P: Samsung Galaxy S9+ 256GB – PRODÁNO

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Alex75 21. 11. 2018 23:05

Nabízím k prodeji SGS 9+ černý, dual sim, 256GB. Kompletní balení. Stáří 3 měsíce, od Mobilpohotovosti. Cena včetně ročního (přenosného) pojištění rozbití i krádeže, originální bezdrátové nabíjěčky Samsung (poslední generace) a 2 pouzder (Samsung silicone case a UAG Plyo). Stav jako nový, bez jakéhokoliv poškození. Plzeň - osobně. Dobírka jen v případě platby poštovného předem. Cena 14500Kč.
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod hellraiser9 22. 11. 2018 19:10

pokud je to od MobilPohotovosti, od koho je to pojištění ? MP v r core 2006 nedala peníze za zjevně (předem) poškozený Samsung který jsem zanesl 3x do Samsung reklamaci a úspěšně prošel opravami, a jestli je to od předchozího majitele, který to do MP kdysi odprodal, je potřeba prověřit, jestli to nekoupil na spotřební úvěr + zbytek nedoplatil . . (třeba z Datartu atd) tak to bylo také s mým mobilem . .

/jinak s menší slevou bch možná měl zájem
hellraiser9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alex75 22. 11. 2018 20:36

Je placeno hotově. Pojištění funguje (jednou jsem již stejné použil když jsem uklouzl a sednul na Note8). Dostal jsem nový telefon. Pod 14000Kč nemám zájem prodat, to bych mohl dát do výkupu a příslušenství zvlášť. Pojistka je od Insia.

-- 23. 11. 2018 21:17 --

Prodáno v MP výkup 13750Kč. Pokud by měl někdo zájem, prodám ještě bílou originální bezdrátovou nabíječku (poslední model) a přidám 2 pouzdra - UAG Plyo a Samsung silicone case černý. Cena celkem (osobně) 700Kč.
Alex75
Junior