Xiaomi MI 9 VS Samsung S9

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 5. 2019 06:20

Na tlacitka si zvyknes, vadilo me to asi mesic, dnes uz to nevnimam.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930 - Windows 10 Mobile - nejlepší OS na trhu
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 16. 5. 2019 09:30

Já jsem Mi 9 za S9 vyměnil a jsem nadšený. Ten telefon je ve všech ohledech lepší. Čtečka otisku prstů v displeji oproti te příšernosti vedle foťáku, rychlejší bezdrátové nabíjení, znatelně lepší fotografie ... A třeba MIUI ačkoliv jsem z něj měl strach, je naprosto skvělá nadstavba. Oproti OneUI je mnohem svižnejší a nabízí mnohem více možností. Mám Mi 9 teprve dva týdny, ale už jsem si na něj tolik zvyknul, že do Samsungu už bych se nevrátil. K tomu mám ještě jako služební S10e a ten má sice o fous hezčí displej než Mi 9, jinak je dle mého názoru také dost pozadu za Mi 9, ať co s týče plynulosti systému nebo třeba foťáku. Jedinej svižnější telefon co jsem měl v ruce byl Pixel, jinak nic. A zrovna Samsungy patří snad k tomu nejpomalejšímu co jsem kdy měl. Tedy v porovnání s OnePlus, Huawei nebo Xiaomi teda rozhodně.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 16. 5. 2019 15:29

MIUI je velmi dobra nadstavba, hodne navykova.
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 5. 2019 16:08

Co je na ní tak návykového, vestavěný Xiaomi čistič? Nebo snad báječný Mi browser přímo od Xiaomi? :roll:
https://www.dotekomanie.cz/2019/04/webo ... stni-diru/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DirtyKing 16. 5. 2019 16:25

A nutí tě je někdo používat? Stejně jako nutí tě někdo používat třeba ten bloatware co mají Samsungy? Řekl, bych, že ne. Docela zcestný argument.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 16. 5. 2019 16:36

Souhlas. MIUI je prostě dobré. Výhody převažují na nevýhodami, pro některé. Já třeba vestavný prohlížeč nepoužívám, ikdyž je dobrý. Mám raději Chrome. Sice mám teď poupravenou verzi v Pocophone, ale i tam je ta nadstavba výborná. :-)
Pocophone F1, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod dede 16. 5. 2019 21:42

Mě se třeba S10e líbila moc a byl jsem ochotný zkousnout i Bixby tlačítko. Nicméně aktivační tlačítko umístěné v horním rohu je totální idiocie a jednou rukou se to nedá ani zapnout. A to nemám zrovna malé ruce. Asi nakonec skončím také u Mi9. Na Huawei si lidi stěžují kvůli podpoře.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 17. 5. 2019 16:28

V tom souhlasim v s10e je v tomto uplne out , ktomu ta vydrz je katastrofa.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 17. 5. 2019 19:27

dede píše:Mě se třeba S10e líbila moc a byl jsem ochotný zkousnout i Bixby tlačítko. Nicméně aktivační tlačítko umístěné v horním rohu je totální idiocie a jednou rukou se to nedá ani zapnout. A to nemám zrovna malé ruce. Asi nakonec skončím také u Mi9. Na Huawei si lidi stěžují kvůli podpoře.

Tak prave to bixby tlacitko si muzes premapovat na zapinani a vypinani. Je o hodne nize a das mu uzitecnou funkci. ;-)
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930 - Windows 10 Mobile - nejlepší OS na trhu
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 18. 5. 2019 07:44

xD s co pouzivani ctecky otisku?
hurec
Junior

Předchozí stránka