Nubia Z11

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mcmili 27. 12. 2016 13:42

Rozhoduji se v pořídit nový telefon. Máte někdo zkušenost s telefonem Nubia Z11?? Dle parametrů vypadá slušně a to i po stránce designu i ceny, jen nemám z touto značkou žádné zkušenosti. Zvažuji ještě Huawei Mate 9 nebo Asus Zenfone 3 Deluxe. ( důležitý parametr je Dual Sim a aspoň 64GB pamět, solidní výdrž baterky ). Díky předem za vaše názory
mcmili
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 27. 12. 2016 14:11

Místo Nubie bych už doporučil Oneplus 3T. Má taky dual sim. A komunita lidí je větší než u Nubia.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 27. 12. 2016 14:55

Jsem majitelem zhruba týden. První dojmy jsou následující

Prvotřídní konstrukce, není zde prostor pro slabiny. Nic nevrže ani neskřípe. Materiály jsou kvalitní
Displej je nádherný, čitelnost, sytost a díky skoro chybějícím rámečkům vypadá velmi elegantně
Výdrž baterie je nadprůměrná, bez problémů zvládnu celý den při velkém zatížení
Odladěnost systému by mohla být lepší, zejména multitasking a přepínání běžících aplikací je pomalejší
Fotoaparát patří výstupem mezi ty nejlepší, co jsem měl tu čest vyzkoušet. Fotky jsou ostré, bez šumu a člověk si vyhraje díky množství režimů (makro, dlouhá závěrka, RAW)
Nelíbí se mi moc horší příjem signálu i slabá anténa Wi-Fi
Podpora výrobce je dle předpokladů tristní. Poslední aktualizace zabezpečení je k červnu 2016, dostupnost Androidu 7 je zatím nejistá a nepotvrzená.
Zvukový výstup je nadstandardní, zvuk je čistý
Překvapil mě také velmi kvalitní zvuk ve sluchátku

Za sebe tento telefon mohu doporučit. Nemá větších nedostatků. Kdo chce designový telefon, co skvěle fotí s výborným zvukovým zázemím, tak neprohloupí.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 27. 12. 2016 15:48

Používám Mate 9 už téměř dva měsíce, předtím jsem používal P9 a Mate 8. Telefon funguje výborně, už z výroby spoléhá na Android 7.0 Nougat, navíc v oblasti podpory telefon je a bude někde jinde než Nubia nebo Asus. Otázkou spíše je, jaké požadavky na telefon máte kromě toho, co už jste uvedl. Možná bych se ale ani nebál vzít Mate 8, ten se nyní dostal na zajímavou cenu, Android 7.0 dostane rovněž a výdrž baterie je stále nadstandardní (podle některých lepší než s Mate 9, u mě to je ale naopak, Mate 9 mi vydrží déle).
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 27. 12. 2016 20:12

2Carismatico: A funguje ti NFC? Mam firmware 1.15. S wifi problem nemam. Nepouzivam dvoji antenu. Jinak naprosty souhlas stim co pises. Dualcim jede bez problemu a 64GB je v poho. 6GB ramky je take prijemne. Zatim se mi nestalo, ze by se telefon nejak zadýchával.... Rychlost je vyborna. Premyslel jsem i o Mate 9, ale 5.9 palcu je na me moc. No co se tyce aktualizaci, kdyz ctu xda tak jich Z11 uz ma celkem dost. Tak to nebude tak zle. I kdyz telefon mam tak na rok. Ale to NFC je skoda. Snad dalsi update. :)
S10+
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod mcmili 28. 12. 2016 17:54

Jak je na tom Nubia Z11 s dobou nabíjení? Má také rychlé nabíjení? A co výdrž baterie?
mcmili
Junior

Odeslat příspěvekod kupsimobil 28. 12. 2016 18:54

Baterie má kapacitu 3000 mAh , podpora rychlého nabíjení Nubia Fast Charge 3.0 , výrobce uvádí 83 % kapacity baterie se nabije za 30 minut. http://www.kupsimobil.cz/kupsimobil/37- ... -nubia-Z11
kupsimobil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeterPan 21. 2. 2017 20:40

Nabijeni neni jak se uvadi. Na 72 procent se dostane za cca 1hodinu. U Mate 9 jsem za hodinu na 100 procentech. NFC bohuzel nechodi ani na poslednim FW. Ale kdo nechce platit mobilem, nebo spise nema banku co to podporuje tak bych to nehrotil.
S10+
PeterPan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků