Aký nový tlačítkový mobil?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod metalbreath 18. 2. 2017 15:19

Zdravím,potreboval by som poradiť,chcel by som kúpiť nový klasický tlačítkový mobil,zatiaľ som našiel Nokiu 230,ale foťák má slabý,a ešte Samsung S5610 a S5611,tieto sa mi celkom aj pozdávajú,ale akosi displej sa mi nepozdáva,keď som sa naňho pozrel naživo,bol akýsi moc lesklý,zle sa mi naňho pozeralo. Napadá niekoho ešte nejaký? Cena tých 90 až 100€ by mohlo byť. Diky ;)
metalbreath
Junior

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 18. 2. 2017 17:07

New Nokia 3310, ale musi se jeste vydrzet.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod honzatrx 18. 2. 2017 21:22

Nová Nokia 3310 je zatím jen teoretická vize a kdoví, jak to dopadne a kdy a jestli se vůbec objeví. U levných tlačítkových mobilů zapomeň na slušný foťák, ten je v této kategorii jen tak pro formu. Jinak z mobilů doprodávající se Nokie, možná Sencor či Alcatel něco relativně slušného vyplodil, ale jinak už je to pochopitelně čínská bída nebo mobily pro seniory. Tahle kategorie jsou mobily jen na volání a sms, cokoliv navíc je tam jen aby se neřeklo. Taková je doba, renesance tlačítkáčů je ještě v plenkách, snad časem zesílí spotřebitelský tlak, aby se výrobci pohnuli a začali konat.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 18. 2. 2017 23:07

Nemáš úplně pravdu, Samsungy S5610 a S5611 fotí dobře.
Renezance tlačítkáčů je chimera.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 2. 2017 21:53

Jestli nemas nic proti rusku tak : > KAZAM Life B7
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jankopriva80 20. 2. 2017 23:25

Kde mají ty Samsungy S5611? Na internetu jsou většinou jen předražené EU distribuce ...
jankopriva80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod banner 22. 2. 2017 08:50

Nový... no tenhle požadavek bych nejraději neviděl. Koupil bych starší high-end Nokii z druhé ruky ve stavu nového kusu. Třeba řada N nebo E. Všechno to byly skvělé telefony a takové se už dneska koupit nedají. Aspoň ne nové.
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 2. 2017 12:01

N byla pecka.Vzdycky jsem cas od casu prisel,zprovoznil,zinkasoval prachy a odesel.Hooodne dlouho trvalo nez opravili bug kdy se zhroutil firmware pokud jste nemazali SMS,Nokia no,nic zvlastniho ,velkovyrobce zabugovanych telefonu.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 22. 2. 2017 13:52

Je to v současnosti bída, Nokie nedokáží ani vyexportovat tel. seznam...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 22. 2. 2017 23:32

Problém je, že Nokie neumí ani přesun SMS na simku a ani se jinak nedají dostat z telefonu, kam se ukládají ...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 2. 2017 08:07

Myslím, že TADY si vybere každý.
anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 2. 2017 11:06

Koukni na KAZAM Life B7 ten je super :) Taky se mi libi :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzatrx 23. 2. 2017 16:05

roy1 píše:Nemáš úplně pravdu, Samsungy S5610 a S5611 fotí dobře.
Renezance tlačítkáčů je chimera.

Samsungy se už neprodávají, pár šediváků sem tahá jen zbytky kdovíodkud bez češtiny. Renesance tlačítkáčů není chiméra, ale realita, byť zatím v počátcích, žádná masová akce, většina lidí je pořád zblblá z dotykáčů :-P :-D
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 23. 2. 2017 18:11

To že se hůř shání nic nemění na tom, že fotí velice obstojně. Hloupé tlačítkáče nebudou mít renezanci, už jen pro to, že časem ubývá a bude ubývat těch co si nerozumí se smartem. Nastupuje generace která ani tlačítkáče nikdy nepoužívala. Doma taky radši svítíš elektrikou a dokud neklekne civilizace tak se k petrolejce nebo lojove svičce kromě vánoc nikdo nakonec nevrátí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod karprox 5. 3. 2017 09:07

Můj problém je trošku jinde. Dotykáč Android mám, ale vadí mi to šmírování. Chci klasiku bez OS. S opravdu slušným foťákem a s možností paměťové karty. Odolnost a dualsim vítána. (Dotykáč budu používat hlavně na mapy a jízdní řády.) Na telefonování a SMS potřebuji prostě klasiku. Poraďte prosím, podělte se o zkušenosti. Uvítám i přímé odkazy. Děkuji.
karprox
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků