Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malakaiCZE 15. 10. 2008 09:42

Protože původní téma je extrémně nepřehledné, dovolil jsem si udělat přehled opravdu proveřených obchodů. Jak vybírám, zkontroluji reklamační a obchodní podmínky na tom kterém obchodě, prohledám nejen tohle forum ohledně Vás, zákazníků. Ke každému obchodu je jen velmi stručně vypsáno co se mi líbilo. Nemusí tam být vše, proto si ušetřete nadávky že někde je „TO“ a někde „TO“ není i když je to přece jasné... Pokud se domníváte, že tu některý obchod chybí nebo je tu navíc, kontaktujte mě přes sz nebo moderátora, určitě to rádi doplníme...

UPOZORNĚNÍ:
To, že se v seznamu nenachází váš oblíbený obchod neznamená, že není spolehlivý. V seznamu jsou zařazeny obchody na základě prověřených zkušeností uživatelů fóra. Pokud máte zkušenost s některým z nich, nebo jiným, podělte se.


1M
Firma je plátcem DPH, na stránkách mají uvedeno že prodávají pouze české zboží, přehledně mají na stránkách i info o společnosti, zkušenosti zákazníků jsou vesměs dobré.

AAAMobil
několik certifikátů kvality, slušné internetové stránky, přehledné info o společnosti, zkušenosti výborné

Alza
asi bez debaty, výborný prodejce, výborné zkušenosti

Cybex
taktéž bez debaty, osobní zkušenosti a jenom dobré

Mobilní telefony Digipoint
certifikáty, dobré zkušenosti

MobilPohotovost
zkušenosti veskrze dobré (občas problémy s neorigo záručním listem), obchodní podmínky ok, autorizovaný prodejce

e-mates
obchodní podmínky ok, kontakty na společnost ok

eProton
pobočka velkého řetezce, několik certifikátů, dobré zkušenosti

ExtraCeny
nakonec je sem přidám, zkušenosti jak kdo, převládají dobré, obchodní podmínky ok

GSMstore
dobré zkušenosti, obchodní podmínky ok

GSMtelefony
certifikáty, dobré zkušenosti, obchodní podmínky ok

Hshop
výborné zkušenosti, obchodní podmínky bez problému

Kasa
není co řešit, ne?

Korunka
dobré zkušenosti, obchodní podmínky ok, informace o prodejci ok

Megaobchod (patří Kasa.cz )
osobní zkušenosti perfektní, při vrácení zboží v záruce spokojenosti peníze druhý den zpátky na účtu

MobilHouse
podle vás proveřený, obchodní podmínky i informace o prodejci ok

Mobilka
slušné zkušenosti, součást mall.cz, certifikáty

Mobil Věci
obchodní podmínky ok, ohlasy a názory jenom dobré, rychlé doručení, které překvapivě funguje

Mshop
informace úplné, obcodní podmínky ok, spousta doporučení, certifikáty

Nakupuj.com
dobré zkušenosti, obchodní podmínky ok

Obchodní dům
certifikáty, obchodní podmínky ok, zkušenosti slušné

Patro
dobré zkušenosti, info kompletní, obchodní podmínky v pořádku

X-Store
obchodní podmínky v pořádku, více provozoven, zkušenosti ok

Mironet
osobní zkušenosti výborné (ne MT), obchodní podmínky bez problému, zkušenosti výborné
Naposledy upravil malakaiCZE dne 15. 10. 2008 12:00, celkově upraveno 3
malakaiCZE
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 15. 10. 2008 09:50

Při běžném zhlédnutí mi tu chybí MobilPohotovost. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Well-being 15. 10. 2008 11:19

Dobré dílo, díky.
Určitě pomůže mnoha potenciálním zákazníkům internetových obchodů v jejich rozhodování.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RobertS 16. 10. 2008 08:22

co obchod.nokia.cz?
RobertS
Junior

Odeslat příspěvekod malakaiCZE 16. 10. 2008 09:38

Jasně, nokia.cz... Nějak mě nenapadlo že by přímo výrobce prodával šedivky nebo špatné telefony... V tom případě tam chybí i operátoři. Ten seznam jsem psal pro ty, kteří se nemůžou zorintovat v tom kvantu různých prodejců. JE to jen malá pomůcka, ne oficiální seznam a ten kdo tam není prodává šméčka...
malakaiCZE
Junior

Odeslat příspěvekod mirdaP 16. 10. 2008 09:49

Chybí x-store, žádné šedivky, dobré ceny, možnost převzít v 17 prodejnách...
mirdaP
Junior

Odeslat příspěvekod milovnik 16. 10. 2008 10:46

Mě osobně chybí www.levnetelefony.cz . Mam od nich už několikátý mobiní telefon a jen jednou jsem s ním měl problém, ale reklamace uplně v poho. A mají jen telefony určené pro český trh- i to tam píšou!!! A ceny jsou srovantelné s konkurencí, mnohdy levnější....
to malakaiCZE - ten obchod nokie mi přijde drahý.
Jinak dobrej nápad s tímhle tématem, tamten byl opravdu nepřehledný.
milovnik
Junior

Odeslat příspěvekod Tarwas 16. 10. 2008 11:54

na cybexu už nic kupovat nebudu, 3 měsíce trvající reklamace, začali odepisovat, až jim přišel doporučený dopis s dodejkou...
Tarwas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 16. 10. 2008 11:59

Tak si myslim, ze se z tohodle vlakna stane to samy jak predtim, kazdej sem bude psat to je dobry to je spatny a bude to k nicemu, ja bych tady nechal jen seznam tech internetovejch adres a at si kazdej vybere. Mozna jich ani nemusi byt tolik, ale treba jen 5-10, kdyz prijde nakej laik at si je proklika a nemusi si to tady cely procitat.
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malakaiCZE 16. 10. 2008 12:01

Tomu se snažím vyhnout, proto byla v prvním postu tahle věta

"Poprosím moderátory, aby mi to nepřesouvali a kllidně ať to zamknou, zbytečné aby se to zaspamovalo jako původní téma"
Naposledy upravil malakaiCZE dne 16. 10. 2008 16:33, celkově upraveno 1
malakaiCZE
Junior

Odeslat příspěvekod Tarwas 16. 10. 2008 12:28

ProdavacMobilu píše:Tak si myslim, ze se z tohodle vlakna stane to samy jak predtim, kazdej sem bude psat to je dobry to je spatny a bude to k nicemu, ja bych tady nechal jen seznam tech internetovejch adres a at si kazdej vybere. Mozna jich ani nemusi byt tolik, ale treba jen 5-10, kdyz prijde nakej laik at si je proklika a nemusi si to tady cely procitat.


to je pěkná blbost, protože tu tím děláš reklamu pouze pár obchodům, kteří se ti zdají "lepší" a ostatní tím poškozuješ... např. czc.cz patří k nejlepším e-shopům (taky tam mají pár mobilů ;) ) a v seznamu není, čímž by jsi ho označil za "špatný" obchod ;-)
Tarwas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 10. 2008 12:41

tak jsem prolezl vsechny zde uvedene e-shopy s tim ze muj pozadavek znel jasne- Nokia E51...vysledek= nejlevnejsi je e-shop 02 za 5590,- s 95Kc O2 go kartou... no jak to tak vypada, tak spolehlive=drahe :-/
Anonymni

Odeslat příspěvekod snowboarder 16. 10. 2008 12:56

téma necháme otevřené pro diskuzi, prozatím, na základě zkušeností bude vždy upraven první příspěvek a v něm budou vždy nejaktuálnější informace na základě zkušeností uživatelů
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jirka.ps 16. 10. 2008 15:18

Ohledně Cybexu. Dříve byly zkušenosti dobré, ale letos jenom špatné. Několikrát nebyli schopní vůbec dodat zboží, které bylo údajně skladem u dodavatele.
Honda Civic 1.6 > Audi A4 1.8T Quattro > Toyota RAV4 2.0 > Suzuki Grand Vitara
Canon Ixus 300 > Konica-Minolta Z5 > Konica-Minolta 5D > Sony Alpha A100 > Sony Alpha A550
jirka.ps
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iniesta 16. 10. 2008 16:55

Mate nejaky zkusenosti se servrem koupimlevne.cz? Diky za odpoved?
Iniesta
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků