Huawei Ascend P7 vs. Honor 6

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ondra19 13. 12. 2014 18:37

Ahojte,
chtěl bych se jen zeptat už dlouhou dobu váhám, který z těchto dvou si vybrat, jelikož mě ten Honor 6 docela dost překvapil, jak výkonem tak i dalšími vlastnostmi, ale jedná se mi hlavně o ty pásma jestli to pofrčí v pohodě, mám t-mobile. Za radu který z těch dvou vybrat budu moc rád, díky :-)
Ondra19
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 13. 12. 2014 18:52

Honor6 nemá LTE pásmo 900 MHz. Z těch dvou by jsem bral asi Huawei P7
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod HuaweiTom 14. 12. 2014 11:22

Za mě bych bral P7- Je hezčí, lépe se drží v ruce a jak je tu zmíněno nemá NFC (za ty peníze). Výkonově je sice Honor 6 trochu stabilnější páč má 3GB Ram na kterou P7 trochu trpí, ale i tak by si lidi měli pro výkon šáhnout jinak pokud ho hledají viz. G2... P7 je témeř bezchybný narozdíl od Honoru. Takže je to na vás :D vzhledově je P7 lepší.
HuaweiTom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BullitStar 14. 12. 2014 12:43

Tak 900MHz je u t-mobile stejne k prdu ne? Jinak ja mam honor 6 a nemohu si ho zatim vynachvalit. V antutu je vykonejsi nez lg g3, nutno brat s rezervou. Vzhled a zpracovani mne v realu uchvatilo, opravdu si myslim, ze telefon nevypada lacine, jak pisi v nekterych recenzich. Sviznost a stabilita super. Nemam problem s probouzenim, vzdy napoprve se telefon probudil, zatim :-) kvalita fotek mne take mile prekvapila. Opravdu dobry je ten dualni blesk, ktery je opravdu paradni na foceni v uplne tme. Kdyby jste meli otazky ohledne honoru 6, ptejte se
Honor 6
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 14. 12. 2014 19:58

Oba jsou to slušné přístroje. Je to spíš o prioritách a o tom, který design je vám bližší. Huawei má i další novinky, například G7 nebo Mate7 ale i další.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod EndDJ 10. 1. 2016 22:20

Co se týče specifikací tak bych bral Honor 6 a ale co se týče peněz a LTE tak bych zas bral P7 .. obecně značku Huawei doporučuji.. Huawei jsem si oblíbil protože moc nestojí a jsou to dobrý a kvalitní telefony.. teda podle mě..
EndDJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dušan2 11. 1. 2016 15:32

Huawei P7 mám a jsem nadmíru spokojen, takže bych doporučil ten. Neseká se, běžně 2Gb ram stačí bohatě. Nebo pak rovnou P8 lite, ten bude mít asi i Android 6, což P7 ne (škoda, je to dobrý mobil, je to jediné mínus).
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 1. 2016 15:44

Tohle je více než rok staré téma :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal Žilka 11. 1. 2016 16:31

EndDJ píše:Co se týče specifikací tak bych bral Honor 6 a ale co se týče peněz a LTE tak bych zas bral P7 .. obecně značku Huawei doporučuji.. Huawei jsem si oblíbil protože moc nestojí a jsou to dobrý a kvalitní telefony.. teda podle mě..


Návrat Ramsese? :D
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 1. 2016 16:48

Huawei/Honor ambassador :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků