HTC 10 X S6 X LG G5 X neco jineho?

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 1. 2017 09:12

Potřebuji rychle vybrat něco a ideálně aby to bylo skladem.

Mobilní "kancelář", navigace, sporttrackery (to pro mě vylučuje Huawei (a asi i Honor) - jsou na něm nestabilní)

Výhodou je USB C na středu spodní hrany mám na to držák.

HTC měl jsem naposledy M7 - neskutečná mechanická odolnost - mladej ho má teď na hraní, omlácenej ze všech stran, bez krytů, tlačítek, prasklej displej, ale pořád jede

Samsung zkušenosti 0, mimo jednu kdysi půjčenou náhražku, ale nebyl jsem moc nadšen ze softu. Navíc nemá Usb C
Ale v Brně by možná byly k dispozici 2ks S7 "předváděcí z výlohy" za necelých 14000, což je dost sleva oproti nerozbalenému.

LG - úplná 0 zkušeností

Teď mám sony Z3 - neskutečný šmejd po mechanické stránce, deklarovaná vodotěsnost 0b, pád z kapsy při podřepu (tj do 0,5m výšky prasklý displej vč. ochranného skla, v pátek opakovaně), tedy Sony u mě nebudí dále důvěru, což mě mrzí, protože SW byl naopak neuvěřitelně stabilní a svižný)

Něco jiného v této cenové a výkonové třídě?
<---- Panorama zůstává dál ve Firmě/Rodině
<---- Přikůpili jsme jednoho maxíka.....
<---- Doblo Malibu 1,9 JTD (5let, 222 000Km) -> 22.10.2010 -> Doblo Panorama Emotion 1,6MJT (237 000km) -> 18.12.2015 -> Doblo Combi SX 2,0MJT
lrotrekl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 1. 2017 09:58

HTC 10 jasná volba
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 30. 1. 2017 13:21

S6 má opravdu strašnou baterii, vydrží pár hodin, budeš muset stále nabíjet a omezenou kapacitu. Voného místa jsem měl 22GB. Fotky má pěkné, systém je rychlý, ale ta baterie byla velká otrava, pokud nechceš pevnou linku, tak s6 nedoporučuji, ale pokud ti nevadí dva problémy, co jsem napsal, tak proč ne. Nemá usb-c.

HTC 10 je u nás v ČR velmi předražená, dost peněz vyhodíš za telefon, který má všechno dobré, ale ve skutečnosti je průmerný. Na czc stojí 14K, ale když za tuto cenu už mužeš mít S7, tak bych šel radši do Samsungu.

LG G5 ti nabídne ze všech telefonů nejvíce. Velký výkon, pěkné fotky a za cenu 10K. Ten výkon nejspíše ani nevyužiješ, ale jen to zmiňuji. Modularita se moc nepovedla, ale za tu cenu to není problém, protože po 2-3 letech používání si jen koupíš novou baterii a telefon bude fungovat jako nový.

Za zmínku by mohl stát i Asus zenfone 3, chybí mu nfc, sice baterie vydrží, ale do výběru jsem napsal už rozhodně lepší telefony. Slabší výkon.

Oneplus 3T jeden z nejvýkonějších telefonů na trhu, telefon má velké nastavení v systému, stojí 12K a je to opravdu krásný telefon s dobrou cenou, spoustou výkonu, fotky má pěkné, pracuje se mi sním skvěle (OP3 mám). Když fotím uvnitř domu, tak se už vytváří šum na fotkách.

Favoritem s cenovkou 10K je určitě G5, jelikož nechceš Honor 8, který jen do 1.2. za 9999kč. 12K- Oneplus 3T je pro mě největší favorit. HTC 10 je fakt zbytečně drahé, tento telefon si nezaslouží tuto cenu, myslím, že jsem na to četl i článek, že v ČR je jeden z nejdražších v Evropě.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 1. 2017 14:07

Oneplus 3T za 12? Našel jsem za 15.
<---- Doblo Malibu 1,9 JTD (5let, 222 000Km) -> 22.10.2010 -> Doblo Panorama Emotion 1,6MJT (237 000km) -> 18.12.2015 -> Doblo Combi SX 2,0MJT
lrotrekl
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 30. 1. 2017 14:10

Co to znamená předváděcí z výlohy?
Pokud je to jako v Okay, kdy je ve skleněné vitríně a jen na vyžádání si jej člověk prohlédne a vyzkouší, proč ne. Pokud je to ale jako v Datartu, kdy je telefon otevřeně uložen, jas naplno a každý si jej zkouší, do toho bych nešel...
Z výše zmíněných byl bral pouze LG G5.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.Žalost 30. 1. 2017 14:12

veľmi dlho som rozmýšľal aký mobil si zoberiem a nakoniec padla voľba na HTC 10...za seba musím povedať, že som zatiaľ nadšený (a to ma v mobilnej sfére vie uspokojiť máločo)...skúšal som iPhone 6s, Galaxy s7edge, Lenovo Moto Z, Honor 8, ale HTC nakoniec vyhralo...perfektné, naozaj perfektné spracovanie, foťák je podľa mňa výborný (aj keď galaxie majú v znížených svetelných podmienkach navrch), pre mňa sLCD určite ďalšie plus, takmer čistý android...ak by boli nejaké otázky, kľudne sa pýtaj...
Dr.Žalost
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 1. 2017 14:16

Pokud znám ty prodejny, tak to bude první případ, ale stejně už jsou pryč.

U LG jsou docela rozporuplné recenze. Jak se liší verze 840 a 850, našel jsem jen 1GB RAM. Je tam ještě něco dalšího?

-- 30. 1. 2017 14:17 --

Dr.Žalost píše:veľmi dlho som rozmýšľal aký mobil si zoberiem a nakoniec padla voľba na HTC 10...za seba musím povedať, že som zatiaľ nadšený (a to ma v mobilnej sfére vie uspokojiť máločo)...skúšal som iPhone 6s, Galaxy s7edge, Lenovo Moto Z, Honor 8, ale HTC nakoniec vyhralo...perfektné, naozaj perfektné spracovanie, foťák je podľa mňa výborný (aj keď galaxie majú v znížených svetelných podmienkach navrch), pre mňa sLCD určite ďalšie plus, takmer čistý android...ak by boli nejaké otázky, kľudne sa pýtaj...

Jak dlouho jej máš?
lrotrekl
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 30. 1. 2017 14:21

https://oneplus.net/cz/oneplus-3t
Na jejich oficiálním webu ho seženeš za 12K. Doprava je zdarma.

Jakože HTC 10 je skvělý mobil, ale ta cena se mi na něm moc nelíbí, kdyby byl o něco levnější, tak by se mi taky líbil. Byl to jeden z mých kandidátů, ale cenu jsem měl nastavenou, tak jsem ho nevzal. Mě by zajímalo, jak je to stou klapkou na foťáku a stím zaostřováním na pár metrů. Stále to blbne nebo to už opravili?
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 1. 2017 14:28

Jak rychle dojde? Jak potom s reklamacemi? To nevím, jeslti mě ty dva litry navíc za to HTC za to nestojí, že to hodím tam kde jsem to koupil a snažte se...
lrotrekl
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 30. 1. 2017 14:34

Do 14 dnů ani ne. Teď mají rychlejší odesílání telefonů. Když se něco pokazí, tak napíšeš na podporu Oneplus a oni pošlou kurýra, který si telefon následně z doma odvází a mužeš sledovat, kde je. Veze se to do servisu do Německa a během 14 dnů ho máš i zpět.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 30. 1. 2017 21:43

Tak je doma HTC 10, v TS jsem za ni nechal 14700 a z toho je 1600pojisteni na rok na rozbití vč. displeje, zneužití telefonu vč. dat v něm....

První dojmy: To zpracování je fakt dobrý, trošku si nemůžu zvyknout na neviditelný tlačítka vedle senzoru prstu, ale odmykání dotykem prstu bude asi těžce návykový. Jsem se teď snažil odemčít manželčin telefon, tak sem zmáčkl a čekal... :)
lrotrekl
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.Žalost 31. 1. 2017 12:49

kľudne potom píš svoje dojmy a skúsenosti, ja ho mám menej ako týždeň, ale zatiaľ som nadšený
Dr.Žalost
Junior