Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 7. 2018 10:22

Exasoft.cz by měl být ok stejně tak Digiboss
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 30. 7. 2018 10:52

Nakupuji hardware na Exasoftu více než 6 let a vždy bez problému i reklamace.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod poplispoplis 25. 8. 2018 01:30

Zdravim,
mate zkusenost s Turbado.cz ? mam nabidku bazaroveho telefonu LG se zarukou prave odtud.
Je tu sice par dotazu na tuto firmu, ale nikdo nikdy nedostal zadnou odpoved
dekuji Vita
poplispoplis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 8. 2018 01:38

bazar a záruka u Turbada = v případě závady ti zůstane doma těžítko
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poplispoplis 25. 8. 2018 01:48

nejak jsem si to rikal, dokonce mam pocit(drive jsem si vyhledaval zkusenosti s reklamacemi), ze meli na zbozi.cz negativni recenze prave pri uplatneni reklamaci.Ovsem ted tam nemaji recenzi zadnou a na heurece jen pozitivni, tak jsem si rikal, ze jsem to zrejme zamnenil za jinou firmu

Pokud je to tedy takto, tak nema cenu za bazarovou LG V30 priplace á2000kc kvuly tomu ze ma skoro 2letou zaruku :-D oproti tem telefonum napr. z ebay co jsou vlastne bez zaruky rovnou :-D
poplispoplis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skutečnost 1. 9. 2018 16:38

DIGIBOSS JE KATASTROFALNI PRO MNE. PRISEL JSEM O PRES 4.000 Kč. Můj příběh:
Koupil jsem pred rokem mobil. Xiaomi Redmi 4X. Odesel display. Poslal jsem na reklamaci. Po oprave pres Digiboss odesel mobil uplne. Poslal jsem znovu na opravu. Vratili mobil, ze je v nem lepkava latka. Pritom mobil rozebiral jen servisak. Velmi spatna reklamace. Hodili na nas skvrny uvnitr mobilu kam se dostal 2x jen servisak pres digiboss. Komunikace je katastrofalni. Jakysi pan Zavr.. mi nebere vubec telefony. Dnes jsem volal, ze bude v 9:00 v kancelari. Zkousel jsem to 4x po hodine a nebral tel. Mobil s fotkami skvrn uvnitr mi poslali zpet a email o zamitnuti den predem v 8 v noci. Velmi velmi spatny servis. Nemam mobil a digiboss mi jen pise, ze "mame smulu". Tedy pan Zav.. z reklamaci. NEDOPORUCUJI. NYNI SE MUSIM OBRATIT NA COI A RESIT U NICH POMOC. REKLAMACI OPRAVY MI ZAMITLI PRO SKVRNY UVNITR MOBILU KAM SE BEZNY UZIVATEL NEDOSTANE. UZ NIKDI VICE DIGIBOSS. Celkem jsem musel kvuli nim vyhodit pres 300 kc za postovne. Mobil jsem posilal 2 x na opravu. Po prvni oprave sel jen 14 dni. Po druhe oprave mi ho vratili s fotkami pofidernich skvrn uvnitr mobilu kam se uzivatel nedostane. Navic ponicil pri oprave nekdo gumicku kolem kamery a nedocvakl ani mobil poradne zpet pri sestavovani. Skvrny ani nemaji stopy po vtekani dovnitr. Jsou to skvrny na baterii beze stop vtekani. Navic skvrny na schovanych zakrytych mistech. O zadne kapaline lepkave nevim. Na dotaz ze chci mluvit s opravarem mi napsali mail ze mi nesdeli kontakt. Telefony na jakehosi pana Zav.... z reklamacniho neprepojuji. Daji jen klapku kterou stejne nebere. Katatrofalni poprodejni servis. Nedoporucuji. Schovavaji se prede mnou a napsali jen 2 maily. :?: :pozor
Skutečnost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stillmann 1. 9. 2018 17:13

Chytlo to zrovna tebe..teď bude třeba na nějakou dobu klid..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod maniakovzostravy 30. 11. 2018 17:21

Dobrý den ve spolek, chtěl bych Vás varovat před nekalými praktikami prodejců Smarty CZ a iWant. Řádně jsem si u nich zakoupil zboží, zaplatil, dostal potvrzení o provedení platby a o den později objednávku stornovali prý z technických důvodu. Zatím nemám zboží ani peníze!!!! Takže pozor a raději zvolit někoho jiného.
maniakovzostravy
Junior

Odeslat příspěvekod mandak1 4. 12. 2018 10:45

Jaké máte zkušenosti s obchody24.cz?
https://www.obchody24.cz/mobilni-telefo ... 4-gb-modry

Tady mají uvedeno, že se jedná o CZ distribuci, dá se tomu věřit?
mandak1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 12. 2018 11:03

Asi jo, ale jinak dost prodávají PL distribuci, ještě nikdo si tady na ten eshop nestěžoval, já tam kupoval menší nákup, komunikace v pořádku, zboží také
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 4. 12. 2018 11:53

Já na smarty.cz kupoval ségře mobil a má ho doteď bez chyb.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod mandak1 4. 12. 2018 12:06

Tak ono ani nejde o to, zda je bez chyb. Právě jde pak spíš o ten přístup obchodu, kdy se nějaká chyba objeví. Když všechno funguje, tak obchod nemusí zasahovat a to dokáže každý. Teprve až při problémech se pozná kvalita obchodu.
mandak1
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 5. 12. 2018 17:46

Mám dotaz,známé spadl S9+..rozbitý čelní displej..5měsíců starý..kupován v Alze..řekl jsem jí,že reklamace je pasé,ať počítá s tučnou pálkou za opravu..
Jenže mě ukázala fakturu,kde má za příplatek 500,- zakoupené a nalepené ochranné sklo..

Několik z nás tenhle příplatek na displeji hledalo a nic tam není..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 5. 12. 2018 17:55

Muze to zkusit, ale co kdyz budou tvrdit, ze ho tam pred 5 mesici mela?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stillmann 5. 12. 2018 18:16

A dobrovolně si ho odloupla? Jde to snadno a nezustávájí stopy?
stillmann
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků