Xiaomi Redmi Note 4 Global - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 6. 1. 2019 02:35

Došlo v telefonu k aktualizaci aplikace, souboru apod. Data už spolu nemluví Stáhnout do PC, v telefonu kartu naformatovat a stáhnout potřebné zpět.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 2. 2019 11:48

Zdravím, moje sestřenice má opět problém s Xiaomi Redmi Note 4 Global
Zkusím vám to nějak přetlumočit jak to bylo přetlumočeno mě... :D
Prostě z ničeho nic jako by umřelo interní pamět telefonu... Jdete do Galerie kde má cca 3000 fotek (strašný ty holky ... -_- ) A žádná fotka v galerii. :O
A přitom v nastavení úložitě to ukazuje:

Dostupné skoro 8 GB z 32
Aplikace a data 8,56 GB
Systémové úložiště 6,77 GB
Jako vůbec to nechápu a napadá mě jen tovární nastavení (au)

Jako fotky vyfocený a aplikace může dávat na kartu to je super no.. Ale když vám nějak záhadně nefunguje interní paměť je to na prd no..

-- 18. 2. 2019 12:32 --

Vyřešeno! :D bylo to nějaká haluz ohledně ladění USB. A už je to vše v cajku a pohoda uff! ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sendmic 30. 6. 2019 10:08

Nějakým zázrakem se mi povedlo ztmavit displej až tak že na něm není nic vidět,takže ho nemůžu zpátky zesvětlit.Prosím o radu jak ho zpět zesvětlít?
sendmic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2019 10:15

Odhadem v nastavení zkusit posunout zpět
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 30. 6. 2019 10:31

sendmic píše:Nějakým zázrakem se mi povedlo ztmavit displej až tak že na něm není nic vidět,takže ho nemůžu zpátky zesvětlit.Prosím o radu jak ho zpět zesvětlít?


Zadny telefon nejde ztmavit tak, aby na nem nebylo nic videt. Vlezt na zachod za tmy a zmenit jas. Nemas zac.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod sendmic 30. 6. 2019 12:06

To mně nenapadlo.Dík za pomoc,pomohlo to.
sendmic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 11. 2019 10:22

Redmi Note 4 dostává MIUI 11, novější zabezpečení ale chybí

Xiaomi se ukazuje jako celkem příkladný výrobce a svým modelům z ledna 2017 jménem Redmi Note 4 dopřává další aktualizaci. Tentokrát se jedná o aktualizační balíček s MIUI 11.

I když telefon Xiaomi Redmi Note 4 běží na systému Android 7.0 Nougat, ani to nebrání Xiaomi posunout nejnovější grafickou nadstavbu MIUI 11 i pro takto vousatý telefon. Aktualizace má údajně téměř 500 MB a celým jménem jde o update MIUI 11.0.2.0.NCFMIXM.

Xiaomi ale bohužel nepřináší aktuální bezpečnostní záplatu, Redmi Note 4 tak musí vydržet s tou z prosince 2018.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 22:54

Na android 7 vydava google jeste zaplaty? nebo to musi resit xiaomi ve sve nadstavbe miui? v tom se nevyznam, rad bych vysvetleni od nekoho
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod sendmic 16. 11. 2019 13:15

Nejde mi propojení telefonu s PC.Připojím datový kabel a začne nabíjet ale do složek se nedostanu.Před tím to šlo.
sendmic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jrk1 16. 11. 2019 14:04

Zkus jiny kablik.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod sendmic 16. 11. 2019 15:24

Skoušel jsem 3 a je to stejné.
sendmic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 11. 2019 19:13

V liště není po připojení výběr režimu?
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sendmic 16. 11. 2019 20:51

Neni tam vůbec nic
sendmic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 16. 11. 2019 21:31

hmmm, tak to máš asi rozbitý, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod bobasso 17. 11. 2019 10:56

To ze u RN4 Global po aktualizaci na MiUI 11 zustala puvodni bezpecnostni zaplata z prosince 2018 me taky prekvapilo. Co jsem ale na svem RN 4 Global Snapdragon (mido) s nadstavbou MIUI 11 v Nastavení founu nenašel prepnuti do Tmaveho rezimu. Opravdu tam ta volba chybí , anebo jsem se jen blbe dival a je tam nekde schovana?
bobasso
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků