Nokia X6 vs. Nokia C5-03

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vety 29. 7. 2011 22:52

Dobrý den, chci si koupit nějaký dotykový mobil a padla mi do oka Nokia X6..Co jsem četl, tak by mi Nokia X6 vyhovovala ve VŠECH směrech..Jenomže si myslím že je to výběhový typ a bojím se, abych třeba neposlal mobil do reklamace a oni mi neřekli že mám smůlu, že na to náhradní díly nejsou..A poté jsem viděl Nokia C5-03 ta není také špatná, ale třeba vzhledově mi přijde lepší X6..Také velké mínus dávám C5-03 za to že nemá přisvětlovací diodu..Když ty mobily porovnám, tak jaký myslíte že je lepší ? Díky moc a s pozdravem Vety..
Vety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 7. 2011 13:22

Vem X6. Pokud nebudou díly na opravu, vrátí ti prachy, nebo dají nový telefon. Tohle neřeš
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neonym 30. 7. 2011 13:54

Jednoznačně je lepší X6. Lepší foťák, lepší displej a jinak stejné jako C5-03
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i>Xperia L>Xperia X Compact> Galaxy S9> Xperia 5
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 7. 2011 14:53

Displeje jsou stejné, jen každý na odlišné technologii. A každému sedí jiná. Já raději odporový displej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vety 30. 7. 2011 17:53

A jak víš že mi vrátí prachy nebo nový telefon ? No ale i když budu mít třeba po záruce, tak kdybych chtěl třeba díly tak co když nebudou ? Ještě když se kouknu sem http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx tak tam je prodává se ? Už se neprodává..Takže to je taky pěkně na nic..:-/
Vety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 7. 2011 05:34

Nehledej na Mobilmanii, hledej jinde.
A co by ti měli dát? Neopravený telefon? Záruka je dva roky, když nebudou díly, dají ti peníze.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vety 31. 7. 2011 11:03

No tipuju že by mi dali neopravený mobil, že mám smůlu že nejsou díly..Ale nejedná se jenom teď, ale i po záruce..Proč nemám hledat tady ?
Vety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 7. 2011 14:05

Když máš záruku, tak není důvod, aby ti vrátili neopravený telefon, nebuď paranoidní.
I po záruce se díly v servisu seženou.
Tohle je konina řešit
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vety 31. 7. 2011 14:30

Tak to by bylo potom super a hned bych ho vzal..Akoát mě štve to, že ho budu muset objednávat po netu a kdyby byla nějaká reklamace, tak musím mobil posílat poštou..Měl jsem SE C510 a ten jsem měl během dvou let v servisu 4x tak doufám že to nebude tak i s tou Nokií..SE C510 jsem měl koupený v obchodě poblíž mého bydliště takže to bylo s reklamací OK..
Vety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 7. 2011 14:44

Telefon kupovaný přes internet můžeš reklamovat samozřejmě i osobně. Pokud budeš mí kus z české distribuce, tak v jakémkoli servisu Nokie
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vety 31. 7. 2011 14:54

Jo ještě musel bych ho objednávat po netu..Protože jsem byl v jednom krámě kde ji měli za 7 500Kč a a netu je za 4 500Kč..No a to můžu reklamovat v jakémkoliv servisu nokie a oni to zadarmo opraví když je to v záruční době ? Já myslel že aby mi to opravili zadarmo to musím reklmaovat u prodejce..
Vety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 7. 2011 15:38

Záleží, dostaneš za záručák. Pokud ne náš ofociální, tak ti to v of. servisu vzít nemusí a s prodejcem se můžeš dost natrápit, kolikrát ti neuzná.
Proto si dobře vyber obchod a nehleď jen na cenu.

Aby to bylo v rámci záruky zdarma, můžeš za prodejcem (opět záleží, co je to zač), nebo do servisu, to je na tobě. Kde jsi četl takové blbosti?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vety 31. 7. 2011 15:56

Kruci..Koukal jsem na obchod v Brně který byl poblíž tam kde budu jezdit..A oni ho asi zrušili..:-/

-- 31. 7. 2011 17:45 --

Jak poznám že mám oficiální záručák..Nebo že to mám správné ?
Vety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 8. 2011 17:05

Budeš tam mít napsáno Agora, Setos, nebo operátora třeba. Ne nějeké mobilky, Satron apod.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vety 2. 8. 2011 17:37

Co myslíš tento obchod .. ? http://www.mobilprovas.cz/ Díky
Vety
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků