Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2017 20:04

Hmmm - dva příspěvky na fóru, dva linky někam. Že by opravdu náhoda? Anebo spíše doporučení, které vlastně není pravdivé?
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 12. 2017 20:23

Expert Elektro je pro mne důvěryhodný eshop, má i kamenné prodejny, v tom odkazu spíš vidím problém, že zároveň s obchodem ,,doporučuje'' vlastně i smartfon :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZEchito 5. 12. 2017 20:30

Zdar, řeším nákup Iphone SE 32gb. Ceny mají dost velký rozptyl asi z důvodu jestli se jedná o CZ distribuci nebo ne. Nejlevnější CZ distribuce mi vychází u vodafonu. Pokud to není CZ distribuce tak jsou ceny klidně o 1500 nižší. Jde mi konkrétně o eshop quickset, má slušné ceny a působí na mě důvěryhodně. Máte s ním nějaké zkušenosti popř. doporučíte mi nějaký jiný?
Moc děkuju
CZEchito
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 12. 2017 20:59

Kup u Vodafone, aby jsi u těch neznámých eshopu nedopadl takto
https://www.mobil.idnes.cz/iphone-black ... b_tech_oma
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Verbatom 6. 12. 2017 10:28

Zdravím,
reagoval bych na nákup iPhone u Vodafonu. Chtěl bych se zeptat, jak je to dnes s brandováním telefonů. Pořád se to děje? A pokud ano, dovolí to Apple nějakému českému Vodafounu?
Můj minulý mobil měl brandovaný android a byla to celkem otrava. Ošklivý loading screen, subjektivně pomalejší start.. A aktualizace androidů byla o pár měsíců později, než to operátor stihl obrandovat. Ale je to tak 7 let zpátky, nevím jak je to dnes.
Verbatom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DDD369 9. 12. 2017 08:54

Ahoj, mohli byste mi poradit kde si kupujete Sony mobily? Rád bych si pořídil Xperiu XZ1.

Na všech eshopech je ale i přidaný autorizovaný výrobce arvato services k.s. Dočetl jsem se o nich hodně špatných věcí ohledně reklamací, že ten mobil pošlou zpět i zničený. Smarty mají v reklamaci sebe, ale právě i ten autorizovaný servis, tak kdoví jestli by to tam neposlali.

Prosím poraďte, jinak asi budu muset obcházet kamenáče po Ostravě :(
DDD369
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2017 09:09

Arvato není výrobce ale servis
Při koupi v kamenném obchodě a následné reklamaci pujde Xperia nejspíš také do Arvata
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DDD369 9. 12. 2017 18:02

Děkuji za odpověď.
To je teda dost nanic. Nikdy jsem Sony nereklamoval, ale jestli to tu takhle chodí tak budu muset popřemýšlet o jiné značce :/
DDD369
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2017 18:18

To asi nebude nutné se kvůli tomu vyhýbat koupi XZ1, ještě se zeptej na info Sony, kde všude servisují Xperie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JorgeJay 11. 12. 2017 10:12

Zdravím pánové. Má někdo reálné zkušenosti s nákupem nebo reklamací s obchodem DOXA shop? Vím, že mají zboží z EU distribuce, hodnocení na heurece slušné a ani v diskusích jsem nic špatného na ně nenašel. Mají tam za dobrou cenu Sony XZ Premium. Díky
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 12. 2017 12:28

XZ Premium jsem od DOXA shopu na Heurece nenašel
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JorgeJay 11. 12. 2017 12:48

Diky za info, ještě včera tam byl. Škoda že na Max shopu je cena XZ Premium ještě docela vysoká.
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod Knapka369 12. 12. 2017 00:07

super, dík za info. Plánují nový mobil pro dceru a snad se alespon v jednom obchode neco najde
Knapka369
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalimero73 4. 1. 2018 09:10

Ahojda všichni, mám dotaz na spolehlivost a solidnost čínského e-shopu Sunsky.com, mají tam celkem hodně velký výběr mobilů s cenami více než přívětivými :-). Máte kluci někdo z vás nějakou zkušenost s nákupem v tomto obchodu? Díky za vaše postřehy, ahoj Máca.
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 16. 4. 2018 08:56

Pratele, najeky tip na spolehlivy obchod na koupit Xiaomi Mi A1? Diky moc.
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků