Výběr nového mobilu - do 10.000Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Raydeen 5. 11. 2009 00:22

Až doteď mám stařičký SE D750i a chci ho vyměnit za něco lepšího.
Požadavky:
- slušný design (dobře, každýmu se líbí něco jinýho, ale nechci něco podobnýho nokiím)
- kvalitní foťák
- wi-fi
- facebook aplikace by neuškodila
- hardwarová klávesnice výhodou [budu psát hodně sms]
- operační systém výhodou [uzavřené prostředí už občas přestává stačit]

Cena tak do 10.000,-
Momentálně se mi líbí Samsung innov8, SE Xperia X1, SE Aino
Raydeen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 6. 11. 2009 08:29

Aino OS nemá. Facebook má nějak vyřešený.
XPeria má WM, takže to je bez problému.
Ovšem oba se nevlezou do 10 000Kč.

Innov se do 10 000Kč vleze, má OS a foťák má super. Zase má ale z nich nejhorší displej.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raydeen 6. 11. 2009 12:15

Tu tisícovku nebo kolik není takový problém přidat. Na Ainu mi vadí, že nemá OS a má špatně řešený ovládání. Nevím jestli bych si na to zvykl. Xperia je zase hodně poruchová, má dost nekvalitní zpracováni a nechce se mi na každý úkon vytahovat stylus..

Teď se mi začal líbit Droid/Milestone od Motoroly, jenže tady zase nikdo neví, jestli se u nás bude oficiálně prodávat. Tady bych cenu neřešil, do něj bych to vrazil:)
Raydeen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek7 6. 11. 2009 12:26

Je velkej problém koupit Milestone z Německa třeba od O2? Já bych v tom zas tak velkej problém neviděl, ale je fakt, že se toho někdo bát může.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raydeen 6. 11. 2009 12:35

Určitě se mi pro něj nechce jezdit do německa. A abych měl manuály, natož třeba menu v němčine, to si radši počkám.
Raydeen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek7 6. 11. 2009 12:44

No menu by sis samozřejmě mohl nastavit a manulály stáhnout v Angličtině. Ale chápu tě, tak by se mi moc nechtělo jet. Ale pro telefon takové ceny bych si klidně i zajel ;-)
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lojza_ 6. 11. 2009 17:03

Nejde jen o manuály, ale i o servis/záruku. Žádná čeština v mobilu a jestli bude brandovanej od německého O2, tak kdoví, jak se to bude chovat v naší síti.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 6. 11. 2009 17:27

XPeria nemá problém s kryty, tu měly první série. A má XPeria Panels to jsou různé panely s funkcemi. V telefonu je jich 7 a další se dají stáhnout. TRy se dají ovládat bez vytahování stylusu, tekže kvůli každé blbosti nemusíš, ale potom v systému samotném už ano.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raydeen 8. 11. 2009 19:04

Tak Aino jsem vyřadil kvůli absenci operačního systému. Samsung pomalu odpadá kvůli rozlišení displeje a "jednoduchému" Symbianu. Pár měsíců, asi do vánoc, počkám, jestli se objeví na našem trhu Droid. Pokud ne tak si nejspíš vezmu Xperii..
Raydeen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod floret 17. 12. 2009 13:14

Ahoj, pročítal jsem si tady fóru, ale přeci jenom napíšu samostatně a zkusím co nejvíc příblížit co potřebuji:

Teď mám starý SE D750i :)

Chci si pořídiť nějaký dotykový, qwerty..jestli tomu dobře rozumím, tak qwerty je to samý + vysouvací klávesnice.

Co bych od toho očekával:

v první řadě internet, facebook, google a podobné věci (nikdy jsem internet v mobilu nevyužíval, ale přeci jenom nadešel čas aby jsem se trochu posunul :D)
foťák okolo 5 mpix si myslím, že stačí, klasický foťák mám
video, pokud možno v dobré kvalitě
hry, co se týče her, tak to moc nepotřebuju, ale neříkám, že si nikdy nic nezahraju..
filmy (avi, divx) + mp3 (3,5 mm jack), to je asi druhá nejdůležitějsí věc po internetu.
co největší display
operační systém, nevim jaký je rozdíl mezi os symbian a windows mobile (6.5), jestli by byl někdo tak hodný a vysvětli to lajkovi :)

co se týče internetu, tak co takhle od t-mobilu ? http://www.t-mobile.cz/web/cz/1766 Surf +

Finanční hranice je tedy 10 000 korun českých.

Díky za každé rady, snad jsem to přiblížil co nejlíp.
Naposledy upravil Kniter dne 17. 12. 2009 19:37, celkově upraveno 1
Důvod: Presunuté z inej témy, oznámené cez SZ
floret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polikrk 17. 12. 2009 15:09

Využiješ wi-fi?
Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš dva dny volna
polikrk
Junior

Odeslat příspěvekod KIMI1492 17. 12. 2009 15:45

Surf + na internet nedoporučuji !!! přece je levný , ALE má mnoho nevýhod , jako nízké FUP , nemožnost využívat na ICQ , nemožnost se koukat streamově na videa a youtube ... pokud by jsi to porušil tak se pak nedoplatíš ;-) ... to radči za 150 Kč NEOMEZENEJ internet od O2 a nebo za 177 Kč od Vodafonu :-))
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod floret 17. 12. 2009 16:11

to polikrk: pravda, zapomněl jsem, ano wifi využiji..
KIMI: vybíral jsem z nabídky t-mobile, protože jedu na této síti nicméně jsem se koukal na vodafone a o2 jak jsi zde psal a mají to tam opravdu lepší..díky
floret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod En3mim 17. 12. 2009 16:12

Podívej se třeba na Samsung Omnia Pro, je asi trošičku přes 10, ale splnuje vše....
Telefon - Motorola Defy CM7
Zvuk - Sony NWZ-S739FB + SENNHEISER IE8 / AUDINST + BEYERY DT 770 PRO
Foťák - Panasonic Lumix FZ7/ Sony WX5 /Nikon D90
En3mim
Junior

Odeslat příspěvekod KIMI1492 17. 12. 2009 16:14

s tím internetem jedině že by jsi měl 2 simky ... jsou redukce že tam mužeš mýt 2 simky a přepínat mezi nimi ... a nemusis je neustale vymenovat
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků