Honor 8/ Galaxy S6/ Zenfone 3/???

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 12. 2016 10:58

Jiný launcher nemusíš dávat, když nechceš a jsi spokojený s nativním..
O záruku při instalaci jakékoliv aplikace z GP ani jiných zdrojů nepřijdeš :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suky88888 7. 12. 2016 08:05

Je obrovská škoda že opomijite LG G5 sám jej vlastním a v ruce jsem nikdy nedržel lepší mobil. Tomu telefonu není co vytknout, at už úžasný fotoaparát nebo skvělý displej. Kovové zpracování je taky skvělé. Vybíral jsem mobil dost dlouho a G5 je to nejlepší v cenovce okolo 11tis

Edit: v ceně Moto G4 plus je ještě LEPE vybavená LG G4 ;-)
Od LG G2 jsem vyzkoušel každou generaci a žádná mě nezklamala. Podle mě LG smartphony umí skvěle a za parádní ceny
suky88888
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Steve4 10. 12. 2016 17:10

Zdravím, též vybírám mezi těmito třemi telefony. Spíš mezi SGS6 a Honorem 8, ale více jsem rozhodnutý pro Honora. Jde mi především aby mobil vydržel aspoň den. Využívám messengery, chvíli net, sem tam instagram, idos. Do školy prohlížím různé dokumenty, hry moc nehraju. Mobil chci na minimálně dva roky, když už do něj tolik investuju, ale počítám, že by mi mohl vydržet i dýl, s takovým HW. Bude Honor dobrá volba?
Steve4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 10. 12. 2016 18:01

Já koupil původně S6 a v rámci 14 denní lhůty jsem ho vracel a pořídil místo něj Honor 8. Proti S6 lepší snad vše, výdrž, foťák a především plynulost uživatelského prostředí. Navíc možnost rozšíření pomocí Micro SD a větší RAM je v multitaskingu také znát. Řekl bych, že Honor 8 mi co do plynulosti a funkčnosti přijde o třídu lepší jak S6.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelll 10. 12. 2016 19:40

Já řešil podobné dilema a nakonec jsem bral S6 a Lumii 950 jako druhý telefon, lumia 950 jednoznačně nejlepší foto, poté S6 a Honor 8 nejhorší, ale i ten honor 8 má velmi nadprůměrné fotky, takže chybu neuděláš.
Display S6 a Lumia 950 je +- nastejno, honor je jen FHD, zase díky tomu více vydrží baterka.
Rychlostně je o malinko lepší honor 8 než S6, ale je to díky TouchWiz od samsungu. Myslím, že ani jeden telefon není špatná volba a je dobře, že je možnost výběru.
pavelll
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Steve4 10. 12. 2016 22:47

super, přesně to jsem potřeboval slyšet (přečíst). Fotky pro mě nejsou priorita, ale za dobrý foták se zlobit nebudu. Pro mé focení by měl Honor stačit. Teď už jen počkat až trošku spadne cena. Díky
Steve4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 11. 12. 2016 00:28

Tak podle meho nazoru fotky u Honor 8 jsou lepsi jak u S6,ale horsi jak u S7. A rychlost prostredi je velmi znatelna a u multitaskingu dokonce snad neporovnatelna. Nedalo mi to a dnes jsem si v Samsungu zapujcil i S7 a u Honor 8 je to prostredi sviznejsi i pres to, ze mam nainstalivano asi 90 aplikaci a z toho jich nekolik bezi na pozadi (monitoring auta, fitness aplikace, nahravani hovoru ...). Jako S7 mi prijde proti S6 mnohem lepsi, ale ten TouchWiz je fakt bida.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelll 11. 12. 2016 09:33

Je to jen názor, Honor 8 fotí perfektně, ale na nejlepší ve třídě nemá, kvalitou fotek na S6 nestačí, o videu se nebavím, tam je S6 lepší. S6 a S7 kvalita fotek ve dne +- na stejné úrovni, S7 má nastaveno občas fotky přikreslovat a rychleji zaostří. V horších podmínkách fotí S7 o něco lépe než S6, ale přes den, občas při přiblížení je znát, že detaily nejsou ideální a lepší fotka je u S6 pokud mám nastaveno 16M. Lumia 950 při denním focení zachytí nejvíce detailů o tom žádná. Uvidíme co udělá z rychlostí nový android, ale rozdíl mezi svižností prostředí není zase tak moc velký, takže bych to neviděl jako nějakou velkou nevýhodu.
pavelll
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 11. 12. 2016 10:03

Dobře, názor ohledně foto beru. Osobně se mi líbí víc z Honor 8, ale jsem foto amatér, tak nějaké prokreslení atd .. nemohu posoudit. Rychlost prostředí však dle mě znatelná je a to i proti S7. Přijde mi, že ty Samsungy prostě hrozně lagují. Že to tak není a že je to svižné bude tvrdit jen někdo, kdo nemá s oběma telefony zkušenosti. A S7 v základu prostě není tak svižná jako H8 s tunou aplikací. A S6 raději ani nezmiňuji. Telefony to jsou skutečně perfektní, ale ten TouchWiz je neskutečnej odpad, co ty telefony táhne dolů.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelll 11. 12. 2016 10:57

Honor 8, má rychlejší prostředí, s tím souhlasím, TouchWiz je brzda, ale moc zásadní rozdíl tam nevidím. https://www.youtube.com/watch?v=hYUx9HwVI90
Stejně tak rozdíl mezi S6 a S7. Jasně S7 je rychlejší, nejvíce je to vidět např. u spuštění pomocí čtečky otisků prstů a spouštění foťáku, ale uvedu příklad jestli foták spustím za 1,4 sec nebo 1,8 sec nehraje pro běžné používaní moc zásadní roli.
Takže je na budoucím majiteli co zvolí.
pavelll
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalanis 11. 12. 2016 11:23

Huawei by byl možná fajn, kdyby tam Ti idioti dali normální tlačítka a ne je integrovali do displeja jak šulini. Tohle mě nehorázně sere, může byt telefon dobré jak chce, ale jakmile to má tlačítka v displeju, tak bych s tím švihl vo zeď. Proto radši S7
Užívej si každého dne tak, jako by to byl tvůj poslední
Kalanis
Junior

Odeslat příspěvekod Steve4 11. 12. 2016 11:28

S7 by byla pekna, ale taky stoji dost penez. Honor si myslim, ze bude stacit a tlacitka na displayi snad preziju. ted mam mobil s 4,7" i kdyz tlacitka senzorova, takze u honoru si i tak polepsim
Steve4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 11. 12. 2016 11:31

Ja uz jsem na tlacitka na displeji zvykly nekolik let, je tam i moznost si je prizpusobit. Z toho duvodu bych rozhodne nemenil a u me to byl jeden z mnoha duvodu, proc jsem Honor 8 koupil.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasekre 11. 12. 2016 12:16

Mám zkušenost s s7, s6 i h8.
Prostředí: s7 a h8 na stejné úrovni. Žádné záseky jsem nepozoroval. S7 s beta verzí je naprosto stejně plynulá jako například iPhone 6s. Čtečka je naopak ještě o něco rychlejší díky dlouhé animaci Iphonu při odemykání. s6 co se týká prostředí byla o něco pomalejší než oba zmiňované telefony ale oproti napr s5 je ten rozdíl obrovský.
Fotoaparát: s7 naprosto jasné vede a to zejména v horších světelných podmínkách, na druhé místo bych dal s6. Ač dělají přes den a v dobrých podmínkách téměř totožné fotky, tak v noci je rozdíl vidět.
Co se týká videí tak tam jsou oba samsungy lepší.
Baterka: na s6 byla baterka největší slabina. Při mém používání jsem dal ale s obtížemi. Honor 8 při stejném používání vydrží s rozsvicenym displejem cca 3,7h. A s7 přes 4,5. Poloha na vysokou přesnost, zapnutá WiFi, data, synchronizace atd.
Displej: já mám radši amoled, lepší čitelnost na sluníčku, lepší pozorovací úhly a hlavně cerna je fakt cerna, coz je pro mě důležitější než trošku jiný rozdíl v podání bile.

Tolik mě zkušenosti z používání všech tří telefonů. Pokud bych se ale rozhodoval mezi h8 a s6, tak bych šel do Honora. Hlavně proto že s6 je rok stará a Honor 8 novinka a spíš to výrobce bude podporovat.
vasekre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kalanis 11. 12. 2016 12:18

Tak si to užívé, já sem to prostě zkoušel u několika mobilů a fakt to nešlo. Akorát šetří penězama a dělají to tímto způsobem. Nelíbí se mi to, nevyhovuje mi to. Jinak by byl Honor 8 jasným favoritem, za tu cenu dobré telefon, ale prostě smola :D Ono to tam Huawei, Sony a další prostě rvat budou, i když sou tam 2xm rámečky nad i pod. Ano, jiná situace bude, až displej bude téměř přes celý telefon
Užívej si každého dne tak, jako by to byl tvůj poslední
Kalanis
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků