Telefon s Android Auto kolem 10.000,- Kč

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Hladovej 20. 10. 2016 20:26

Zdravím, pořídil jsem si novou Fabii s Bolerem, která podporuje Android Auto a Carplay (ten ale v ČR není oficiálně dostupný). Bohužel můj stávající Huawei P8 Lite Android Auto nepodporuje - ani nahrání aplikace Android Auto z apk souboru nepomohlo. Takže se poohlížím po novém tel.

Co je nutnost:
Cenu 9 - 10 tisíc, dobrý foťák, minimálně 5 palců display (čím víc tím líp :D), podporu Android Auto, svižné prostředí, LTE frekvence

Děkuji mnohokrát za rady :)
Hladovej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 10. 2016 20:43

Najdi si to na nejakym odbornym foru, dejme tomu androidforum, tam mas odpoved, popis. Toto NENI odborne forum. Tady se resi v milionu variantach dokola - shanim mobil do xxx korun, poradte :-)
Jo a zapomnel jsem, region v androidovi , lock na region, jde OBEJIT. Jako vzdy ale root.. Mas na vyber, nechci root, takze mas polovinu moznych funkci, nebo mas telefon plně pod kontrolou.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Hladovej 20. 10. 2016 21:41

No do rootu se asi pouštět nebudu. Poslední telefon jsem rootnul asi tak dva roky zpátky a pak jsem se zaměřil na auta. :) Takže spíše hledám řešení, které bude fungovat již od vybalení.

A ona nějaká velká debata o android auto moc není, jsou to spíše takové záblesky občas u nějakého konkrétního telefonu. Takže bych právě spíše rád nějaké informace od uživatelů, jejich postřehy atd.

Zatím jsem přišel na to, že Huawei s mým autem prostě nemluví. Nefunguje ani Pá Lite ani "dospělá" P8.
Hladovej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 10. 2016 23:01

Jak je libo…
P8 funguje ale nesmis upgradovat firmware, coz bys na androidforu zjistil + podporovane typy.Ale asi te to az tolik nezajima.Pro p8 jakmile upgradujes firmware tak apk z mirroru je nefunkcni. Takze by mne celkem zajimalo co chces vedet ? Na kterych funguje ?Sou tam vyjmenovany, plus verze apk kterou pouzit.Mně by to stačilo k rozhodnuti a vyreseni.
Dokud se bude obchazet lock region reseni instaluji, pripojuji, zapomen. Myslel sem ze je to ale jasny. V okamziku kdy bude cz v podporovanych, muzes si koupit COKOLIv z androidů.
oooooooooo
Android Maniak