superfoun

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mates87mates 6. 6. 2015 13:28

já bych si pral aby nekdy udelaly telefon s rozumnym vykonem a velkou ram i rom pametmy alespon 2gb/16gb a ani by me nevadilo kdyby to melo v tom blbem antutu 15-20000 bodu. podle me je to jen blby marketing, na co je mi 8 jadrovy/ 64 bitovy procesor/fullhd qhd displey/obri display nad 4,5´´/20 mpix fotak/8mm v pase na ukor baterie...(nechci galyxy s6 edge s 64gb za 30000 kc) kdyz do mobilu synchroizuji emaily nahraju jednu hru/app (mapy/vyukove app...) a furt odklikavam nedostatecna kapacita pameti. a v recenzi bych na ty pameti dal vetsi dulezitost nez na ,,vykon v antutu,, alespon tyto weby by mely ty nezkusene uzivatele na tyto veci upozonit, kdyz si nekdo kupuje prvni android tak nevi a kdyz mu to po par mesicich haze porad nejake blbe hlasky tak rekne tem android je na ho... ty stare fony byly lepsi a hlavne fungovaly.ze prej v dalsi verzi androidu by se pametova karta mela chovat stejne jako primarni/interni pamet, to do jiste miry napomuze vyresit problem s nedostatkem pameti ale co se stane kdyz mi telefon spadne a byt jen na par sekund se pametovka odpoji, v soucasnosti mi vetsina app hodi ze neni nainstalovana a musim je instalovat znova, to neni idealni stav pokud na tomto nezapracuji tak to bude k nicemu. ja bych spise ocenil kdyby bylo mozne aby se ta app naistalovala do interni pameti a pro dalsi data (animace, obrazky, audiostopy, video...) by slo nastavit umisteni na pametovku
mates87mates
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 6. 6. 2015 13:34

Xiaomi Mi3, Xiaomi Mi4 nebo třeba i OnePlus One - tyto a další telefony mají interní paměť 64GB, což je naprosto dostačující. ;-)

Navíc za nesrovnatelnou cenu oproti Galaxy S6 Edge 64GB :-))
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 6. 6. 2015 15:35

bohuzial velke telefony su v mode.

lenovo a7000, z mensich potom nejaku variantu sony Z* compact
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků