Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2017 21:04

Hmmm - dva příspěvky na fóru, dva linky někam. Že by opravdu náhoda? Anebo spíše doporučení, které vlastně není pravdivé?
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 12. 2017 21:23

Expert Elektro je pro mne důvěryhodný eshop, má i kamenné prodejny, v tom odkazu spíš vidím problém, že zároveň s obchodem ,,doporučuje'' vlastně i smartfon :)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CZEchito 5. 12. 2017 21:30

Zdar, řeším nákup Iphone SE 32gb. Ceny mají dost velký rozptyl asi z důvodu jestli se jedná o CZ distribuci nebo ne. Nejlevnější CZ distribuce mi vychází u vodafonu. Pokud to není CZ distribuce tak jsou ceny klidně o 1500 nižší. Jde mi konkrétně o eshop quickset, má slušné ceny a působí na mě důvěryhodně. Máte s ním nějaké zkušenosti popř. doporučíte mi nějaký jiný?
Moc děkuju
CZEchito
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 12. 2017 21:59

Kup u Vodafone, aby jsi u těch neznámých eshopu nedopadl takto
https://www.mobil.idnes.cz/iphone-black ... b_tech_oma
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Verbatom 6. 12. 2017 11:28

Zdravím,
reagoval bych na nákup iPhone u Vodafonu. Chtěl bych se zeptat, jak je to dnes s brandováním telefonů. Pořád se to děje? A pokud ano, dovolí to Apple nějakému českému Vodafounu?
Můj minulý mobil měl brandovaný android a byla to celkem otrava. Ošklivý loading screen, subjektivně pomalejší start.. A aktualizace androidů byla o pár měsíců později, než to operátor stihl obrandovat. Ale je to tak 7 let zpátky, nevím jak je to dnes.
Verbatom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DDD369 9. 12. 2017 09:54

Ahoj, mohli byste mi poradit kde si kupujete Sony mobily? Rád bych si pořídil Xperiu XZ1.

Na všech eshopech je ale i přidaný autorizovaný výrobce arvato services k.s. Dočetl jsem se o nich hodně špatných věcí ohledně reklamací, že ten mobil pošlou zpět i zničený. Smarty mají v reklamaci sebe, ale právě i ten autorizovaný servis, tak kdoví jestli by to tam neposlali.

Prosím poraďte, jinak asi budu muset obcházet kamenáče po Ostravě :(
DDD369
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2017 10:09

Arvato není výrobce ale servis
Při koupi v kamenném obchodě a následné reklamaci pujde Xperia nejspíš také do Arvata
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DDD369 9. 12. 2017 19:02

Děkuji za odpověď.
To je teda dost nanic. Nikdy jsem Sony nereklamoval, ale jestli to tu takhle chodí tak budu muset popřemýšlet o jiné značce :/
DDD369
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2017 19:18

To asi nebude nutné se kvůli tomu vyhýbat koupi XZ1, ještě se zeptej na info Sony, kde všude servisují Xperie
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JorgeJay 11. 12. 2017 11:12

Zdravím pánové. Má někdo reálné zkušenosti s nákupem nebo reklamací s obchodem DOXA shop? Vím, že mají zboží z EU distribuce, hodnocení na heurece slušné a ani v diskusích jsem nic špatného na ně nenašel. Mají tam za dobrou cenu Sony XZ Premium. Díky
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 12. 2017 13:28

XZ Premium jsem od DOXA shopu na Heurece nenašel
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JorgeJay 11. 12. 2017 13:48

Diky za info, ještě včera tam byl. Škoda že na Max shopu je cena XZ Premium ještě docela vysoká.
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod Knapka369 12. 12. 2017 01:07

super, dík za info. Plánují nový mobil pro dceru a snad se alespon v jednom obchode neco najde
Knapka369
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalimero73 4. 1. 2018 10:10

Ahojda všichni, mám dotaz na spolehlivost a solidnost čínského e-shopu Sunsky.com, mají tam celkem hodně velký výběr mobilů s cenami více než přívětivými :-). Máte kluci někdo z vás nějakou zkušenost s nákupem v tomto obchodu? Díky za vaše postřehy, ahoj Máca.
Portable: Fiio X1, Fiio E11K, Fiio F9 SE, Fiio EX1, Smartphone: Moto X Force, Audio: Denon DF-100, Canton LE103, Microlab FC330, Sennheiser HD565 Ovation, Takstar HI2050, Tv: Panasonic TX-50DS630E
kalimero73
Junior

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 16. 4. 2018 09:56

Pratele, najeky tip na spolehlivy obchod na koupit Xiaomi Mi A1? Diky moc.
LovecDuchu
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor