12:34

Dost se tady chválí fotoaparát LG G5
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mst3891 19. 2. 2017 12:40

Pokud je potřeba telefon hned, tak bych šel S7 nebo XZ. Věřím, že u těch dvou automatika bude nejlepší. Sony se chlubí extrémně rychlym ostřením a ostrými snímky i v pohybu.. Pokud nejde o peníze Pixel bude taky super volba. Má spolu s HTC 10 asi nejlepší aktuálně vyráběny foto čip.

Ještě k LG G5: Fotí taky výborné, ale pokud nejde o peníze, dá se sehnat lepší kousek.. viz výše.
mst3891
Junior


Odeslat příspěvekod banner 19. 2. 2017 14:33

Cvak a fotka, k tomu mi jednoznačně sedí iPhone. U Androidu je při focení vždy nějaká prodleva. Navíc, iPhony mají asi nejvíc konzistentní výsledky a nějakých přepalů apod. se nedočkáš. U žádného jiného telefonu jsem takový pocit "cvak a fotka" neměl. Hodně mělo prodlevy, nebo se ve špatném osvětlení sekal obraz hledáčku. Při focení a multitaskingu budeš mít prodlevy u libovolného droidu.
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnface1987 19. 2. 2017 16:34

handyouch píše:To pak můžu zase počkat na S9 :-) Včera se mi "rozbil" Galaxy S6, takže čekat nemůžu (nechci).
A zase chci už něco lepšího ...


OT: Pokud nemůžeš čekat, tak je to jiná, v podstatě zde budou nové telefony, které budou nabízet více, jedná se tak o měsíc či dva. To já bych přežil na 3310:-D

iPhone bych sem netahal, 7 fakt dělá fotky jako nějaká střední třída.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 19. 2. 2017 18:56

A on je rozdíl mezi 7 a 7+. Kolega 7+ má a ty fotky se mi libí, podle mě kvalita na velice dobré úrovni.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pan Kája 19. 2. 2017 19:14

Pokud jsi byl spokojen s S6, G7 bude o něco málo lepší a pokud nebudeš dělat výřezy, tak mi přijde vcelku OK. Jen bacha na to, že nativně fotí do formátu 4:3 a 16:9 je jen výřez, takže u širokoúhlých snímků budeš místo 16 (S6) mít jen 9 megapixelů (S7).

Líbí se mi třeba i LG G5, ale jak tu zaznělo, dost lidí mělo problémy (základní deska, displej). Nevím jestli by iphone nabídl takovou kvalitu, aby stála za změnu systému. Slušné je ještě HTC 10, ale přeci jen trochu zaostává. Lumii tedy vzhledem k požadavkům nezmiňuji a CM1 jen tak neseženeš a i kdyby, je to velký kompromis.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 19. 2. 2017 20:09

Zvolil bych S7, díky rychlému autofokusu bude na tom nejspíše nejlíp. Pokud nechceš utrácet za Goohle pixel. Samozřejmě tím nemyslím, že autofocus zajistí kvalitní fotky, ale na blik cvak by se to mohlo hodit.
PunuisherHD
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků