Telefon +-5 az 6 tis

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Soldier.Kopi 16. 8. 2016 20:52

Zdravim,vim ze podobnych temat je zde vice a verte ze jsem prolez vse 10 stranek zpet. Stale ale nemam jasno a myslim ze tento problem bude resit vice lidi. Navic ted uz je preci jen vice zkusenosti s novymi telefony. Nejdriv jsem chtel telefon okolo 4000,- ale zjistil sem,ze bych musel udelat spoustu kompromisu co se tyce napriklad chybejici FHD nebo LTE a proto jsem posunul moji cenovou hranici. Vybral jsem par telefonu viz nize ,ktere me zaujali, budete-li mit vice typu tak je sem pridam. Parametry vypisovat nebudu,ty si kazd muze najit sam.

Honor 7 Lite - Hybrid Dual Sim , ctecka otisku prstu, pekny vzhled,vydrz baterky
Cena : 6000,-

Honor 5x - starsi android 5.1 , dobra vydrz, cteck otisku prstu, dual sim + zvlast pam karta
Cena : 5400,-

Huawei P9 Lite - hybrid dual sim,snimac otisku prstu, pry mensi vydrz baterky nez predesle dva modely
Cena : 6400,- (uz docela pres limit)

Lenovo P90 Pro - starsi android 4, nema slot na pam kartu ale ma v zakladu 64GB, 4GB Ram,4000mah ale nijak vic prej stejne nevzdzi, nema ctectu otisku prstu ani dual sim
Cena : 5300,-

Lenovo A7010 - jen android 5, slot na pam kartu+32gb zaklad, ma klasickej dual sim i ctecku otisku prstu. NFC, verze PRO o 1k drazsi-vice ram a uziv pamet

Lenivo Vibe S1 - android jen 5,slot na kartu pro 32Gb,dobry fotak ale mala spatna vydrz baterky, ma hybridni dual sim a nem ctecku otisku prstu
Cena : 6000,-

Modely jako LG G3, Nexus 5x uz jsou moc pres limit. Znacku Samsung jsem vyradil uplne protoze si myslim, ze to uz si clovek plati moc za znacku, xiaomi jsem vypustil kvuli chybejici Cz LTE. Ale nebranim se nicemu kdyz k tomu budou dobre duvody. Sam se priklanim k Honoru 5x kvuli cene,vydrzi baterky,klasicke dual sim a diky tomu ze si myslim ze me ostatni drazsi modely nemaji nabidnou nic moc co navic. Dekujimoc vsem.
Soldier.Kopi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 16. 8. 2016 21:56

freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 8. 2016 22:31

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 8. 2016 03:42

A 7010 sestku ma.Jenom neni jako OTA.V rade A jich je povicero s sestkou, pricemz pres ota nic neukaze.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepan_22 17. 8. 2016 06:42

Z toho tvého seznamu bych vzal Honor 5X. Slušný procesor a "opravdový" dualsim s kartou by asi převážily.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 17. 8. 2016 13:35

V případě Honor 7Lite nebo Huawei P9lite je to skoro jedno. Jde skoro o shodná zařízení. Spíš záleží na tom, jaký design preferujete. P9Lite (má také NFC) je o něco méně objemný než Honor7lite a subjektivně se mi líbí víc. Rovněž by měly být jisté aktualizace.
5,2" displej je třeba v mém případě (P9) strop, který jsem ochoten při svých aktivitách používat a zvládl bych i menší dobře vybavený.
Honor 5x vypadá docela rozumně hlavně díky slotu na SD pokud potřebujete více paměti.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 17. 8. 2016 15:04

Záleží jak moc vadí ten sdílený slot SIM a SD karty, jinak já jsem pro Honor 7 Lite, přecijen je to novější model a dá se předpokládat že bude mít delší podporu.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Soldier.Kopi 17. 8. 2016 15:57

Mate nekdo zkusenost s tim jak tyhle tri modely foti ? Honor 5x co jsem cetl tak zadna slava
Soldier.Kopi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ascaso 17. 8. 2016 18:22

V podstate sem vybiral podobne. Za P9lite sem nechtěl připlácet, u 5x mi vadil větší display. 2 sim nepotrebuju. Foto sem zkoušel a ono to bude vše stejny, venku, nebo při dobrým světle pohoda.
Takze mam 7lite a zatim spokojenost
Ascaso
Junior

Odeslat příspěvekod Soldier.Kopi 19. 8. 2016 03:32

Asi jsem taky rozhodnut pro honor 7 lite. Bral bych i 5x ale uz je to moc velky padlo na kazdodeni noseni v kapse. Mohu se jeste zeptat kde jsi ho zakoupil ?
Soldier.Kopi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ascaso 21. 8. 2016 23:16

Koupil sem na alze, měl sem nějakou slevu...
Ascaso
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 8. 2016 23:35

Honor7 Lite stojí v CZ distr. stejně, takže bych vybral známý eshop s dopravou zdarma např. EW, Euronics, Datart
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lebka75 22. 8. 2016 09:58

v Electroworldu k němu dávají Huawei PowerBank 13000mAh (šedá) jako dárek http://mobilni-telefony.heureka.cz/hono ... -dual-sim/
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Solymr 22. 8. 2016 19:54

Soldier, a o Lenovo P70 a Huawei P8 Lite jsi neuvažoval?
Solymr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2016 20:31

Místo P8 Lite je lepší vzít Honor7 Lite a místo P70 novější Lenovo Vibe P1m
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků