Cizí SIM v CZ (paušál, kredit)

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 9. 2017 11:16

Tak to chapes zle. Já jedu už přes půl roku na španělský Mundo Orange SIM. A jsem spokojený. 4GB internetu s možností si zdarma zjišťovat stav vyčerpání a to za 120,- za měsíc, to mi nikdo do září 2017 nedal. Samozřejmě, že vše platí na data a né na volání.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod m.arus 24. 9. 2017 18:03

To je predplacena SIM? Da se koupit a aktivovat z CR na dalku?
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 9. 2017 19:02

Předplacena od operátora Orange. Na předchozí straně jsem (já i další uživatel) psal jak se aktivuje. Kupuje se na eBay. Aktuálně jsou ceny od října 2017 už jinde.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Toyotak 15. 11. 2017 18:48

Už někdo používáte polské SIM u nás? Jak jste spokojeni?
Toyotak
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 23. 11. 2017 19:08

Koupil jsem předplacenku Orange za 43korun. Na 2GB internetu. Sečna v krámě k tomu věděla kulový. Měla tam podobných balíčků asi 15 ale poradit, co bude fungovat za čárou nedokázala. Navíc přímo na krámě nemohla udělat registraci do sítě s tím, že to jde přes esemesku nebo přes internet. Z registrace esemeskou nic nebude, protože v podmínkách je, že esemesku musí poslat někdo, kdo už registraci má a číslo se pak v postatě registruje na něj. Registraci přes internet jsem s velkýma nadějema otevřel, ale místo registračního formuláře vylezl seznam obchodníků , kde lze registraci dokončit. Ještě že to mám 30km.
No zkrátka i Polské Orange dělá stejný čachry o jaké se pokoušelo na Slovensku.

Na dovršení všeho, se člověk na jejich stránkách dočte, že předplacenky v zahraničí strhávají
za 1 MB pakietowej transmisji danych - 0,04 zł brutto / 0,03 zł netto .
Jestli dobře počítám, při ceně 25hal za MB vycházi 4mega za korunu takže cca 160 mega za investovaných 42kč.

Tak co? Žádná hitparáda žejo.

Koukám, že to Španělský Mundo taky upravilo ceny a k lepšímu to teda rozhodně nebylo
https://simcard.spainsur.com/home/11-or ... redit.html

Teď jsem potkal stránku, kde je Polská problematika poměrně srozumitelně vypsaná:
https://www.spidersweb.pl/2017/06/inter ... ng-ue.html
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Tielk 23. 11. 2017 21:02

Polskou nepouzivam ale par mesicu jsem pouzival chorvatskou 6GB za 200kc platne v cele EU jelo to super problem zadny nebyl prestal jsem ji pouzivat pac sem si sehnal T mobile 30GB tak muzes zkusit bonbon.hr nekde tu je o tom i diskuze.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 24. 11. 2017 14:55

Já to psal , protože těch dotazů na Polsko jako zemi datům zaslíbenou je tu víc. Tak aby si lidí nedělali iluze. Mě těch 7 zlotých díru v rozpočtu neudělá. Navíc doma chytám polskou síť Plus takže bych data za jejich ceny využít mohl. Skoda že jen doma kde je mi to k prdu. Chytat to v práci by mě potěšilo vic.
to.tak
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků