Náhrada za HTC Desire X

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod popcorn007 13. 11. 2015 23:47

Zdravím, přes 3 roky vlastním HTC Desire X. Už je na tom chudák docela špatně a tak hledám nový telefon :-) . Přemýšlím o HTC One M7, na aukru je za 5800 z dovozu ze zahraničí. Píšou že by měl být v pohodě (čeština,..), co vy na to? A pak bych se ještě chtěl zeptat jestli telefon -jelikož mu jsou už přes 2 roky není už až moc starý ..zastaralý ;-) Děkuji
popcorn007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 11. 2015 23:51

Já byl to nevzal, za 6k se dá vybrat nový smartphone
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 14. 11. 2015 05:46

M7 je skvělý telefon i dnes, kromě slabšího foťáku - horší dynamický rozsah a některé kusy v horších světelných podmínkách fotí fialově. Jinak je to 4 jádro s 2GB RAM, Fullhd IPS a skvělými repro.
Ovšem ten dovoz bude asi refubrished z číny, to si můžeš koupit sám.
Přílohy
image.png
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 14. 11. 2015 08:55

Presne ako napisal pota. M7 je nadcasovy mobil. Nedavno som z neho presiel na M9 a nejaky extra skok som nezaznamenal. M7 rozhodne doporucujem.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod traveller 16. 11. 2015 07:33

Z HTC Desire X jsem přešel na Sony Z1C neb velkou placku jse žádnou nechtěl a dá se to. Nový se dá sem tam pořídit kolem 6500 a to je myslím celkem slušná cena.
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radmen 16. 11. 2015 08:45

Přesně tak. Taky jsem z Desire X přešel na Z1C, je to hardwarově plnohodnotný mobil s "malým" (ve srovnání se všemi těmi krávami) displejem. Žádný Samsungy mini apod, který slouží akorát k prodeji starých neprodaných součástek.
Radmen
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků