Jaké máte zkušenosti s www.mobilaréna ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zapa 18. 4. 2005 17:26

Maj zajímavý ceny a tak mě zajímá jaké s nima máte zkušenosti?
Zapa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 4. 2005 18:50

Zapa:podivej do fora:nespolehlive obchody nebo tak nejak.tez jsem kdysi psala prispevek do stareho fora,zkus mrknout tam. NEDOPORUCUJI!!!!Zarucak byl sice origos,ale jednani otres.Pokud mas dost trpelivosti a nervu se s nima dohadovat,az se mobil rozsype,jdi do toho!!
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rk747 25. 4. 2005 12:43

V červenci 2004 jsem zde koupil N7610, záruka originál NOKIA od výhradního dovozce Agora plus. Pokud máš takovýto záručák, který neodmítnou ve značkovém servisu, nemusíš se skutečným prodejcem při eventuální reklamaci vůbec bavit, jednáš pouze s autorizovaným servisem, nechápu tedy, co kolegyně myslela těmi nervy. Krom toho foun je naprosto špičkový, vše běží jak má, navíc tehdy byl za 15.500,-, to je o cca 2.000,- méně než činila obvyklá nabídka na trhu!
SONY CMDX-1000/SONY CMD Z-5/N7650/N7610/N70/N73/N95/iPhone 3G 16 GB/Samsung I8910HD/iPhone 3GS 32 GB Black/iPhone4/SONY Xperia S/SONY Xperia T/SONY Xperia Z/SONY Xperia Z Ultra
rk747
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 25. 4. 2005 13:39

rk747 píše:V červenci 2004 jsem zde koupil N7610, záruka originál NOKIA od výhradního dovozce Agora plus. Pokud máš takovýto záručák, který neodmítnou ve značkovém servisu, nemusíš se skutečným prodejcem při eventuální reklamaci vůbec bavit, jednáš pouze s autorizovaným servisem, nechápu tedy, co kolegyně myslela těmi nervy. Krom toho foun je naprosto špičkový, vše běží jak má, navíc tehdy byl za 15.500,-, to je o cca 2.000,- méně než činila obvyklá nabídka na trhu!
iwigirl
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jvitek 25. 4. 2005 14:15

kupoval jsem tam pred cca rokem a pul 7250i a dobre slouzi dodnes, nemam s proc stezovat. Jiste, je to otazka kusu a proste jsem mel stesti, ze. Nicmene podivej se taky na http://www.gsmtelefony.cz a http://www.deltamobil.cz. Jsou to autorizovani prodejci a ceny maji velmi dobre. Obecne - vyplati se prohlednout vice stranek- kvuli cenam.
Dival jsem se napr. na HF HBH-600 a HBH-660 - prvni maji nejlevneji deltamobil, 660ku gsmtelefony. Takze je dobre divat se rovnou na konkretni telefon, ktez te zajima a srovnavat primo ten.
Hodne stesti :wink:
Honza
jvitek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 13. 5. 2005 12:04

MA nedoporucuji, je to jak kupovat si "znackove" boty na vietnamske trznici. Kupoval jsem u nich Samsung SGH-E700, pri dotazu na cesky manual mi prodejce jeden zmackany vytahl z supliku, cely umouneny od spinavych rukou. Jetse, ze Samsung funguje tak, jak ma, reklamaci si nejak neumim predstavit.
Daft
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků