Odolná náhrada za Samsung Galaxy S5

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aaaa1000 21. 10. 2016 08:42

Zdravím, začínám pokukovat po náhradě za S5.

Požadavky by byly zvýšená odolnost (IP 67 či 68), aspoň 5" display, rozumný foťák.

Logicky me první napadl S7, ale poslední dobou jsem viděl tolik nových odolných dotykacu že si radši nechám poradit (lenovo, Hyundai atd)

Nevyznám se moc ve specifikacích, byl bych rád kdyby náhrada nebyla slabší / pomalejší než aktuální S5.

Cenovou představu nemám, tak řekněme třeba 18k. Když nakoupím za 10 zlobit se však nebudu.

Díky za tipy a rady, případně upřesňující dotazy :-)
aaaa1000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 10. 2016 10:45

Misto Hyundai bych se mrkl po Dacii, maji fajn obdobu Dustera mezi mobilama, obecne, cim vetsi exot bez jednoho jedinyho inzenyra kterej by pracoval v neexistujici divizi mobilni, jedne jedine linky, mobily si prebiraji v nasmlouvany fabrice , nulova podpora, nulova komunita, nulova dostupnost dilu, tim lepsi vysledek. A ne, fakt jako u Apple kterej deleguje vyrobu mimo usa to v tomto pripade nefunguje. Jak toto te mohlo napadnout ? :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domcek 21. 10. 2016 11:09

Smysl by měla možná Sony Xperia Z5, ale to už taky není úplně top.

Podle mě ale není důvod se S7čce vyhýbat.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaaa1000 21. 10. 2016 11:13

Přesně proto se ptám znalejsich lidi abyste mi to zhejtovali a poradili :-)

S7 by byla první volba, jen mě zajímalo jestli náhodou není na trhu něco vhodnějšího co jsem třeba přehlédl .

-- 21. 10. 2016 12:56 --

Pak sem akorát viděl to lenovo moto X force ale o tom jeste pořádně nikde nic není
aaaa1000
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků