Tlačítkový odolný telefon

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tikitiki 23. 6. 2018 12:20

Zdravim a prosim o radu:
Shanim tlacitkovy odolny mobil. Mela jsem donedavna Aligator R10 extremo, ale doslouzil. Poridila jsem si MyPhone Hammer s tim, ze to bude neco podobneho, ale jsem z nej znacne zklamana. Sice jsem si myslela, ze nepozaduji nic jineho, nez psat zpravy a volat, ale bohuzel Hammer ma dost vlastnosti, ktere mi uzivani dost zneprijemnuji:
- nemuzu si nastavit ke konkretnim cislum jiny typ zvoneni. Je to mozna banalita, ale je to moc vyhodne treba v aute za volantem - kdyz slysim, ze mi volaji deti nebo muz, vim, ze mam zastavit a volat zpet, protoze se zrejme neco deje. Kdyz vola nekdo jiny, je to jedno a pocka to. Takhle mam porad cukani po telefonu sahat...
- nelze vypnout zvuk (znacne hlasity) pri zapnuti/vypnuti telefonu, pouze pres tichy profil, coz je docela protivne
- nejde nastavit hlasitost budiku, abych rano nevzbudila celou rodinu, nechavam si budik jen na vibracku a doufam, ze mne to vzbudi

Jsem rozhodnuta telefon vymenit za jiny, ale mam strach, ze to bude to same. Vubec netusim, jak se daji tyhle informace zjistit. Libi se mi treba Pelitt rock - hlavne kvuli tomu, ze je hezky maly a lehky (i kdyz zrejme na ukor vydrze baterie). Ale klidne bych sla i do vetsich "cihel" jako jsou Pelitt stone, UleFone Armor mini, Swisstone SX567 nebo Aligator R3 extremo.
Nemate s nekterym z techto modelu nekdo zkusenosti? Nebo radu, jak potrebne informace zjistit? Zousela jsem psat distributorovi, ale zatim bez odpovedi...
tikitiki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 6. 2018 16:19

Pelitt hrozna znacka, UleFone hrozna znacka, Swisstone hrozna znacka.. Aligator? eh no ten asi jedinej udje..
Kamarad mel podobny dilema mel Evolveo Evolveo StrongPhone Accu ( mimochodem tenhle telefon se uz asi neprodava coz je skoda.. ta baterka v tom telefonu byla boží! vydrzel snad mesic nabitej nebo jeste dele mazec!) A nedavno si koupil nejaky divno Asus telefon.... Sice neni odolnej ale co uz... :D

Ja bych si teda vybral Aligator R30 eXtremo protoze ta baterka :love:
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tikitiki 23. 6. 2018 18:01

No, to jsem uplne slyset nechtela ;-). Evolveo jsem mela pred Aligatorem, baterie fakt vydrzela mesic, byla jsem nadsena, jenze po par tydnech se mi rozbil displej, cekala jsem mesic na reklamovane zbozi, pak se mi to stalo zas, tak jsem ho vratila a rekla si, ze evolveo uz nikdy. A koupila jsem aligatora s nizsi vydrzi baterie, ale zase s nizsi hmotnosti a mensima rozmerama. Ted bych do toho aligatora sla mozna znovu (nabizi se Aligator R30 eXtremo), ale odrazuji mne obludne rozmery a hmotnost 210g, to uz je dost. Ale zas je tam ta vestavena powerbanka...
tikitiki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 6. 2018 18:49

Jo no ta vaha a zjev toho telefonu Aligator R30 eXtremo je zajimava..Taky bych si zvykal dlouho asi.. Ale ta baterka je super jak lusk! :D
Tak to mate dilema... Nezavidim..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tikitiki 23. 6. 2018 19:56

Ja si predstavuji, ze Aligator R30 eXtremo by mohl byt tou vydrzi neco jako byl Evolveo StrongPhone Accu. Ale jeste tezsi...
tikitiki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 6. 2018 09:00

To jo Evolveo StrongPhone Accu je super :)
Aligator ma jeste vetsi baterku takze by to mohlo vydrzet nevim jak dlouho 40-50dní :D kdo ví...
Ale ten Aligator by se mohl hodit i jako nejaka zbran pro obrane :D kdyz by jste to po nekom mrskla do xichtu tak by mel dost asi :D :D :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 6. 2018 09:36

Co klasika Cat B25?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tikitiki 24. 6. 2018 10:41

U Cat B25 jsem ale taky nikde nenasla informaci, jestli si muzu k nejdulezitejsim cislum dat specificke melodie, vsude v recenzich pisi jen, ze je tam bidny vyber...
tikitiki
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků