HTC Desire Z bo si počkat na Nokii E7

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jaký telefon koupit
HTC Desire Z 2 %  100%  [ 2 ]
Nokia E7 - vyplatí se počkat 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 2

Odeslat příspěvekod jugglery 6. 1. 2011 14:17

Ahoj,

řeším nákup telefonu s qwerty(HW). Mám takové dva favority, jedním je HTC Desire Z a druhým Nokia E7, která by v březnu měla být k mání na českém trhu(dle vyjádření nokia centra).
Co se týká HTC, líbí se mi, odrazují mě dvě věci - zaprvé nevím, jestli mám věřit těm párátkám, na kterých je displej přidělaný - i když se konstrukce zdá být pevná, bojím se, aby nebyla moc choulostivá...další věc je dislpej, není tak dobrý jako u té nokie...
Ta nokia má navíc také HDMI výstup, 16GB uložiště...nicméně zase nemá slot na karty, oproti HTC...nicméně 16GB v telefonu člověk jen tak nezaplácne, takže to nevadí.

Neměl jste někdo možnost si onu nokii vyzkoušet? Nějaký prototyp...chtěl bych jí vyzkoušet, líbí se mi, ale zas nevím, jestli se vyplatí čekat do března, né-li déle, známe nokii :) HTC je lépe hodnoceno, nicméně Nokia mi přijde více multimediální...

Od telefonu potřebuju zejména možnost synchronizace s exchange, hw qwerty (výsuvnou, ne pevnou) a telefon musí být v nabídce O2...a taky by to nemělo být "pádlo" jako Samsung i9000 nebo jako "jablíčko" atd...bude to pracovní nástroj a měl by být co nejpohdlnější... 8-)

No, už by ten sloh stačil... :) Tak co mám sakra koupit? :hm
jugglery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 6. 1. 2011 14:47

no podle toho kolik chces do toho vrazit HTC stoji kolem12000 + sleva za paušál a E7 má předběžnou cenu 15 500 Kč. HTC má v sobě android což si myslim ze je plus oproti E7 která smybian 3. HTC asi bude mít horší foťák než E7. vše ostatní by asi mělo být hodně podobné.nevim jak to je s displejem ale asi bych volil HTC každopádně zkus si vzít to HTC doruky uvidíš jak ti sedne ;)
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod marcello 6. 1. 2011 15:03

htc, ma urcite lepsi fotak, lebo E7 nema autofocus podobne ako C7 a C6-01
Samsung Galaxy S10e; One UI 3.1, Android 11
Nokia Lumia 830, WM10, RM-984_1070
marcello
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 6. 1. 2011 15:23

Nokia E7, že nabídne lepší displej? No nevím, nevím...
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků