Náhrada za LG G2

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pypyn 30. 1. 2017 10:38

Zdarvím,
odešel mi můj mobil a tak hledám náhradu. Cena nového by se měla pochybovat kolem 12000. Velikost displeje je celkem jedno. Telefon používám na sledování youtube, surfování po internetu, k focení a používání nejrůznějších aplikací. Hlavně chci ať mi zase vydrží nějaký ten rok jako můj předchozí.

Zatím jsem se díval po asus Asus zenfone 3, Honor 8 a Samsung S7. Právě nevím jestli je lepší koupit rok starou vlajkovou loď nebo nový model z vyšší střední třídy. Když jsem si je porovnával, tak k vůli výkonu bych asi vyřadil asus. Chci ať telefon vydrží nějaký ten rok. Honor 8 se mi líbí skoro po všech stránkách ale nevím jestli není lepší trochu připlatit a mít trochu výkonu k dobru. Dále u S7 se mi líbí zvýšená odolnost ale nadruhou stranu nikdy jsem neměl samsung. Kdysi jsem četl že jeho nadstavba není úplně nejlepší ale nevím jestli je to stále aktuální. Co myslíte vy?
Naposledy upravil pypyn dne 30. 1. 2017 11:02, celkově upraveno 1
pypyn
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 1. 2017 10:52

Doplň požadavky
viewtopic.php?f=2&t=17205
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 30. 1. 2017 12:27

Mrkni na Oneplus 3T jeden z nejvýkonějších telefonů na trhu. Krásné vlastní nastavení. Rychlá čtečka otisku prstu. Fotky má pěkné, baterie vydrží pruměrně jeden den a možná něco z toho druhého (mám OP3- menší baterie). Jen má 64GB, ale můžeš koupit s větší pamětí. Nemá slot na rozšíření paměti. Čistý android. Má mnoho nastavení, takže si telefon navolíš podle svého. Dash charge nabije telefon velmi rychle.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod djpiecka1 30. 1. 2017 13:55

Ako pises, tak prechadzas s lg g2, tak preco neskusis lg g5??
djpiecka1
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků