LG Nexus 5x vs. Honor 8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod k.ats 26. 10. 2016 06:12

Ahoj, uvažuji nad pořízením si nového telefonu. Android jsem zatím nikdy neměl, budu přecházet po Nokii Lumii 930. Důležitý pro mě je aktuální systém a podpora výrobce, protože telefony mívám cca 2 - 3 roky. To znamená, že ocením i lepší konstrukci telefonu aby bez problémů vydržela běžné zacházení s telefonem - telefon nosím vždy v pouzdře a pokud to jde tak i s temperovaným sklem. Rád fotím, takže foťák je pro mě také důležitý. Na telefonu mám rád i pěkný a kvalitní displej, což by neměl být problém u telefonů, mezi kterými se rozhoduji.

Jde mě spíš o to, že podle papírů by měl být lepší ten Honor 8, ale mám tak strach s podporou výrobce. Myslíte, že to bude OK? Honor bych si jinak kupoval až po Vanocích, ten Nexus bych mohl mít hned, tak jestli se vyplatí počkat na Honor nebo vzít radši Nexus.

Díky.
k.ats
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 10. 2016 07:46

Doporučil bych Honor 8, Huawei přislíbil delší podporu svých smartphonu, Nexus 5X má o něco nižší výdrž baterie a chybí slot na paměťové karty
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 10. 2016 09:14

Aktualni system u Nokie znamenal ze ti chybela polovina funkci co znal android 2.3.
Takze tim se vubec netrap.U nexuse mas vyhodu ze az skonci zaruka tak vzhledem k tomu ze to byl referencni model melo ho ze 100 vyvojaru 99.Toznamena ze si muzes vybirat i z kvalitni prace komunity dalsi roky. Huawei - uprimne ? Pes po nem po dvou letech v tomto ohledu nestekne a pokud ano tak vytvory co bych nepral nepriteli.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 26. 10. 2016 12:49

Měl jsem chvíli oba. Těžko vybírat, proto jen malé uživatelské postřehy... Honor je každopádně hezčí, ale o tom to není. U Nexuse mi nejvíc vadila slabší hlasitost vyzvánění. Oproti Honoru určitě i menší výdrž. Fotky možná subjektivně lepší o maličko z Nexuse. Čistý android se mi zamlouval víc než Emui. Ale na to se dá zvyknout.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sinterpe 26. 10. 2016 14:31

...Hmm a co tak pockat na HONOR 6X.
Celokovove telo,komplet LTE,
3340 mAh, rychlonabíjenie,
hybridní dual SIM,+čtečka otisků prstů
Myslim, ze to bude dobry mobil a k tomu aj v dobrej cene a hlavne bude mat i Android 7.0 Nougat.
Mozno len foto,bude o malicko horsie.
sinterpe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 10. 2016 14:40

Kdyby chtěl displej 5,5p tak má na výběr také LG G4, Moto G4 Plus, nemyslíš?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ats 26. 10. 2016 14:50

Radši menší telefon. Ideální pro mě byla velikostně Lumia 1020. To se mi ovládalo dobře jednou rukou. Ta Lumia 930, která má 5" se mi už drží hůř a není to tak komfortní. 5,5" si už moc nedovedu představit. Díky za názory. Stále jsem navážkách. Asi se zatím kloním více k Nexusu skrz tu podporu a aktualizace. Mám rád nové věci a testování, jiné ROM apod.
k.ats
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků