Náhrada za HTC One S - Xperia Z, HTC One mini atd.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mtomas81 20. 1. 2014 11:32

Ahoj všem,
bohužel se mi podařilo zničit svůj HTC One S a tak hledám nástupce. Krátce jsem zkoušel Lumii 925, ale WP ještě stále nejsou systémem, který by mi nabídl takové funkce a možnosti nastavení, jako Android. Z letmého pohledu mne zaujaly dva telefony v nadpisu, ale může to být jakýkoliv jiný smartphone, který splní následující podmínky:

Velikost: dosud jsem měl telefony do 4,3 palce, pokud by se našla alternativa do 4,5 tak by to bylo ideální, ale zkoušel jsem i zmiňovanou xperii Z a šlo to...
Materiál: sklo, hliník, plast jen kvalitní a matný, zkrátka ať působí hodnotněji
Fotoaparát: dost ho používám, alespoň mírně nadprůměrná kvalita, pokud by se vyskytlo i něco s HW spouští, tak velké plus
Podpora: pokud by byla zajištěna delší podpora ze strany výrobce, jen dobře, HTC u One S v tomto selhalo
Cena: zase až tak neřeším, plusem by bylo, kdyby telefon nabízel Vodafone, ale není to podmínkou

Děkuji za jakékoliv tipy, podmínky případně doplním

-- 20. 1. 2014 12:34 --

Ještě jsem zapomněl na dost podstatnou vlastnost a to je výdrž, telefon používám dost intenzívně jako pracovní nástroj, hry nehraji:-)
mtomas81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod domcek 20. 1. 2014 18:36

Přemýšlel jsem nad tím, nějak jsem nemohl přijít na nic co by se blížilo vašim požadavkům. Ale nakonec mě napadlo
Xiaomi Mi2S
Rozměry sedí, fotoaparát velmi slušný, výdrž také. Kvalita zpracování lepší než u mé Xperie V.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtomas81 21. 1. 2014 11:17

Díky za tip, nad Xiaomi jsem také přemýšlel, celkem se mi líbí a podle testů je až překvapivě dobrý.
Ono toho opravdu na výběr moc není. Už jsem si i našel, že se ještě dá koupit můj starý One S... pořád mi přeijde skoro lepší volba, než One mini, který mi né tak sedí v ruce...
Ještě jsem koukal na novou Xperii Z1 Compact, sice už je to víc peněz, ale to bych přežil. Už má i LTE, ale zase má to cenu? Otázkou je výdrž na baterku a taky dostupnost. Nemá někdo představu? Klidně bych si ji i nechal poslat z Německa, s tím problém nemám.
mtomas81
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků