Asus ZenFone 6 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rajs 10. 6. 2019 10:24

Super,je čekám kdy se spustí prodej,chci 256gb 8gb a jdu do ní.Ještě se zeptám na displeji je nějaká folie nebo jak to budeš řešit s ochranou?
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 10. 6. 2019 12:59

Folie jsem nikdy neřešil. Spoléhám na to, že to případně upadne normálně :D Zatím to za posledních deset let vždycky pořešil obal, případně to spadlo šikovně. Jen dvakrát to skončilo škrábanečkem. Prasklý displej jsem v životě nezažil.

Zatím mi fakt nejvíc vadí jen ten IPS a to noční focení. Focení by mohl nějaký update FW vylepšit. Always On jsem zkoušel aplikačně, ale i ta nejlepší aplikace si vzala 3 procenta za hodinu a chování aplikace i tak nebyla perfektní a vypadalo to divně.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dede 14. 6. 2019 18:36

Ahoj,

hele jak je to s tím sluchátkem u AZ6? V recenzích píšou že je tiché a mavíc tam jsou ruchy.

Díky
dede
Junior

Odeslat příspěvekod jis 14. 6. 2019 19:51

V jakých dalších recenzích to píšou? Tedy pokud nemyslíš tu jednu jedinou přímo nad tvým příspěvkem.
jis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 15. 6. 2019 07:35

Jo přečetl jsem všechny jen v této se hovoří o horním sluchátku ted jde o to jestli ty dementi to dobře drželi u ucha,proto že ani v zahraničních recenzích si na tohle nikdo nestěžuje.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 15. 6. 2019 11:56

Tichý to je poměrně dost, bohužel. Naopak ruchy tam nejsou, zvuk je čistý.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rajs 15. 6. 2019 17:29

Hm takže v hlučném prostředí není nic slyšet to je ale na reklamaci.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 6. 2019 17:39

Reklamace asi ne, protože Asus zřejmě vydá opravnou aktualizaci jestli se problém vyskytuje u všech Z6
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 15. 6. 2019 19:37

Není to úplně dramatický, jen to prostě není nejhlasitější telefon na trhu. V 95% to stačí. Akorát když jsem v hlučném prostředí objednával taxíka, tak to bylo dost naslepo, to jsem fakt nerozuměl nic.

Dneska mě trochu iritoval reprák, jeden kanál jde z horního repráku a druhý kanál z dolního repráku, takže stereo nahrávka se nedá moc poslouchat, protože mobil nejde podle mě položit tak, aby člověk slyšel oba kanály zároveň a dobře...

Důkladně jsem taky otestoval foťák, v dobrých světelných podmínkách jsou vynikající fotky i video (kupodivu i elektronická stabilizace funguje dobře i ve 4K). Trochu mě zklamal širokoúhlý objektiv, tam je konkurence (Huawei, Samsung, možná o maličko i LG) dál.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rajs 16. 6. 2019 11:57

Zajímavé o sluchátku a hlasitosti opět nic,nemáš vadný repráček?
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 16. 6. 2019 20:23

Ale ne, to není nic dramatického. Jen říkám, že už jsem měl hlasitější mobily. Nepředstavujte si to nějak dramaticky, je to prostě třeba o 10-15% nižší hlasitost než už některých jiných mobilů. Ale kvalita hovoru je jinak dobrá.

Jinak ty noční fotky jsou teda fakt tragédie, už ISO 800 vypadá otřesně. Zkusím nějaké alternativní fotoaplikace, protože to není normální, to i třeba S7 fotil v noci daleko líp.
Mr.Scully
Pokročilý


Odeslat příspěvekod dede 17. 6. 2019 19:50

Jestli jsou ty noční fotky hnus, tak jsou Asus pěkný podvodníci. Na stránkách mají nádherné noční fotky, ekvivalentní P30.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 17. 6. 2019 19:59

Haha, snad si nikdo nemyslí, že oficiální PR/marketing fotky jsou z daného telefonu a bez retuší (platí pro libovolného výrobce).
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 17. 6. 2019 20:42

Mohl někdo z majitelů,otestovat ty hovory jestli jsou tak špatné a pár fotek po update firmwaru i nočních,at čtu recenze žadný problém nemají.
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků