Android do 9k, do 5,5 palců

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RoboBrouk 11. 12. 2016 22:29

Zdravím, plánuju kupovat v průběhu prosince nebo ledna nový telefon a potřeboval bych poradit.

Nebojím se asijských značek, mám skvělý zkušenosti s THL a ZTE, takže pohoda. Využití je internet, čtení knížek, muzika a občas jako navigace a foták v zahraničí. Požadavky:

Displej do 5,5 palců (ideálně 5, ale může být i víc)
Dobrá GPS
Slušná výdrž (aspoň ty 3000 mAh)
Lepší foták
Nepotřebuji české LTE ani dual SIM
Cena do 9000,-

Docela se mi zamlouvá Honor 6 Lite, co má přítelka a i nový Redmi 4 Prime. Ale vůbec nemám přehled o telefonech nad cca 6 tisíc, takže si rád nechám poradit lepší alternativy.
Naposledy upravil RoboBrouk dne 11. 12. 2016 22:56, celkově upraveno 1
RoboBrouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 12. 2016 22:36

Moto X Play
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 12. 12. 2016 00:46

Xiaomi Redmi 3S global (5")
Xiaomi Redmi Note 3 Pro global (5.5")
Oba dva 3GB RAM, 32GB, jeste usetris pekny penize a vykonove to mas jako mnohem drazsi telefony.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod RoboBrouk 12. 12. 2016 07:29

Díky, ale to už bych asi radši vzal tu Redmi 4 Prime, protože LTE je mi fakt k prdu.

Nick Cave: Super, čistej Android a skvělej foták, zatím favorit, dík moc. ;-) Máš osobní zkušenosti s odolností telefonu? Nemám moc rád pouzdra a párkrát mi asi spadne, tak aby se hned nerozsypal.
RoboBrouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2016 07:39

Právě u X Play bych se nebál, že ti vypadne, protože má výborně řešený zadní kryt a celkově se velmi dobře drží v ruce, já mám kovový smartphone a musím dávat víc bacha :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoboBrouk 12. 12. 2016 18:08

Já mám spíš problém, že mi při vystupování z auta vyklouzne z kapsy, ale to je tak 3x do roka. Má to Gorilla Glass a na Alze k tomu mají i tvrzený sklo a fajn pouzdro, tak si to tím asi radši pojistím. :-))
RoboBrouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2016 18:17

tak vem Moto X Force :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků