Asus Zenfone Max /Pro (M2) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 19. 2. 2019 20:35

Ohledne baterie se nejedna o downgrade. Rada ZenFone Max se odvozuje od vysoke kapacity baterie.
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan Veselík 19. 2. 2019 20:41

No,nemusím vypínat!Ale byl jsem na to zvyklej! :) Ale doufám alespoň,že se budík spustí při vypnutém vyzvánění a vibracích!To bych do něj snad nešel,mám malé dítě a nechci aby ho v noci budili nějaké smsky nebo volání!
Jan Veselík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2019 20:52

Stačí dát mód Letadlo anebo vypnout všechny zvuky kromě prioritních
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pablomino 3. 3. 2019 14:48

No byl jsem pevne rozhodnut do Asusu jit, ale po MWC 2019 uz mne to preslo, Samsung predstavil Galaxy A50 a ten se ted stava mym favoritem. u Zenfone Max Pro M2 mne trosku mrzelo par veci :
chybejici USB-C konektor a tim i rychle nabijeni
nemoznost automatickeho vypnuti a zapnuti pristroje
slaby fotoaparat
Galaxy A50 ma sice baterii "jen" 4000mAh ale USB-C konektor s rychlym nabijenim a minimalne o tridu lepsi fotak, IP68 a S-Amoled displej.
Pro mne tedy, aspon prozatim, jasna volba.
pablomino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 3. 2019 15:07

Ty už s předstihem víš, jak Samsung A50 fotí?
Asus Zenfone Max Pro M2 má foťák ve své třídě mírně nadprůměrný, nikoliv slabý jako M1
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gheneral 4. 3. 2019 03:57

Jan Veselík píše:No,nemusím vypínat!Ale byl jsem na to zvyklej! :) Ale doufám alespoň,že se budík spustí při vypnutém vyzvánění a vibracích!To bych do něj snad nešel,mám malé dítě a nechci aby ho v noci budili nějaké smsky nebo volání!

Má režim „Nerušit“ a jedno z jeho přednastavení se přímo jmenuje „Pouze budíky“, takže se nemusíš bát. ;-)
Jinak, budíky při vypnutém stavu nefungují na více smartphonech, souvisí to nějak se zabezpečením - pokud je telefon chráněn (otiskem či kodem), nemůže OS (a tedy ani budík) plně naběhnout dřív, než ho uživatel odemkne.
Gheneral
Junior

Odeslat příspěvekod pablomino 7. 3. 2019 23:26

Nemyslim ze je to tak. Muj Ulefone Power 3S mne budi korektne i kdyz je pristroj vypnuty.

-- 7. 3. 2019 23:38 --

Nick Cave píše:Ty už s předstihem víš, jak Samsung A50 fotí?
Asus Zenfone Max Pro M2 má foťák ve své třídě mírně nadprůměrný, nikoliv slabý jako M1

Na nejakem indickem serveru jsem videl srovnavaci fotky Galaxy A50 a Xiaomi (zaboha si nevzpomenu na typ,jen si pamatuji za hlavni fotak mel rozliseni pres 40Mp) a fotky byly naprosto srovnatelne. Z M2 jsou lide vesmes rozcarovani z kvality fotografii a to hlavne pri ubytku svetla.
Stejne ale nejlepsi bude kdyz si pockame tak mesic a budeme chytrejsi.

-- 10. 3. 2019 22:44 --

Takze jsem si to trosku sesumiroval v hlave a rozhodl se za ASUS rozhodne kupovat nehodlam.
1. IPS panel - A 50 ma S-Amoled s Always on Screen
2. Ctecka otisku prstu vzadu-vec ktera mne u soucasnych pristroju stve ze vseho nejvice - A 50 ji má v displeji
3. konektor micro-USB - A 50 ma USB-C s rychlonabijenim
4. Sitova WiFi karta neumi pasmo 5GHz - A 50 ano
5. Nudny cisty Android beze vsech vychytavek ktere vetsinou dost zprijemnuji uzivani pristroje
6. CPU Snapdragon 660 ale verze 03 - se snizenym taktem
7. a nakonec, aktualizace na Android 9 byla puvodne slibena na leden 2019, ma uz ji nekdo z majitelu telefonu?

Tak to je asi tak vsechno.
pablomino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gheneral 15. 3. 2019 00:51

7. a nakonec, aktualizace na Android 9 byla puvodne slibena na leden 2019, ma uz ji nekdo z majitelu telefonu?

Ne, devítka furt nebyla vydána, je to teď ve fázi beta-testingu. :-|
Gheneral
Junior

Předchozí stránka