Internet v zahraničí [ceníky, simkarty, kde koupit]

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 20. 10. 2018 09:49

Nick Cave píše:Nový Italský operátor iIiad má skvělý tarif

https://www.cnews.cz/italie-ctvrty-oper ... 2124214407

Má nějaké omezení dat mimo Itálii?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek1999 21. 10. 2018 13:04

2 GB in EU
adamek1999
Junior

Odeslat příspěvekod Virtual2015 7. 1. 2019 09:37

Zdravím, díval jsem se na nabídku operátora a2mobile (Polsko) s neomezenými daty, ale omezenou rychlostí. Hned jsem jel do obchodu Žabka v Těšíně pro SIM kartu, ale měli vyprodáno. Je to běžné? A fungovala by vůbec normálně na území ČR, příp. Jaké je tam omezení?

Druhá věc, když už jsem tam byl, koupil jsem si alespoň nějakou SIMku PLUSH za 30 Kč se 6 GB na start. Tu mi ale bohužel v Žabce nebyli schopní aktivovat a odkázali mě na nějaký obchod Plus. Nevíte čím to? Díky.
Virtual2015
Junior

Odeslat příspěvekod pota 16. 1. 2019 11:32

Zdravím,
jedu na pár dní do USA s iPhone XS Max, který má možnost druhé Esim. Máte někdo zkušenost s koupí esim na pár dní? Chci především data s možností wifi hotspotu.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 26. 6. 2019 20:12

Jak je to v Itálii s hotspoty ze SIM? Dcera si tam SIM od TIM a hotspot nejde spustit. Na dálku ji to řeším a nastavení DNS žádný úspěch. Teď mě psala, že ten TIM to měl dřív blokováné pro hotspot.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 8. 7. 2020 08:22

Nekdo z posledni zkusenosti z Chorvatska, kde koupit, jakou sim a zda-li funguje Hotspot?

Dekuji
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod tielk100 8. 7. 2020 13:26

To je kazdy rok stejny jedina opravdova neomezenka na jejich trhu https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia .Používám již cca6 let hotspot bez problemu maly router zyxel nebo velkej TP-LINK TL-MR6400 .
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod kalujo 8. 7. 2020 18:48

a co tohle může to přijít i do čr https://www.a1.hr/tourist-offer/cz
kalujo
Junior

Odeslat příspěvekod tielk100 8. 7. 2020 20:58

To je jak za stare doby u nas.To je neomezenko omezene 20GB pak ti spadne rychlost na 64kb/s.A je to jen o par kč levnější.Ale pokud stačí 20GB proč ne.Pokryti maji +- stejne jak ten op co jsem psal.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod plmplm2 3. 8. 2020 11:07

Dobrý den, potřebuji nějakou předplacenou zahraniční sim na příjem ověřovacích sms. Mohu jí někde koupit v čechách? Případně pokud někdo jezdíte často např. do Polska či Rakouska, mohli byste mi jí poslat na dobírku? Děkuji
plmplm2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marsian 10. 8. 2021 22:16

Ahoj, trochu zkusím oživit téma. Nemáte někdo ponětí, jak to chodí v Norsku? Potřeboval bych nějakou datovou předplacenku cca na měsíc s alespoň 50 GB. Slibně vypadají balíčky od virtuála Lyca mobile (https://www.lyca-mobile.no/en/bundles/#/data), ale tam zase tvrdí, že u nich není možný tethering. Je vůbec možné aby nějak omezili použití hotspotu na mobilu? To by mi pak bylo k ničemu.
Marsian
Junior

Odeslat příspěvekod tielk100 11. 8. 2021 10:25

Norsko je bráno jáko EU tak domácí data u Vodafonu při vyšším tarifu 60GB.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod steve 12. 8. 2021 06:28

Pomerne liberalni su britski operatori, co sa tyka staleho pouzivania cisla v zahranici, napr. trojka neupozornuje v EU ani po 6 mesiacoch /akceptuju to dokonca aj vo Svajciarsku, co je skoro rarita/. Napr. mesacne za 12 libier nekonecne hovory a SMS + 12 GB, 5G ready.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod LukasLukasLukas 8. 5. 2022 05:06

Dobrý den, nevíte jakou předplacenou službu ve Slovinsku? Potřebuji na čtrnáct dní internet
LukasLukasLukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rokane 8. 5. 2022 08:07

Slovinsko je EU,takže jako doma :tleskani
rokane
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků