IOS vs Android

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vormen 9. 12. 2016 12:57

Nejlepší je mít oba a střídat je :-) asi jako hodinky analog a digitálky :-D
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 12. 2016 14:22

re : xcmaniac mas pravdu, nicmene procento lidi kteri nedojdou do styku s prenosem souboru, muze to byt pdf, mp3, txt, img, bin, tar , avi, dopln.co chce je cca 5 procent.To pdf byl priklad.U lidi s apple je to tech 90 procent, to mas pravdu - z nutnosti, nikoliv z volby.Reakce byla ovsem na to ze prenos souboru mezi zarizeni bez cloudu patri do roku 2005, kdyz ti nekdo neco cpe do hlavy, ne vzdy je to pravda.10 milionu stazeni jedne jedine app ktera wifidirect vylepsuje rika neco jinyho,tech top na too je cca 10 a jeste samsung,lenovo,huawei maji primo ve fw vylepsene verze taky..Vetsinou tam je totiz obchodni zajem pokud nekdo tvrdi nepotrebujeme a stokrat opakovana lez se opakovanim nestava pravdou.Namatkou si vzpominam na velikost displeje a jine libustky kdy to uzivatele nepotrebovali, nechtelia byla to zbytecna pitomost, presne do okamziku ovsem kdy vec byla v dallsim modelu, aktualizaci dostupna :-)
Jinak co se tyce pouzivani systemu, muzu rict ze jsem za tech 30 let co se aktivne zajimam o technologie zkusil vsechny..Stridani neni reseni ani v domacnosti, ono jsou lidi co maji treba NAS a jiny srandicky doma..
K te velikosti firmy..Jedna z nejvetsich v oboru na morave..Je dost BIG ? Neni tak velka jako predchozi, ta byla v top 10 v CR, nicmene chranej tam byl jinej obsah, hardwarovy klicenky k pocitacum, nemoznost pripojit cokoliv k pocitaci bez autorizace.Se svym mobilem mohls delat co libo, platili ti tarif a to bylo vse..Takze s tim vetsina firem bych byl opatrnej :-)
Drtiva vetsina kdyz uz řeší, tak řeší instalace jinyho softu - lock a zdarec.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delong 9. 12. 2016 16:43

ja mam sluzobny iphone 6s takze vim co je to za shitka. predrazeny zastaraly kram.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod debi 11. 12. 2016 09:18

Ahoj no asi tedy pujdu do S7 edge. Jen jsem uvazoval o zmene systemu kvuli vetsi podpore aplikaci ktere komunikuji s autem. Iphone ma apk HondaLink. Jen nevim jestli to je podporovano v CR. V USA tu funkcni maji. Se zajdu jeste poptat. A kdyz ne tak asi zustanu u androidu. Dekuji za nazory.
debi
Junior

Odeslat příspěvekod xcmaniax 3. 1. 2017 08:21

Tak do čeho jsi nakonec šel?
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 19. 2. 2017 15:31

Tak přátelé - jsem dlouhodobý uživatel Androidu (také s odbočkou k WM). Loni jsem poprvé čuchnul k iOS, koupil si MacBook (proč jsem to neuděla tak před pěti roky fakt nevím) a letos neodolal výhodné nabídce a koupil iPhone 6S PLUS (samozřejmě v nejvyšší konfiguraci, jinak by to nemělo smysl). Musím říct, že v kombinaci s Macbookem a iPadem konečně chápu, co na tom ti jablíčkáři mají. Ano, štve mě hodně věcí (například ty chybějící doručenky, to je fakt ostuda, to už teď umějí i polomrtvé Windows mobile), nutnost nahrávat hudbu přes iTunes a další uzavřenost systému (na plochu si nemůžu dát nic jiného, než aplikaci, dokonce tam nejde ani kontakt!). A ano, nosím s sebou pro své pohodlí ještě jednoho androida. Ale dosavadní zkušenost s iPhonem je výborná! Co tam rozchodím, to tam chodí. A padání systému? Zatím mi jednou spadla aplikace od třetí strany, ale jen ta aplikace, systém to nijak nepostihlo. Takže za mě bych se iOS nebál. (Ale Galaxy S7 edge je ovšem taky super.)
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod mmiriboy 17. 2. 2019 07:54

Z môjho pohľadu jedine android!
Prečo?
Pretože tento OS mi zaručuje skoro 100% kompatibilitu s mojimi linux zariadeniami v domácnosti. Ďalej je to open surce systém a to je perfektné, pretože ja som nikdy nehľadal jednoduchosť ale skôr rozmanitosť a neobmedzenú funkcionalitu systému. A v tomto smere je android TOP!
Jablko je a asi ešte dlho bude OS pre nenárocnych, pre ľudí, ktorým nevadí uzavretosť systému. Pre ľudí, ktorí patria z môjho pohľadu medzi tých, ktorí sú iba komerčno-užívatelia. A sú to taktiež ľudia málo počítačovo gramotní.
mmiriboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 2. 2019 08:37

No jo, za to ty jsi 100% raketovej inženýr, viď?
Já jsem náročný uživatel a proto bych jako svůj hlavní telefon Android mít asi ještě nemohl. Mám dva telefony. iPhone 8 a Honor 9. Androidů vystřídám do roka tak 5-6, abych neztrácel přehled. Nejhorší ovšem je jejich cenový propad. iPhone prodám po dvou měsících pomalu za nákupní cenu. O tom si telefony s Androidem můžou nechat zdát. Co se týče systému, požaduji maximální stabilitu, rychlost a odladěnost aplikací. U Androidu je toho bordelu mnohem více, s padáním aplikací či jejich zamrznutím se setkávám výrazně častěji než na iOS. Android sice udělal obrovský kus cesty, co se týče stability, rychlosti i použitelnosti, ale stále to má nějaká svá "ale" a to vždy jako otevřený systém bez pevně daného konceptu mít bude. A to mi nevyhovuje. A přesně o tom to je. Co komu vyhovuje. Určitě nemůžu říct, že Apple iOS používají lidi, co neumí zapnout televizi a Android největší Geekové. To ani omylem. Android začíná v úplně jiné cenové a ti, co měli možnost poznat iOS a naučili se chápat jeho logiku, tak už u něj zůstanou. Protože když něco funguje perfektně, tak nebudu ztrácet čas laděním něčeho jiného, co zdaleka tak odladěné není. Natož ještě hledat mezi tisíci výrobků a výrobců.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 17. 2. 2019 08:53

Pánové :)

Tohle by bylo hádání do nekonečna, LOCK.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron