Internet v zahraničí [ceníky, simkarty, kde koupit]

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 7. 2013 09:38

Three - FUP zadny, ale cenzura stranek ano (rodicovsky filtr).
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Georf 23. 7. 2013 17:06

Využil jsem nabídku Karlose, díky mu za všecko. Teď jsem se vrátil z UK, na SIMce jse stále přes 1GB. Pokud má někdo zájem, zadara mu ji poskytnu! Stále je do půlky srpna aktivní!

karlos-2009 píše:Jelikož Bender1 nakonec moji nabíkdu na datovou sim kartu od three.co.uk nevyužil, neboť už byl na cestě, tak tímto předkládám tuto nabídku:
Nabízím zdarma (pošlu poštou) k dispozici datovou kartu od britského operátora Three, kterou já osobně už nevyužiji, neboť se do té doby do Británie nechystám a karta by tedy stejně propadla. Simkarta platí do polovice srpna 2013, zbývají na ní asi 2.5 GB dat.
Je to jen datová karta, smskovat ani volat z ní nejde.
Její použití je k připojení k 3Ginternetu v mobilu, internetu k notebooku/tabletu pomocí usb donglu nebo třeba tethering přes mobil. Prostě jen vložit kartu (pin není vyžadován) a internet frčí.

Normálně ji prodává three na svých stránkach pod označením Broadband - Pay As You Go + 3. http://store.three.co.uk/SIM_Only/Mobile_Broadband za £20.49, na amazonu to stejné prodává za £11.85 http://www.amazon.co.uk/Three-Mobile-Br ... =three+sim

Její použití je k připojení k 3Ginternetu v mobilu, internetu k notebooku/tabletu pomocí usb donglu. Prostě jen vložit kartu (pin není vyžadován) a internet frčí.

Zájemci piště soukromou zprávu.
Georf
Junior

Odeslat příspěvekod brzdil987 27. 7. 2013 22:14

Ahoj vsem, jedu na tyden na ukrajinu a vzhledem k tomu ze roaming je drahej, shanim informace o predplacene karte s netem. Vzhledem k tomu ze se nedomluvim. Nemate nekdo zkusenost nebo tip ?
Diky
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 28. 7. 2013 21:32

Má někdo aktuální info na SIM s netem pro Řecko, Srbsko, Makedonii?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos-2009 22. 9. 2013 19:54

ze.us píše:Three - FUP zadny, ale cenzura stranek ano (rodicovsky filtr).
¨

Jj, to je pravda, nesel mi napriklad blesk.cz, protoze je tam asi divka blesku. Ale necha se to odblokovat tim, ze se zaregistrujes.
karlos-2009
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 22. 9. 2013 21:12

Nemá někdo tip na NET ve Francii?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mousty 23. 11. 2013 08:30

Hojte.
Máte někdo zkušenosti s netem na lodi? Budu jezdit Rýn tj. 3 týdny mezi DE, Belgií, Lucemburskem, Holandskem a chtěl bych pořídit něco do tabletu nebo smartphone. Po třech týdnech zase zpátky na 3 týdny v ČR, tak asi s nějakou možností předplacení a manuální aktivace připojení. Postačující by mohlo být alespoň něco kolem 1GB.

Našel jsem články kde se tímto zabývají, ale jsou už staré. Díky za reakce.
Have a nice day @ll
--------------------------------------
HTC Desire HD (CM10,1), Nokia E52
Mousty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lol7 23. 11. 2013 20:26

Jsem jiz ze skoly nejaky patek, ale verim, ze net na rece chytnes z BTSek, co jsou na brehu. Dosah je ve volnem terenu nekolik kilometru, tudiz vyber toho, ktery bude pokryvat nejvetsi cast tve cesty popr. ma nejvyhodnejsi roamingovy balicek do zbylych dvou zemi.
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod Mousty 24. 11. 2013 08:25

Přemýšlel jsem nad Lucemburským TANGEM... Jenže uvidím až budu v terénu jak se operátor staví k jejich roamingu abych nezjistil, že mě to vyjde na podobný peníze jako od našeho Vodafone. BTSky se budou určitě často překrývat, takže budu z většiny času v roamingovém pásmu ať zvolím jakéhokoli operátora.
Have a nice day @ll
--------------------------------------
HTC Desire HD (CM10,1), Nokia E52
Mousty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos-2009 24. 11. 2013 08:48

Každá roamingová data jsou drahá, i ta lucemburska, zvlášť na předplacené kartě. Doporučuji si radši nastavit v telefonu "nepoužívat roaming dat" - nevím, co máš za telefon, ale u android to určitě jde. V německu si kup předplacenku od telekomu (t mobile), stojí 10€, kredit 10€, internet na den za 0.99€, limit 200 mb, pak to je zpomaleně. V lucembursku to tango predplacenka - balíčky na počet dnů. Ostatní země nevím.
karlos-2009
Junior

Odeslat příspěvekod Mousty 24. 11. 2013 08:56

Ze začátku bych to používal na Androidu HTC DHD na volání přes Viber a případně Skype, takže 200MB na den je v celku až až když si vezmu že to člověk použije na cca 3 hod. denně a toho ještě provolá tak 30 min.

S tou německou kartou nebudu fungovat v Belgii, Lucembursku, Holandsku atd. když vypnu roamingová data... To abych měl kartu z každé země.
Have a nice day @ll
--------------------------------------
HTC Desire HD (CM10,1), Nokia E52
Mousty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrHakl 31. 7. 2014 19:14

Ahoj, nejakej aktualni tip na nemeckej tarif, asi na 14 dni s tim ze nejspis budu chvilku i v Rakousku a Svycarsku, takze aby byl pokud mozno vyhodnej i roaming (neni bezpodminecne nutny). Diky
MrHakl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FJakub 1. 4. 2015 19:57

Dobrý den,
letím na dovolenou do Bulharka (Primorsko), bohužel nemáme wifi v apartmánu a potřebuji být online, můžete mi doporučit nějaký mobilní internet?

Děkuji za vaše rady a tipy.
FJakub
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 4. 2015 17:25

Nevíte co a kde koupit pro surfování v Itálii? Stačí minimum dat za pár korun.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 10. 4. 2015 21:54

Tip na Holadsko?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků