Fotomobil do 8000

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod POGi 14. 11. 2018 02:56

Koupen Asus zen 5,ale jediné co štve je že jsem ho mohl mít za 6 na Mall
POGi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2018 03:09

radim píše:Asus na Mallu s kreditkou Mall.cz za 6000,-

a máš na Mall.cz kreditku?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 14. 11. 2018 08:34

POGi píše:Koupen Asus zen 5,ale jediné co štve je že jsem ho mohl mít za 6 na Mall

Napiš pak, jak jsi s ním spokojený, taky se rozhoduju v podstatě mezi Asusem a G6.

Nick Cave píše:

V dubnu jsem ji zrušil, takže nárok na bonus budu mít zase až v dubnu, ale naše rodina má spoustu členů, na které se dá kreditka pořídit. Jen ji pak za rok nezapomenout zrušit. Dříve byla povinnost mít ji půl roku, teď to zvedli, darebáci.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod Searss 14. 11. 2018 15:59

Nick Cave píše:LG nekrachuje, nedávej sem hoax

https://www.mobilmania.cz/vysledky-vyhledavani/sc-250/default.aspx?q=lg divize&pg=1#ar-4

Jasně, ostatní divize budou mobilní stále vesele dotovat, všechno bude fajn a my se jen budeme držet za ruce, zpívat a kupovat G6 :D
Searss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 14. 11. 2018 18:03

LG nekrachuje, ale mohou přijít delší prodlevy mezi modely a také by se mohli škrtnout některé trhy (CZ například).
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 14. 11. 2018 19:24

Ten už je škrtlej delší dobu...
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2018 19:50

Není, jen distribuční centrum se přesunulo do Polska
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 14. 11. 2018 20:12

LG nic rušit nebude a i když se opozdi.. No a? Aspoň to doladí a bude to.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 15. 11. 2018 16:51

Tady se nehovoří o kvalitě telefonu, ale o zdraví mobilní divize LG. A její zdraví je chatrné.
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod POGi 21. 11. 2018 18:27

radim píše:
POGi píše:Koupen Asus zen 5,ale jediné co štve je že jsem ho mohl mít za 6 na Mall

Napiš pak, jak jsi s ním spokojený, taky se rozhoduju v podstatě mezi Asusem a G6.

Nick Cave píše:

V dubnu jsem ji zrušil, takže nárok na bonus budu mít zase až v dubnu, ale naše rodina má spoustu členů, na které se dá kreditka pořídit. Jen ji pak za rok nezapomenout zrušit. Dříve byla povinnost mít ji půl roku, teď to zvedli, darebáci.

Takze s telefonem Asus Zen5 jsem dost spokojeny.....Jedinou slabinou je a bude baterka...bohuzel.....O proti memu puvodnimu Xiaomi Redmi Note3,ktery byl super telefon mi prijde preji jen Asus "chytrejsi"......odladenejsi :?: :hm
POGi
Junior

Odeslat příspěvekod radim 10. 12. 2018 08:51

Koupen Asus, celou dobu jsem fandil G6, ale nakonec rozhodla cena, Asus za 6000, G6 bych bral z CZC za 8500. Kdyby měli v Mallu G6, bral bych G6. Rozdíl je sice jenom jedna nádrž benzinu, kterou člověk projede, ani si toho nevšimne, ale i tak. Díky za tip.
radim
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor