Telefon do 5500 tisíc na focení

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaabe 31. 7. 2016 09:58

Zdravím, nemůžu si pomoct a ani vybrat od včera hledám nějaký telefon, který by mi vyhovoval na občasné volání, ale spíše na častější focení . Chtěl bych vyzkoušet asi nějaký tel. z Číny mám tu pár typů tak uvidím co mi nato řeknete a třeba poradíte, Předem všem děkuji za odpovědi .

Chtěl bych, aspoň 2gb ram,čtyr nebo osmi jádro ? Rozhodně na tom žádné hry hrát nebudu tak výkon moc neřeším,ale nemusí to být brzda,16gb interní paměti, fotoaparát min 13 mpx, raději 5 palcoví,ale i těch 5,5 bych překousl.

Xiaomi Redmi 3 16GB
Xiaomi Mi4C 16GB
ZOPO Speed 7 (ZP951) White Dual SIM
Elephone P8000 LTE 4G verze 2016 Andriod 6.0
Elephone M3 - tady těch 21mpx jsem někde četl že není moc dobrý fotoaparát ?
ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB černý Dual SIM

-- 31. 7. 2016 11:00 --

Kaabe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod banner 31. 7. 2016 11:24

Vsechno to jsou krapy. Pokud chces, aby to nejak vypadalo a fotky mely smysl a potencial, vem iPhone 5/5S z druhe ruky. Muzete si na me nadavat jak chcete, ale tyhle telefony foti stale skvele a jako jedny z mala umi spravnou expozici. Navic maji k dispozici plno aplikaci na upravu fotek. Pokud neveris, ze to foti dobre, vyhledej si v googlu iPhone 5 flickr a uvidis sam. Nebo ti mohu poslat sve fotky.
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaabe 31. 7. 2016 12:08

Ahoj, koukal jsem nic neříkám fotky to má pěkný, ale už jsem zvyklí na android a do iPhone se mi nechce,ale děkuji za tip. Já fotky nepotřebuji upravovat , potřebuji aby prostě dokázal zaostřovat na mince,medaile apod. malé věci . Používám Sony Xperia M4 Aqua a to je hrozný zaostřuje, ale strašně pomalu a navíc ho budu dávat pryč tak bych něco jiného . Ten Asus zenfone 2 Laser mě docela od včera zajímal no a dnes jsem si dal do hlavy i ten Xiaomi Mi4C, ale nevím nechám si fakt raději poradit, nemáte někdo zkušenosti s fotkami těchto mobilů ?
Kaabe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 31. 7. 2016 12:32

honor 7 lite je přesně to , co hledáš, recenze už sů tož třeba tady jedna: http://www.mobilmania.cz/clanky/honor-7 ... fault.aspx , Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Kaabe 31. 7. 2016 13:47

Honor 7 lite, jojo trefil ses vypadá dobře a děkuji dám si ho do seznamu přání :D No a ještě bych počkal jestli mi někdo něco napíše k těm mobilům co tu mám napsané.
Kaabe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 7. 2016 13:58

Z těch, cos vybral ani jeden. Xiaomi nemá všechna pásma LTE, Asus Zenfone Laser slabou baterii a Elephone nebrat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaabe 31. 7. 2016 21:34

LTE mi nevadí že nemají stejně nevyužívám internet v mobilu . Nějak mě to furt láká na nějakou exotickou značku fakt nic není kvalitního ? Krom těch Xiaomi ? Co by stálo za zkoušku ? Jinak mám asi vybraný ten honor jenže se mi nějak nechce dávat 6 tisíc, navíc bych byl rád za každou ušetřenou korunu :)
Kaabe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 7. 2016 22:15

Proč exotiku? To chceš jako něco, co se sem nedováží oficiálně a co případná reklamace takového smartfonu?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 31. 7. 2016 23:21

Pokud se rozhodneš pro Xiaomi tak vem Redmi 3 Pro - 32GB/ 3GB RAM, 4100 mAh baterie, cena 5079kč. ;-)
http://xiaomimobile.cz/267-xiaomi-redmi-3.html#/
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaabe 1. 8. 2016 04:04

Exotické mobily mě lákají asi tím že jsou levné a řekl bych že každý druhý smartphone už je našlapaný teď jen otázka který by byl za zkoušku o Xiomi jsem tu už četl dost ? Obchody jsem koukal Xiomi,ZOPO,Elephone mám tady v Praze kousek a ceny se moc neliší kdybych to objednával s Číny na to jsem taky myslel nic bych si asi nekoupil právě kvůli těm reklamacím. Kdyby se tu někdo našel kdo má pozitivní zkušenosti s nějakým tipem budu rád .

-- 1. 8. 2016 05:23 --

Ještě jsem náhodou našel toto http://www.myleagoo.cz/p/leagoo-elite-1-lte-4g/ to vypadá zajímavě až dorazím z práce kouknu na to .
Kaabe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod domcek 1. 8. 2016 16:00

Zkus pohledat zahraniční recenze. Musel bys mít štěstí aby tu ten mobil někdo měl. Co jsem tak četl, tak obecně tyhle střední třídy co mají v sobě Helio P10 fotí všechny +- stejně - nic moc. Samozřejmě záleží na fotočipu a na SW, ale přijde mi že to výrobci u týhl střední třídy obecně docela flákaj. Možná jen můj dojem.

Jinak Xiaomi Redmi 3 Pro by neměl být špatný.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků